Alan Bzarov vs. Renat Sakhabutdinov 14.07.2018

Alan Bzarov vs. Renat Sakhabutdinov 14.07.2018 - Georgia F2 (Telavi) - porównanie

MECZ

14.07.181. runda klasyf.Alan Bzarov Renat Sakhabutdinov 5-7, 6-4, 6-3 Georgia Georgia F2 ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-3

Alan Bzarov
Rosja
02.02.95, 24 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.06.98, 21 lat







Renat Sakhabutdinov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Alan Bzarov vs. Renat Sakhabutdinov - Wzajemne mecze

14.07.181. runda klasyf.Alan BzarovRenat Sakhabutdinov5-7, 6-4, 6-3 szczegóły meczuGeorgia Georgia F2 ceglana

Alan Bzarov - ostatnie mecze

Georgia M15 Telavi - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. David Georgadze3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Dostanbek Tashbulatov0-6, 0-2, - Alan Bzarov - kreczporażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F24 - twarda
24.10.18
1. runda
vs. Alexander Zhurbin7-62, 0-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F23 - twarda
13.10.18
1. runda klasyf.
vs. Eleftherios Theodorou2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F22 - twarda
07.10.18
2. runda klasyf.
vs. Mattia Rossi2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.10.18
1. runda klasyf.
vs. Tim Riedel6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-711, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Rostislav Galfinger5-7, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F6 - ceglana
14.08.18
1. runda
vs. Oleg Khotkov1-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
Klasyf.
vs. Bulat Galiev6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.18
1. runda klasyf.
vs. Stepan Beresnev7-5, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
31.07.18
1. runda
vs. Anton Zaitcev6-4, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
2. runda klasyf.
vs. Bulat Galiev6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Sergey Dorozhkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.18
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
16.07.18
2. runda klasyf.
vs. Grigoriy Lomakin6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.18
Klasyf.
vs. Nikita Mashtakov4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Renat Sakhabutdinov5-7, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F22 - ceglana
03.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ivan Krivic5-7, 6-2, 6-76 porażkaszczegóły meczu
02.06.18
1. runda klasyf.
vs. Scott Duncan6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F21 - ceglana
28.05.18
Klasyf.
vs. Igor Saveljic6-3, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.05.18
2. runda klasyf.
vs. Erwin Troebinger3-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Philip Bachmaier6-73, 7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F17 - ceglana
07.05.18
Klasyf.
vs. Anton Magnusson3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.05.18
1. runda klasyf.
vs. Omar Magdy Ezzeldin6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F16 - ceglana
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Vladislav Dubinsky6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F15 - ceglana
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Jeff Guerrero3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F14 - twarda
15.04.18
1. runda klasyf.
vs. Federico Rebecchini4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F13 - twarda
08.04.18
2. runda klasyf.
vs. Romain Bauvy2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Renat Sakhabutdinov - ostatnie mecze

Belarus M15 Minsk - twarda
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Roman Nashatyrkin1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Belarus Belarus F2 - twarda
11.08.18
1. runda klasyf.
vs. Daniil Klimov3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
05.08.18
1. runda klasyf.
vs. Grigory Kuklin2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia Georgia F3 - ceglana
21.07.18
1. runda klasyf.
vs. Vlad Nicolae Catalinoiu1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Alan Bzarov7-5, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F7 - halowa
29.08.16
1. runda klasyf.
vs. Sagadat Ayap1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Estonia Estonia F2 - dywanowa
26.10.15
Klasyf.
vs. Ivan Liutarevich6-2, 0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
26.10.15
1. runda klasyf.
vs. Pauli Partinen7-68, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Russia F8 - ceglana
07.09.15
1. runda klasyf.
vs. Ilya Polonskiy6-3, 2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F7 - ceglana
31.08.15
1. runda klasyf.
vs. Dmitry Surchenko5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Turkey F19 - twarda
11.05.15
1. runda klasyf.
vs. Jean Daniel Kehyayan6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
11.05.15
1. runda
vs. Altug Celikbilek2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.05.15
Klasyf.
vs. Stefan Frljanic7-65, 0-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F18 - twarda
04.05.15
2. runda klasyf.
vs. Bruce Strachan4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<