MECZ
07.02.18 | 1. runda | Alberto Romero De Avila Senise | Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 6-1 | Spain F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alberto Romero De Avila Senise | Matvey Khomentovskiy | |
1. podanie % | 61/83 (73%) | 63/86 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/61 (69%) | 34/63 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/22 (32%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/20 (25%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/86 (48%) | 34/83 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/169 (53%) | 79/169 (47%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-2 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-40 | ||
0-3 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alberto Romero De Avila Senise vs. Matvey Khomentovskiy - Wzajemne mecze
07.02.18 | 1. runda | Alberto Romero De Avila Senise | Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F4 | ceglana |
Alberto Romero De Avila Senise form & Matvey Khomentovskiy form
Alberto Romero De Avila Senise - ostatnie mecze
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Peter Heller | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 3-6, 1-2, Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Luke Simkiss | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Quentin Folliot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Johan Nikles | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Jakob Sude | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Frederik Press | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dante Gennaro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Marc Giner | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Simon Beaupain | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Marcos Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Louis Tessa | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Daniel Brands | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Boris Arias | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Miguel Semmler | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Matvey Khomentovskiy - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Liberec - dywanowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |