Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Adam Chadaj vs. Daniil Tsebrenko - Wzajemne mecze
14.08.17 | Klasyf. | Adam Chadaj | Daniil Tsebrenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Poland F9 | ceglana |
Adam Chadaj form & Daniil Tsebrenko form
Adam Chadaj - ostatnie mecze
Poland F4 - ceglana | ||||
21.05.18 1. runda | vs. Piotr Matuszewski | 0-1, - Adam Chadaj - krecz | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Dante Gennaro | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Peter Torebko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - ceglana | ||||
22.12.17 Ćwierćfinał | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.12.17 2. runda | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. George Tsivadze | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Julian Lenz | 6-3, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F11 - ceglana | ||||
01.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pavel Filin | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.08.17 2. runda | vs. Martin Fekiac | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Artem Smirnov | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
18.08.17 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.17 2. runda | vs. Artem Smirnov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
23.07.17 Finał | vs. Richard Gabb | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.17 Półfinał | vs. Colin Van Beem | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.17 2. runda | vs. Daniel Michalski | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-0, 3-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Ksawery Pociej | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Filip Malbasic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |