MECZ
24.06.14 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Martin Cuevas | 6-3, 7-63 | Padova Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Albert Ramos-Vinolas | Martin Cuevas | |
1. podanie % | 33/62 (53%) | 46/80 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/29 (52%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/80 (49%) | 21/62 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Albert Ramos-Vinolas vs. Martin Cuevas - Wzajemne mecze
24.06.14 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Martin Cuevas | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Padova Challenger | ceglana |
Albert Ramos-Vinolas form & Martin Cuevas form
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |
Martin Cuevas - ostatnie mecze
M25 Punta - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre 2 - ceglana | ||||
09.01.23 Klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tigre 1 - ceglana | ||||
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gaziantep - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Girona - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |