MECZ
11.03.17 | Półfinał | Aldin Setkic | Claudio Fortuna | 3-0, - krecz | Egypt F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aldin Setkic | Claudio Fortuna | |
1. podanie % | 6/9 (67%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/3 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 5/6 (83%) | 1/9 (11%) |
Zdobyte punkty – razem | 13/15 (87%) | 2/15 (13%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aldin Setkic vs. Claudio Fortuna - Wzajemne mecze
11.03.17 | Półfinał | Aldin Setkic | Claudio Fortuna | 3-0, Claudio Fortuna - krecz | szczegóły meczu | Egypt F8 | twarda |
Aldin Setkic form & Claudio Fortuna form
Aldin Setkic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - krecz | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Andrej Radojicic | - | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Claudio Fortuna - ostatnie mecze
M15 Irpin - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
18.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
04.10.18 Ćwierćfinał | vs. Lucas Gerch | - Claudio Fortuna - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
09.09.18 Finał | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 Półfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.18 2. runda | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
26.08.18 Finał | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.08.18 Półfinał | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |