MECZ
15.01.19 | 1. runda | Alberto Romero De Avila Senise | Adrian Bodmer | 3-6, 6-2, 6-4 | M15 Manacor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alberto Romero De Avila Senise | Adrian Bodmer | |
1. podanie % | 66/90 (73%) | 63/91 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/66 (61%) | 39/63 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/24 (54%) | 13/28 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/91 (43%) | 37/90 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/181 (51%) | 89/181 (49%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Adrian Bodmer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Adrian Bodmer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alberto Romero De Avila Senise | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alberto Romero De Avila Senise vs. Adrian Bodmer - Wzajemne mecze
15.01.19 | 1. runda | Alberto Romero De Avila Senise | Adrian Bodmer | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Manacor | ceglana |
Alberto Romero De Avila Senise form & Adrian Bodmer form
Alberto Romero De Avila Senise - ostatnie mecze
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Peter Heller | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 3-6, 1-2, Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Luke Simkiss | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Quentin Folliot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
17.01.19 2. runda | vs. Johan Nikles | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - ceglana | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Jakob Sude | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Frederik Press | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dante Gennaro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Marc Giner | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Simon Beaupain | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Marcos Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Louis Tessa | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Daniel Brands | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Boris Arias | 6-72, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
25.07.18 2. runda | vs. Miguel Semmler | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.18 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Adrian Bodmer - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Benjamin Pietri | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | - Adrian Bodmer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |