MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Afonso Portugal | Bernardo Roque | 6-1, 6-2 | Portugal F14 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Portugalia
12.10.99, 24 lat
12.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
17.03.98, 26 lat
17.03.98, 26 lat
Afonso Portugal vs. Bernardo Roque - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Afonso Portugal | Bernardo Roque | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Portugal F14 | ceglana |
Afonso Portugal form & Bernardo Roque form
Afonso Portugal - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Gabriele Piraino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Russell Henderson | 6-2, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matt Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
13.02.24 2. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Almeida | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Patrick Schoen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Marincas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Alessandro Hernandez Frias | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Shemesh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Iiro Vasa | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tristan Piombo | 6-73, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Bernardo Roque - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Daniel Batista | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Bernardo Teixeira | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Martim Marujo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Blake Ellis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vale - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Afonso Salgado | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Terence Das | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Davide Pozzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Andre Rodeia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Joao Graca | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Afonso Salgado | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F22 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Russell Henderson | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F21 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Pedro Graca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F20 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Antonio Pedro Pragana | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Sedeno Nieto | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F19 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Danail Banov | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F18 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Serra Vieira | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F17 - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Andre Rodeia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Christian Felline | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vinicius Saleme | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nathan Seateun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cabral | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Grau | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F28 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Sardella | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |