MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Aleksa Daskalovic | Ivaylo Traykov | 7-66, 6-0 | Macedonia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
18.08.98, 25 lat
18.08.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Aleksa Daskalovic vs. Ivaylo Traykov - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Aleksa Daskalovic | Ivaylo Traykov | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | Macedonia F2 | ceglana |
Aleksa Daskalovic form & Ivaylo Traykov form
Aleksa Daskalovic - ostatnie mecze
M25 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Dan Dowson | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Karlo Kranic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Djordje Janackovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ivaylo Traykov | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
Macedonia F1 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Feda Bilic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Georg Winkler | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ruslan Khunarikov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Levente Godry | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Aitor Aramburu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Eduard Guell Bartrina | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Roko Savin | 6-73, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Vitomir Markovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Stergiou | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ognjen Vasiljevic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
24.05.17 1. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Adam Hecimovic | 3-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Feda Bilic | 6-2, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Josip Herceg | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F8 - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Milos Dabic | 6-4, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F7 - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ferdun Shevkedov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Iori Yoshida | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Djordjevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Ivaylo Traykov - ostatnie mecze
Turkey F31 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Stefan Luckanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Daskalovic | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Venci Ivanov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Delf Gohlke | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Evtimov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.16 2. runda klasyf. | vs. Lukas Koncilia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
27.05.13 1. runda klasyf. | vs. Nedyalko Kraev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.13 2. runda klasyf. | vs. Matteo Civarolo | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F5 - ceglana | ||||
23.08.10 1. runda | vs. Paris Gemouchidis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F4 - ceglana | ||||
16.08.10 1. runda | vs. Michael Ryderstedt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
17.05.10 1. runda | vs. Tihomir Grozdanov | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
10.05.10 1. runda | vs. Yannik Reuter | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.10 2. runda | vs. Carl Bergman | 6-2, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.10 Ćwierćfinał | vs. Andrea Falgheri | 6-73, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - ceglana | ||||
03.05.10 1. runda | vs. Pavel Katliarov | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
29.03.10 Ćwierćfinał | vs. Ivan Bjelica | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.10 1. runda | vs. Adrien Puget | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.03.10 2. runda | vs. Erling Tveit | 4-6, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
22.03.10 1. runda | vs. Pavol Cervenak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - ceglana | ||||
15.03.10 1. runda | vs. Yann Marti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.10 2. runda | vs. Artem Smirnov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sarajevo Challenger - halowa | ||||
08.03.10 1. runda klasyf. | vs. Max Raditschnigg | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belgrade Challenger - halowa | ||||
15.02.10 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kowalczyk | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - ceglana | ||||
09.11.09 1. runda | vs. Dinko Halachev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
02.11.09 2. runda | vs. Gilles de Sousa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.11.09 1. runda | vs. Andraz Bedene | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu |