MECZ
14.10.19 | 2. runda klasyf. | Alberto Alvarado Berrospi | Raul Mireles Jimenez | 6-0, 6-0 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Peru
17.06.00, 23 lat
17.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Meksyk
14.12.01, 22 lat
14.12.01, 22 lat
Alberto Alvarado Berrospi vs. Raul Mireles Jimenez - Wzajemne mecze
14.10.19 | 2. runda klasyf. | Alberto Alvarado Berrospi | Raul Mireles Jimenez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Alberto Alvarado Berrospi form & Raul Mireles Jimenez form
Alberto Alvarado Berrospi - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Segundo Goity Zapico | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
14.03.24 1. runda | vs. Ignacio Carou | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 5-7, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Santibanez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tomas Martinez | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alan Magadan | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Riva | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-2, - Alberto Alvarado Berrospi - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Victorio Marquiselli | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Sonne | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Lucio Ratti | 3-6, 6-2, 15-13 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Santamaria | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |
Raul Mireles Jimenez - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Armin Albrecht | - Raul Mireles Jimenez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Darrshan Suresh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aoran Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gourav Gulia | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sushant Dabas | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Samuel Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Borba | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.09.22 2. runda klasyf. | vs. Yu-Hsiang Su | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Dario Caporali | 3-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
07.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lazar Markovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Pino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Carl Solik | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zandrix Acob | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |