Alan Bzarov vs. Stepan Beresnev 12.08.2018

Alan Bzarov vs. Stepan Beresnev 12.08.2018 - Russia F6 (Moscow) - porównanie

MECZ

12.08.181. runda klasyf.Alan Bzarov Stepan Beresnev 7-5, 7-62 Russia Russia F6 ceglana

STATYSTYKA MECZU

7-62

Alan Bzarov
Rosja
02.02.95, 24 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
16.05.99, 20 lat







Stepan Beresnev
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Alan Bzarov vs. Stepan Beresnev - Wzajemne mecze

12.08.181. runda klasyf.Alan BzarovStepan Beresnev7-5, 7-62 szczegóły meczuRussia Russia F6 ceglana

Alan Bzarov - ostatnie mecze

Georgia M15 Telavi - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. David Georgadze3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Dostanbek Tashbulatov0-6, 0-2, - Alan Bzarov - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F24 - twarda
24.10.18
1. runda
vs. Alexander Zhurbin7-62, 0-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F23 - twarda
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Eleftherios Theodorou2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F22 - twarda
07.10.18
2. runda klasyf.
vs. Mattia Rossi2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.10.18
1. runda klasyf.
vs. Tim Riedel6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-711, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Rostislav Galfinger5-7, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
14.08.18
1. runda
vs. Oleg Khotkov1-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
Klasyf.
vs. Bulat Galiev6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.18
1. runda klasyf.
vs. Stepan Beresnev7-5, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
31.07.18
1. runda
vs. Anton Zaitcev6-4, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
2. runda klasyf.
vs. Bulat Galiev6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Sergey Dorozhkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
16.07.18
2. runda klasyf.
vs. Grigoriy Lomakin6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.18
Klasyf.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Renat Sakhabutdinov5-7, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F22 - ceglana
03.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ivan Krivic5-7, 6-2, 6-76 porażkaszczegóły meczu
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Scott Duncan6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F21 - ceglana
28.05.18
Klasyf.
vs. Igor Saveljic6-3, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.05.18
2. runda klasyf.
vs. Erwin Troebinger3-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Philip Bachmaier6-73, 7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F17 - ceglana
07.05.18
Klasyf.
vs. Anton Magnusson3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.05.18
1. runda klasyf.
vs. Omar Magdy Ezzeldin6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F16 - ceglana
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F15 - ceglana
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Jeff Guerrero3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F14 - twarda
15.04.18
1. runda klasyf.
vs. Federico Rebecchini4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F13 - twarda
08.04.18
2. runda klasyf.
vs. Romain Bauvy2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Stepan Beresnev - ostatnie mecze

Turkey M15 Antalya - ceglana
22.09.19
2. runda klasyf.
vs. Anze Arh4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
22.09.19
1. runda klasyf.
vs. Kaan Cepel6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
15.09.19
1. runda klasyf.
vs. Berk Ilkel6-4, 4-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Russia M15 Moscow - ceglana
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Vladimir Korolev3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Poland M15 Koszalin - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Daniil Tsebrenko3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany M15 Bad - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Roy De Valk1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Austria M15 Kramsach - ceglana
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Philip Bachmaier1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan M15 Almaty - twarda
09.07.19
Klasyf.
vs. Artsiom Bardzin3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.07.19
1. runda klasyf.
vs. Maksim Maslov6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey M15 Antalya - ceglana
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Aleksei Khomich5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Tbilisi - twarda
29.04.19
1. runda klasyf.
vs. Philipp Dittmer4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Estonia Estonia F3 - halowa
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Luca Castelnuovo4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Grigoriy Korobeynikov6-1, 3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - ceglana
17.09.18
Klasyf.
vs. Artsiom Bardzin6-3, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. Egor Noskin6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.09.18
1. runda klasyf.
vs. Artem Zharkov6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F8 - ceglana
25.08.18
1. runda klasyf.
vs. Anton Desyatnik2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F7 - ceglana
18.08.18
1. runda klasyf.
vs. Vladimir Korolev6-0, 2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
12.08.18
1. runda klasyf.
vs. Alan Bzarov5-7, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
06.08.18
2. runda klasyf.
vs. Alexey Nesterov (1998)1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Vladislav Gorshenin6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F3 - ceglana
23.07.18
2. runda klasyf.
vs. Petr Arkhipov4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.07.18
1. runda klasyf.
vs. Vadim Kutsenko6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
16.07.18
2. runda klasyf.
vs. Vadim Alekseenko2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Artem Dacenko7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F5 - ceglana
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Mark Tryakshin4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F4 - ceglana
14.04.18
1. runda klasyf.
vs. Vadim Kutsenko1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F2 - halowa
03.03.18
1. runda klasyf.
vs. Ivan Ponomarenko7-5, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F1 - halowa
24.02.18
1. runda klasyf.
vs. Vladimir Korolev6-71, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Finland Finland F3 - ceglana
14.08.17
2. runda klasyf.
vs. Sam Taylor1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<