MECZ
25.02.08 | 2. runda | Albert Ramos-Vinolas | Javier Genaro-Martinez | 4-6, 7-5, 6-3 | Spain F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Albert Ramos-Vinolas vs. Javier Genaro-Martinez - Wzajemne mecze
06.04.09 | 1. runda klasyf. | Albert Ramos-Vinolas | Javier Genaro-Martinez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Monza Challenger | ceglana |
13.10.08 | 2. runda | Javier Genaro-Martinez | Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F39 | ceglana |
05.05.08 | Ćwierćfinał | Javier Genaro-Martinez | Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F18 | ceglana |
21.04.08 | Półfinał | Javier Genaro-Martinez | Albert Ramos-Vinolas | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | Spain F16 | ceglana |
25.02.08 | 2. runda | Albert Ramos-Vinolas | Javier Genaro-Martinez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F8 | ceglana |
28.05.07 | Ćwierćfinał | Javier Genaro-Martinez | Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F20 | ceglana |
19.06.06 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Javier Genaro-Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F20 | twarda |
Albert Ramos-Vinolas form & Javier Genaro-Martinez form
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |
Javier Genaro-Martinez - ostatnie mecze
San Sebastian - ceglana | ||||
19.08.09 2. runda | vs. Olivier Patience | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.09 1. runda | vs. Adam Kellner | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.09 2. runda klasyf. | vs. Komlavi Loglo | 4-6, 6-3, 0-0, Komlavi Loglo - krecz | szczegóły meczu | |
17.08.09 Klasyf. | vs. David Estruch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vigo Challenger - ceglana | ||||
10.08.09 1. runda klasyf. | vs. Juan Diego Cuadrado Moreno | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.09 Klasyf. | vs. Adam Chadaj | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.09 2. runda klasyf. | vs. Pablo Ricardo Rodeiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
15.06.09 1. runda | vs. Mathieu Montcourt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - ceglana | ||||
08.06.09 1. runda klasyf. | vs. Francesco Piccari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
25.05.09 2. runda klasyf. | vs. Max Raditschnigg | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.09 1. runda klasyf. | vs. Marius Zay | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
11.05.09 Klasyf. | vs. Jean-Rene Lisnard | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.09 2. runda klasyf. | vs. Rameez Junaid | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Munich - ceglana | ||||
02.05.09 1. runda klasyf. | vs. Marco Crugnola | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
21.04.09 1. runda | vs. Daniel Koellerer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.09 1. runda klasyf. | vs. Eric Gomes | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.09 2. runda klasyf. | vs. Federico Torresi | 2-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.04.09 Klasyf. | vs. Thierry Ascione | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
13.04.09 1. runda klasyf. | vs. Inigo Cervantes | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monza Challenger - ceglana | ||||
06.04.09 1. runda klasyf. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
23.03.09 1. runda klasyf. | vs. Giancarlo Petrazzuolo | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Marrakech Challenger - ceglana | ||||
16.03.09 1. runda klasyf. | vs. Malek Jaziri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F5 - ceglana | ||||
09.02.09 2. runda | vs. Romano Frantzen | 7-610, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.09 Ćwierćfinał | vs. Alexandre Renard | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.02.09 Finał | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.09 Półfinał | vs. Nick van der Meer | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.02.09 1. runda | vs. Carlos Cuenca-Navarro | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F4 - ceglana | ||||
02.02.09 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.02.09 Półfinał | vs. Pablo Martin-Adalia | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.09 Ćwierćfinał | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |