Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
22.04.95, 28 lat
22.04.95, 28 lat
Alastair Gray vs. Jesse Ross - Wzajemne mecze
07.01.18 | 1. runda klasyf. | Alastair Gray | Jesse Ross | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Alastair Gray form & Jesse Ross form
Alastair Gray - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Florian Broska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Charles Broom | - | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Patrick Maloney | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Valentin Royer | 7-61, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Gabriel Debru | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Aleksandre Bakshi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Elgin Khoeblal | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Hazem Naow | 6-1, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Julio Cesar Porras | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Luka Talan Lopatic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Arthur Gea | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Ioannis Xilas | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.23 2. runda | vs. Kai Lemstra | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yshai Oliel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Joel Schwaerzler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Karl Friberg | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Jesse Ross - ostatnie mecze
M25 Claremont - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Joel Kielbowicz | 6-75, 1-2, - Jesse Ross - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Yaron Guberman | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nicola Cigna | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Pontedera - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Raphael Lambling | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Christian Didier Chin | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Danielle Abadia | 5-7, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Singapore - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Harry Bourchier | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arcadia - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Claremont - twarda | ||||
05.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tucson - twarda | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Arsav Mohanty | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |