MECZ
24.03.18 | 1. runda klasyf. | Adam Thornton-Brown | Egor Matvievici | 6-4, 6-1 | Turkey F12 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
15.05.91, 32 lat
15.05.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Moldova
14.02.97, 27 lat
10443 $
14.02.97, 27 lat
10443 $
Adam Thornton-Brown vs. Egor Matvievici - Wzajemne mecze
24.03.18 | 1. runda klasyf. | Adam Thornton-Brown | Egor Matvievici | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F12 | ceglana |
Adam Thornton-Brown form & Egor Matvievici form
Adam Thornton-Brown - ostatnie mecze
Turkey F12 - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Stefan Vujic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Christopher Chien | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 7-5, 3-0, Mark Whitehouse - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Matthew Short | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. David Stevenson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Matt Frost | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Yanais Laurent | 5-7, 6-1, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cyprus F3 - twarda | ||||
02.12.16 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.16 2. runda | vs. Alexandre Muller | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F2 - twarda | ||||
22.11.16 1. runda | vs. Neil Pauffley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F1 - twarda | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Michal Schmid | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. Christopher Cole | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Nikita Parfenov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Mason Recci | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Frederik Nielsen | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
25.10.16 1. runda | vs. Zizou Bergs | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.16 2. runda klasyf. | vs. Daniel Appelgren | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F3 - twarda | ||||
30.11.15 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.15 2. runda | vs. Miki Jankovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.15 1. runda | vs. Leandros Papayiannis | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.15 2. runda klasyf. | vs. Rasim Metin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cyprus F2 - twarda | ||||
23.11.15 Klasyf. | vs. Jan Zednik | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.15 1. runda | vs. Alexandre Folie | 6-3, Alexandre Folie - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.15 2. runda klasyf. | vs. Soteris Hadjistyllis | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.15 2. runda | vs. Romain Arneodo | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F1 - twarda | ||||
16.11.15 2. runda klasyf. | vs. Gregory Bayane | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Egor Matvievici - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |