MECZ
02.10.19 | 1. runda | Adam Moundir | Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-4 | M25 Jounieh | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Adam Moundir | Eduard Vlasceanu | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 35/74 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/36 (75%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 21/39 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/74 (47%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Adam Moundir | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Moundir | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Moundir | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adam Moundir | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Moundir | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15 | ||
Adam Moundir | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0 | ||
Adam Moundir | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adam Moundir | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
24.05.98, 25 lat
24.05.98, 25 lat
Adam Moundir vs. Eduard Vlasceanu - Wzajemne mecze
02.10.19 | 1. runda | Adam Moundir | Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Jounieh | ceglana |
Adam Moundir form & Eduard Vlasceanu form
Adam Moundir - ostatnie mecze
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
09.09.23 Ćwierćfinał | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
03.09.23 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Półfinał | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Eduard Vlasceanu - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 Klasyf. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - krecz | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |