MECZ
21.12.17 | 2. runda | Adam Chadaj | Luca George Tatomir | 6-2, 2-6, 7-65 | Turkey F48 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Adam Chadaj | Luca George Tatomir | |
1. podanie % | 67/91 (74%) | 58/90 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/67 (69%) | 41/58 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/24 (50%) | 15/32 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/90 (38%) | 33/91 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/181 (51%) | 89/181 (49%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 0 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Adam Chadaj vs. Luca George Tatomir - Wzajemne mecze
21.12.17 | 2. runda | Adam Chadaj | Luca George Tatomir | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | Turkey F48 | ceglana |
Adam Chadaj form & Luca George Tatomir form
Adam Chadaj - ostatnie mecze
Poland F4 - ceglana | ||||
21.05.18 1. runda | vs. Piotr Matuszewski | 0-1, - Adam Chadaj - krecz | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Dante Gennaro | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Peter Torebko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
22.12.17 Ćwierćfinał | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.17 2. runda | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. George Tsivadze | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Julian Lenz | 6-3, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F11 - ceglana | ||||
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pavel Filin | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.08.17 2. runda | vs. Martin Fekiac | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Artem Smirnov | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
18.08.17 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.17 2. runda | vs. Artem Smirnov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
23.07.17 Finał | vs. Richard Gabb | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.17 Półfinał | vs. Colin Van Beem | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.17 2. runda | vs. Daniel Michalski | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-0, 3-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Ksawery Pociej | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Petr Hajek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Filip Malbasic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Luca George Tatomir - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Casale - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 2. runda | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.04.19 1. runda | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F34 - ceglana | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F33 - ceglana | ||||
24.10.18 2. runda | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu |