MECZ
28.11.17 | 1. runda | Adam El Mihdawy | Francisco Dias | 6-4, 6-1 | Mexico F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Adam El Mihdawy | Francisco Dias | |
1. podanie % | 23/53 (43%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/30 (53%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/59 (53%) | 18/53 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 5 | 10 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
01.05.92, 31 lat
14255 $
01.05.92, 31 lat
14255 $
Adam El Mihdawy vs. Francisco Dias - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Adam El Mihdawy | Francisco Dias | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Mexico F7 | twarda |
Adam El Mihdawy form & Francisco Dias form
Adam El Mihdawy - ostatnie mecze
M25 Medellin - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 4-6, 1-2, - Adam El Mihdawy - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Kiranpal Pannu | 2-4, - Adam El Mihdawy - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.12.21 2. runda | vs. Liam Draxl | 6-73, 1-2, - Adam El Mihdawy - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.21 1. runda | vs. Alex Jones | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
26.11.21 2. runda | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Jose Luis Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Calabasas - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Tristan Boyer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Isaiah Strode | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.21 1. runda | vs. Ryan Colby | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Alfredo Perez | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
09.10.21 Ćwierćfinał | vs. Alfredo Perez | 1-6, 1-1, - Adam El Mihdawy - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Jose Pereira | 6-4, 1-2, Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Medellin - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Alan Kohen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Nicolas Nino Mendoza | 7-62, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Davide Innocenti | 0-3, - Adam El Mihdawy - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, - Adam El Mihdawy - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Arthur Bouquier | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Omni Kumar | 2-6, 7-69, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Charles Tzicas | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Francesco Passaro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.01.21 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Francisco Dias - ostatnie mecze
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Idanha - twarda | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Quinta - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Portimao - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
05.03.19 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |