MECZ
06.04.09 | Klasyf. | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 7-64, 6-4 | Monza Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Albert Ramos-Vinolas vs. Inigo Cervantes - Wzajemne mecze
05.06.15 | Ćwierćfinał | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Furth Challenger | ceglana |
18.10.14 | 1. runda klasyf. | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | Valencia | halowa |
23.02.10 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | Meknes Challenger | ceglana |
11.05.09 | Ćwierćfinał | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F16 | ceglana |
06.04.09 | Klasyf. | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Monza Challenger | ceglana |
21.07.08 | 2. runda | Inigo Cervantes | Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F28 | ceglana |
07.07.08 | Półfinał | Inigo Cervantes | Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F26 | ceglana |
03.03.08 | 1. runda | Albert Ramos-Vinolas | Inigo Cervantes | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F9 | ceglana |
Albert Ramos-Vinolas form & Inigo Cervantes form
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Emilio Nava | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Joao Sousa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Gastao Elias | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |
Inigo Cervantes - ostatnie mecze
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Torello - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Valian Rakotondrasoa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
26.08.22 Półfinał | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.22 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.22 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. German Sanchez Amor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Perez Martin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Peliwo | 4-6, 3-4, - Inigo Cervantes - krecz | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 0-3, - Inigo Cervantes - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Andrea Basso | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Anton Matusevich | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu |