MECZ
21.01.18 | 2. runda klasyf. | Alberto Lim | Jiajun He | 1-6, 6-1, 6-1 | China F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alberto Lim | Jiajun He | |
1. podanie % | 30/57 (53%) | 40/61 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 21/40 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/61 (54%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Filipíny
18.05.99, 24 lat
18.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
10.07.98, 25 lat
10.07.98, 25 lat
Alberto Lim vs. Jiajun He - Wzajemne mecze
21.01.18 | 2. runda klasyf. | Alberto Lim | Jiajun He | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | China F3 | ceglana |
Alberto Lim form & Jiajun He form
Alberto Lim - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ofek Shimanov | 7-64, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Yi Zhou | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Issei Okamura | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ghanim Al Sulaiti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Covato | 2-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | - | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Adam Jones | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Humberto Diaz Richard | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
05.04.19 | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
USA F22 - twarda | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Blumenberg | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.18 | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.18 Rubber 1 | vs. Muhammad Althaf Dhaifullah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
China F3 - ceglana | ||||
22.01.18 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.18 Klasyf. | vs. Xiaoyu He | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Jiajun He | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F2 - ceglana | ||||
15.01.18 Klasyf. | vs. Jianhui Li | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.01.18 2. runda klasyf. | vs. Leo Tang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
03.01.18 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-710, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.18 1. runda | vs. Ching Lam | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.17 Klasyf. | vs. Yuto Sakai | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sophiaan Abd Wahab | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
23.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jack Murray | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu |
Jiajun He - ostatnie mecze
USA F34 - halowa | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Antonio Ruiz-Rosales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - ceglana | ||||
02.11.18 | vs. Joshua Sundaram | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
26.10.18 | vs. Joaquin Vallejo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aron Pierce | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F11 - twarda | ||||
13.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jichao Huang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Shenglin Zhuo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Masayoshi Ono | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Nishiwaki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Wilfredo Gonzalez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
China F3 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Alberto Lim | 6-1, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F2 - ceglana | ||||
15.01.18 Klasyf. | vs. Bruno Mardones | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
China F1 - ceglana | ||||
06.01.18 2. runda klasyf. | vs. Ya Hui Nie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Arturo Dell'Eva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Castellanos | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Danail Banov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
China F13 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Hao Wu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F10 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F3 - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Aoran Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
China F2 - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Haitong Xia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |