MECZ
21.07.20 | 1. runda | Aldin Setkic | Filip Krajinovic | 7-5, 4-2, - krecz | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Filip Krajinovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Aldin Setkic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-2 | Filip Krajinovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aldin Setkic | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-3 | Filip Krajinovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Aldin Setkic | 1-4 | |
0-0, 15-15 | ||
1-5 | Filip Krajinovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Aldin Setkic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Filip Krajinovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Aldin Setkic | 1-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aldin Setkic vs. Filip Krajinovic - Wzajemne mecze
21.07.20 | 1. runda | Aldin Setkic | Filip Krajinovic | 7-5, 4-2, Filip Krajinovic - krecz | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
11.08.08 | Ćwierćfinał | Aldin Setkic | Filip Krajinovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Serbia F4 | ceglana |
Aldin Setkic form & Filip Krajinovic form
Aldin Setkic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - krecz | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Andrej Radojicic | - | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Filip Krajinovic - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dominic Thiem | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Marvin Moeller | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Ryan Peniston | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Dominic Stricker | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Federico Gaio | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
27.04.23 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 Klasyf. | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.04.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 0-2, - Filip Krajinovic - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Andrey Rublev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
05.01.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |