MECZ
11.07.09 | Ćwierćfinał | Albert Ramos-Vinolas | Sebastian Decoud | 6-77, 6-3, 6-1 | San Benedetto | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Albert Ramos-Vinolas | Sebastian Decoud | |
1. podanie % | 57/81 (70%) | 53/79 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/57 (63%) | 27/53 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/24 (71%) | 14/26 (54%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/79 (48%) | 28/81 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/160 (57%) | 69/160 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Albert Ramos-Vinolas vs. Sebastian Decoud - Wzajemne mecze
11.07.09 | Ćwierćfinał | Albert Ramos-Vinolas | Sebastian Decoud | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | San Benedetto | ceglana |
Albert Ramos-Vinolas form & Sebastian Decoud form
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |