MECZ
25.10.18 | 2. runda | Alejandro Davidovich Fokina | Mate Valkusz | 6-2, 6-1 | Liuzhou Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alejandro Davidovich Fokina | Mate Valkusz | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 35/58 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/29 (62%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 5/23 (22%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/58 (60%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mate Valkusz | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alejandro Davidovich Fokina vs. Mate Valkusz - Wzajemne mecze
25.10.18 | 2. runda | Alejandro Davidovich Fokina | Mate Valkusz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Liuzhou Challenger | twarda |
Alejandro Davidovich Fokina form & Mate Valkusz form
Alejandro Davidovich Fokina - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
08.10.23 2. runda | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vancouver - halowa | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.23 3. runda | vs. Casper Ruud | 7-64, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu |
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |