MECZ
06.11.18 | 1. runda | Alec Adamson | Karlo Cubelic | 6-1, 6-3 | Kuwait F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alec Adamson | Karlo Cubelic | |
1. podanie % | 31/43 (72%) | 27/52 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 16/27 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/52 (58%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-15, 0-40 | ||
Alec Adamson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alec Adamson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alec Adamson | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0 | ||
5-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alec Adamson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alec Adamson | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alec Adamson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alec Adamson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alec Adamson | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
13.01.98, 26 lat
17445 $
13.01.98, 26 lat
17445 $
Alec Adamson vs. Karlo Cubelic - Wzajemne mecze
06.11.18 | 1. runda | Alec Adamson | Karlo Cubelic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Kuwait F2 | twarda |
Alec Adamson form & Karlo Cubelic form
Alec Adamson - ostatnie mecze
M15 Fayetteville - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
26.09.20 1. runda | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.20 1. runda | vs. Toby D. Boyer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 4-6, 4-5 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.20 1. runda | vs. Eric Hadigian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-71, 4-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-1, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Reese Stalder | 7-5, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.20 1. runda | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Brayden Schnur | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Omni Kumar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Shahin Khaledan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
13.01.20 1. runda | vs. Dane Sweeny | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Karlo Cubelic - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu |