MECZ
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Aleksa Djordjevic | Ted Bachev | 7-61, 3-6, 6-4 | Serbia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
22.03.99, 25 lat
22.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
08.10.96, 27 lat
08.10.96, 27 lat
Aleksa Djordjevic vs. Ted Bachev - Wzajemne mecze
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Aleksa Djordjevic | Ted Bachev | 7-61, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Serbia F3 | ceglana |
Aleksa Djordjevic form & Ted Bachev form
Aleksa Djordjevic - ostatnie mecze
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Runyu Zhao | 7-5, 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Khin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Dernic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Slovakia F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 0-2, - Aleksa Djordjevic - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F8 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Manuel Barros | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Italy F7 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nenad Vladusic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Simone Roncalli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F9 - twarda | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Mick Lescure | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F38 - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F37 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F36 - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nikola Boskov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Sabanov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Matteo Herrmann-Zunic | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ted Bachev | 7-61, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Djurdjevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.17 Klasyf. | vs. Calin Manda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Alexander Donski | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Ted Bachev - ostatnie mecze
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Djordjevic | 6-71, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
11.05.17 2. runda | vs. George Botezan | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.17 1. runda | vs. Radoslav Shandarov | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 6-2, 4-3, Elliott Farmer - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Kaloyan Valchev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Martin Iliev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Serbia F13 - ceglana | ||||
21.09.15 2. runda klasyf. | vs. Luka Sucevic | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Kiril Zahariev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
22.06.15 2. runda klasyf. | vs. Jeff Guerrero | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Philipp Skvortsov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - ceglana | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Stefan Luckanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Antonio Miro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
12.01.15 1. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
05.01.15 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Draganov | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F13 - ceglana | ||||
15.09.14 1. runda klasyf. | vs. Marcel Waloch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F6 - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Miroslav Georgiev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Stergiou | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F5 - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F4 - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
23.06.14 2. runda klasyf. | vs. Vasko Mladenov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda klasyf. | vs. Joan Tsonev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - ceglana | ||||
09.06.14 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Petrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F7 - ceglana | ||||
08.07.13 1. runda klasyf. | vs. Denis Kovalev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
20.05.13 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Vaculik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.05.13 1. runda klasyf. | vs. Radostin Radoslavov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |