Alan Bzarov vs. Tim Riedel 06.10.2018

Alan Bzarov vs. Tim Riedel 06.10.2018 - Egypt F22 (Sharm El Sheikh) - porównanie

MECZ

06.10.181. runda klasyf.Alan Bzarov Tim Riedel 6-3, 7-63 Egypt Egypt F22 twarda

STATYSTYKA MECZU

7-63

Alan Bzarov
Rosja
02.02.95, 24 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.03.01, 18 lat







Tim Riedel
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Alan Bzarov vs. Tim Riedel - Wzajemne mecze

06.10.181. runda klasyf.Alan BzarovTim Riedel6-3, 7-63 szczegóły meczuEgypt Egypt F22 twarda

Alan Bzarov - ostatnie mecze

Georgia M15 Telavi - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. David Georgadze3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Dostanbek Tashbulatov0-6, 0-2, - Alan Bzarov - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F24 - twarda
24.10.18
1. runda
vs. Alexander Zhurbin7-62, 0-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F23 - twarda
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Eleftherios Theodorou2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F22 - twarda
07.10.18
2. runda klasyf.
vs. Mattia Rossi2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.10.18
1. runda klasyf.
vs. Tim Riedel6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-711, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Rostislav Galfinger5-7, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
14.08.18
1. runda
vs. Oleg Khotkov1-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
Klasyf.
vs. Bulat Galiev6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.18
1. runda klasyf.
vs. Stepan Beresnev7-5, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
31.07.18
1. runda
vs. Anton Zaitcev6-4, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Sergey Dorozhkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
2. runda klasyf.
vs. Bulat Galiev6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
16.07.18
2. runda klasyf.
vs. Grigoriy Lomakin6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.18
Klasyf.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Renat Sakhabutdinov5-7, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F22 - ceglana
03.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ivan Krivic5-7, 6-2, 6-76 porażkaszczegóły meczu
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Scott Duncan6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F21 - ceglana
28.05.18
Klasyf.
vs. Igor Saveljic6-3, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.05.18
2. runda klasyf.
vs. Erwin Troebinger3-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Philip Bachmaier6-73, 7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F17 - ceglana
07.05.18
Klasyf.
vs. Anton Magnusson3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.05.18
1. runda klasyf.
vs. Omar Magdy Ezzeldin6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F16 - ceglana
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F15 - ceglana
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Jeff Guerrero3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F14 - twarda
15.04.18
1. runda klasyf.
vs. Federico Rebecchini4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F13 - twarda
08.04.18
2. runda klasyf.
vs. Romain Bauvy2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Tim Riedel - ostatnie mecze

Egypt M15 Sharm - twarda
04.11.19
2. runda klasyf.
vs. Kalman L. Boyd7-5, 0-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
03.11.19
1. runda klasyf.
vs. Vadim Kontseba6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
28.10.19
2. runda klasyf.
vs. Herve Antchandie1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
1. runda klasyf.
vs. Stefan Cizelj-Zivkovic6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
20.10.19
1. runda klasyf.
vs. Bastien Presuhn6-72, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
01.10.19
Klasyf.
vs. Aziz Kijametovic3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda klasyf.
vs. Mats Hermans6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Gregor Schwab6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
23.09.19
Klasyf.
vs. Luka Pavlovic5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
23.09.19
2. runda klasyf.
vs. Nicolas Demeroutis6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.09.19
1. runda klasyf.
vs. Kayra Kargin6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Samuel Puskar2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Holland M15 Oldenzaal - ceglana
13.08.19
Klasyf.
vs. Amadatus Admiraal6-3, 5-7, 5-10 porażkaszczegóły meczu
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Tadija Radovanovic7-64, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F24 - twarda
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Dustin Goldenberg2-6, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
20.10.18
1. runda klasyf.
vs. Alex Zuckerman6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F23 - twarda
14.10.18
2. runda klasyf.
vs. Anurag Nenwani5-7, 6-76 porażkaszczegóły meczu
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Omar El Shehawy6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F22 - twarda
06.10.18
1. runda klasyf.
vs. Alan Bzarov3-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F21 - twarda
03.10.18
1. runda
vs. Kacper Zuk2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Vietnam Vietnam F1 - twarda
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Aaron Addison2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<