MECZ
26.06.19 | 1. runda | Alec Deckers | Lodewijk Weststrate | 6-1, 7-66 | M15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alec Deckers | Lodewijk Weststrate | |
1. podanie % | 46/75 (61%) | 50/79 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/46 (63%) | 32/50 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/79 (49%) | 30/75 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 30-0 | ||
Alec Deckers | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alec Deckers | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alec Deckers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lodewijk Weststrate | |
0-0 | ||
Alec Deckers | 1-1 | |
2-1 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Alec Deckers | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-3 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Alec Deckers | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
3-4 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alec Deckers | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Alec Deckers | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Lodewijk Weststrate | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alec Deckers | 6-6 | |
0-0 | ||
7-66 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
01.07.01, 22 lat
01.07.01, 22 lat
Alec Deckers vs. Lodewijk Weststrate - Wzajemne mecze
26.06.19 | 1. runda | Alec Deckers | Lodewijk Weststrate | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | M15 Alkmaar | ceglana |
Alec Deckers form & Lodewijk Weststrate form
Alec Deckers - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | - | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Lodewijk Weststrate - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Hiroki Sakagawa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Kobelt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jim Hendrikx | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Felix Einig | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stijn Paardekooper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Mees Rottgering | 6-73, 6-70 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Pieter De Lange | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daan Meijer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Johann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 6-2, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Christian Sigsgaard | 7-66, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Stijn Slump | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Den - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Dax Donders | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Florian Broska | 6-73, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Teun Rozenberg | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
01.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Dax Donders | 6-72, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |