MECZ
12.02.11 | 1. runda klasyf. | Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | 6-3, 6-2 | Buenos Aires | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 6/8 (75%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/2 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 3/6 (50%) | 3/8 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 8/14 (57%) | 6/14 (43%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Albert Ramos-Vinolas vs. Alessandro Giannessi - Wzajemne mecze
22.11.23 | 2. runda | Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | Valencia Challenger | ceglana |
12.07.19 | Ćwierćfinał | Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | 6-2, 3-0, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | Perugia Challenger | ceglana |
19.07.15 | Finał | Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | San Benedetto | ceglana |
02.07.11 | Półfinał | Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Turin Challenger | ceglana |
12.02.11 | 1. runda klasyf. | Albert Ramos-Vinolas | Alessandro Giannessi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
Albert Ramos-Vinolas form & Alessandro Giannessi form
Albert Ramos-Vinolas - ostatnie mecze
Barcelona - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Casper Ruud | 1-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Fabio Fognini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu |
Alessandro Giannessi - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |