ImiÄ™ i nazwisko: Kimmer Coppejans
Kraj: Belgia
Data urodzenia: 07.02.94, 30 lat
Ranking ATP: 192
TOP miejsce w rankingu: 97 (29.06.15, 534 punkty)
Punkty: 314
Premie: 1118624 $
Ilość meczów razem: 757
Wygrane: 437
Skuteczność: 57.73 %
Kraj: Belgia
Data urodzenia: 07.02.94, 30 lat
Ranking ATP: 192
TOP miejsce w rankingu: 97 (29.06.15, 534 punkty)
Punkty: 314
Premie: 1118624 $
Ilość meczów razem: 757
Wygrane: 437
Skuteczność: 57.73 %
rok | sumy | twarda | ceglana | halowa | dywanowa | trawiasta | akryl |
2024 | 2/2 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 31/30 | 4/5 | 24/19 | 0/5 | 0/0 | 3/1 | 0/0 |
2022 | 36/28 | 6/8 | 30/20 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 22/27 | 4/5 | 17/18 | 1/2 | 0/1 | 0/1 | 0/0 |
2020 | 15/17 | 6/5 | 6/9 | 3/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 38/30 | 4/3 | 33/22 | 1/4 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2018 | 51/28 | 7/8 | 43/19 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 41/30 | 12/6 | 29/20 | 0/3 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2016 | 33/28 | 11/10 | 20/14 | 2/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 40/28 | 12/8 | 28/17 | 0/1 | 0/0 | 0/2 | 0/0 |
2014 | 47/28 | 18/7 | 28/16 | 1/4 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2013 | 55/25 | 20/10 | 27/6 | 8/6 | 0/2 | 0/1 | 0/0 |
2012 | 23/11 | 5/4 | 15/5 | 0/0 | 0/0 | 3/2 | 0/0 |
2011 | 3/8 | 0/1 | 1/6 | 0/0 | 0/0 | 2/1 | 0/0 |
RAZEM | 437/320 | 111/82 | 301/191 | 17/33 | 0/3 | 8/11 | 0/0 |
skut. % | 57.73 % | 57.51 % | 61.18 % | 34 % | 0 % | 42.11 % | 0 % |
Kimmer Coppejans / nie odbyły się / ostatnie
nie znaleziono żadnego meczu |
Kimmer Coppejans form / rok 2019
Kimmer Coppejans / rok 2019
05.11.19 | 2. runda | Mikhail Kukushkin | Kimmer Coppejans | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Bratislava Challenger | halowa | |
04.11.19 | 1. runda | Kimmer Coppejans | Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
19.10.19 | 1. runda klasyf. | Casper Ruud | Kimmer Coppejans | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Basel | halowa | |
15.10.19 | 1. runda | Andy Murray | Kimmer Coppejans | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Antwerp | halowa | |
01.10.19 | 2. runda | Jozef Kovalik | Kimmer Coppejans | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Barcelona Challenger | ceglana | |
27.09.19 | Ćwierćfinał | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Florence Challenger | ceglana | |
26.09.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Andrea Pellegrino | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |||
26.09.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Stefano Napolitano | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
13.09.19 | Ćwierćfinał | Alejandro Davidovich Fokina | Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Seville Challenger | ceglana | |
12.09.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Julian Ocleppo | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |||
10.09.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Carlos Gomez-Herrera | 1-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |||
03.09.19 | 2. runda | Bernabe Zapata Miralles | Kimmer Coppejans | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Genova Challenger | ceglana | |
23.08.19 | Klasyf. | Elliot Benchetrit | Kimmer Coppejans | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | New York | twarda | |
21.08.19 | 2. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Zdenek Kolar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |||
19.08.19 | 1. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Sebastian Korda | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |||
07.08.19 | 2. runda | Teimuraz Gabashvili | Kimmer Coppejans | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Manerbio Challenger | ceglana | |
01.08.19 | 3. runda | Alexey Vatutin | Kimmer Coppejans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Sopot Challenger | ceglana | |
31.07.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Alexander Zhurbin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |||
26.07.19 | Ćwierćfinał | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Tampere Challenger | ceglana | |
25.07.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Jeroen Vanneste | 6-76, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |||
24.07.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
21.07.19 | Finał | Mats Moraing | Kimmer Coppejans | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Amersfoort Challenger | ceglana | |
20.07.19 | Półfinał | Kimmer Coppejans | Blaz Rola | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |||
19.07.19 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Daniel Masur | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |||
18.07.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Jan Choinski | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |||
16.07.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Dimitar Kuzmanov | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |||
08.07.19 | 2. runda | Pedro Cachin | Kimmer Coppejans | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Braunschweig Challenger | ceglana | |
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Evgeny Karlovskiy | Kimmer Coppejans | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | London | trawiasta | |
23.06.19 | Finał | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Blois Challenger | ceglana | |
22.06.19 | Półfinał | Kimmer Coppejans | Facundo Arguello | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |||
21.06.19 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Oriol Roca Batalla | 6-76, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |||
20.06.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |||
19.06.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Jonathan Eysseric | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |||
14.06.19 | Ćwierćfinał | Elias Ymer | Kimmer Coppejans | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Lyon Challenger | ceglana | |
13.06.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |||
12.06.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Elliot Benchetrit | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |||
27.05.19 | 1. runda | Yannick Maden | Kimmer Coppejans | 7-60, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana | |
23.05.19 | Klasyf. | Kimmer Coppejans | Manuel Guinard | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |||
22.05.19 | 2. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Matteo Martineau | 6-0, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |||
20.05.19 | 1. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Rogerio Dutra Da Silva | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |||
10.05.19 | 3. runda | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Braga Challenger | ceglana | |
08.05.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Orlando Luz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |||
01.05.19 | 2. runda | Alessandro Bega | Kimmer Coppejans | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bordeaux Challenger | ceglana | |
25.04.19 | 3. runda | Norbert Gombos | Kimmer Coppejans | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Francavilla Challenger | ceglana | |
24.04.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Riccardo Bonadio | 4-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |||
13.04.19 | Półfinał | Roberto Carballes Baena | Kimmer Coppejans | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Murcia Challenger | ceglana | |
12.04.19 | Ćwierćfinał | Kimmer Coppejans | Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |||
11.04.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Lukas Rosol | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |||
10.04.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Attila Balazs | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
04.04.19 | 3. runda | Dustin Brown | Kimmer Coppejans | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Sophia Antipolis | ceglana | |
02.04.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 6-4, 3-0, Johan Sebastien Tatlot - krecz | szczegóły meczu | |||
27.03.19 | 2. runda | Steven Diez | Kimmer Coppejans | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Marbella Challenger | ceglana | |
08.03.19 | Ćwierćfinał | Hugo Dellien | Kimmer Coppejans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Santiago Challenger | ceglana | |
07.03.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Daniel Gimeno-Traver | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |||
06.03.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Gonzalo Lama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |||
24.02.19 | Klasyf. | Alessandro Giannessi | Kimmer Coppejans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Sao Paulo | ceglana | |
23.02.19 | 1. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Joao Domingues | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |||
16.02.19 | 1. runda klasyf. | Facundo Bagnis | Kimmer Coppejans | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Rio de | ceglana | |
06.02.19 | 2. runda | Pavel Kotov | Kimmer Coppejans | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Budapest Challenger | halowa | |
02.02.19 | Kimmer Coppejans | Thiago Moura Monteiro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Davis Cup | ceglana | ||
01.02.19 | Kimmer Coppejans | Rogerio Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | ||||
25.01.19 | Ćwierćfinał | Emilio Gomez | Kimmer Coppejans | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Punta Del | ceglana | |
24.01.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Tomas Barrios Vera | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |||
23.01.19 | 2. runda | Kimmer Coppejans | Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |||
11.01.19 | Klasyf. | Stefano Travaglia | Kimmer Coppejans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda | |
10.01.19 | 2. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |||
09.01.19 | 1. runda klasyf. | Kimmer Coppejans | Ruben Bemelmans | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |||
02.01.19 | 2. runda | Donald Young | Kimmer Coppejans | 3-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | Noumea Challenger | twarda |