MECZ
12.05.18 | Finał | Adam Pavlasek | Laslo Djere | 7-61, 6-79, 6-4 | Rome Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Adam Pavlasek | Laslo Djere | |
1. podanie % | 68/104 (65%) | 69/121 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/68 (75%) | 50/69 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/36 (67%) | 27/52 (52%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/121 (36%) | 29/104 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 119/225 (53%) | 106/225 (47%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 8 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adam Pavlasek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adam Pavlasek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Adam Pavlasek | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Pavlasek | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Laslo Djere | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Adam Pavlasek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adam Pavlasek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Adam Pavlasek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adam Pavlasek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 9-10 | ||
6-79 |
3 | ||
0-0 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adam Pavlasek | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Laslo Djere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Pavlasek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adam Pavlasek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Adam Pavlasek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Laslo Djere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adam Pavlasek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adam Pavlasek vs. Laslo Djere - Wzajemne mecze
12.05.18 | Finał | Adam Pavlasek | Laslo Djere | 7-61, 6-79, 6-4 | szczegóły meczu | Rome Challenger | ceglana |
19.05.16 | Klasyf. | Laslo Djere | Adam Pavlasek | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
Adam Pavlasek form & Laslo Djere form
Adam Pavlasek - ostatnie mecze
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
07.08.21 2. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.21 Ćwierćfinał | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.21 1. runda | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
26.04.21 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.07.20 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Laslo Djere - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Karen Khachanov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Marin Cilic | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
03.02.24 | vs. Lukas Pokorny | 3-4, - Laslo Djere - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 7-63, 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Juncheng Shang | 7-65, 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 2. runda | vs. Karen Khachanov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Gael Monfils | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Jeff Wolf | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Leo Borg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 1-2, - Laslo Djere - krecz | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Rubber 1 | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-4, 1-6, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 3. runda | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
04.08.23 Półfinał | vs. Dominic Thiem | 7-63, 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu |