Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Kazakhstan Nur-Sultan sety 1 2 3 4 5
29.10.20
07:00
2. runda
Adrian Mannarino [3]  
Yuichi Sugita [q]  
29.10.20
07:00
2. runda
Emil Ruusuvuori [q]  
Jordan Thompson [8]  
mężczyźni singel halowa Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
29.10.20
11:00
2. runda
Daniel Evans [SE]  
Jurij Rodionov [WC]  
29.10.20
11:00
2. runda
Christian Garin  
Dominic Thiem [2]  
29.10.20
11:00
2. runda
Hubert Hurkacz  
Lorenzo Sonego [LL]  
mężczyźni singel halowa Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
29.10.20
11:00
2. runda
Jeff Wolf [3]  
Roman Safiullin  
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
29.10.20
09:00
2. runda
Lucas Gerch  
Matija Pecotic [3]  
29.10.20
09:00
2. runda
Facundo Diaz Acosta  
Jacopo Berrettini  
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
2. runda
Aziz Ouakaa  
Yanais Laurent  
29.10.20
00:00
2. runda
Guido Ivan Justo  
Tomas Lipovsek Puches  
29.10.20
10:00
2. runda
Matias Franco Descotte [6]  
Jack Gibbens [q]  
29.10.20
10:00
2. runda
Matias Zukas [3]  
Alibek Kachmazov  
mężczyźni singel dywanowa France M15 Sarreguemines sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
2. runda
Tobias Simon [5]  
Maxence Broville [WC]  
29.10.20
00:00
2. runda
Kenneth Raisma [q]  
Robert Strombachs [LL]  
mężczyźni singel ceglana Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
29.10.20
11:00
2. runda
Lorenzo Giustino  
Jaume Antoni Munar Clar [6]  
29.10.20
11:00
2. runda
Daniel Elahi Galan  
Gianluca Mager [3]  
29.10.20
11:00
2. runda
Jay Clarke  
Carlos Taberner  
29.10.20
11:00
2. runda
Vit Kopriva [q]  
Federico Gaio  
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
2. runda
Romy Koelzer  
Darya Astakhova [6]  
29.10.20
00:00
2. runda
Ziva Falkner  
Andreea Rosca  
kobiety singel halowa Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
2. runda
Anastasia Zarycka [8]  
Lina Glushko [q]  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
2. runda
Lisa Ponomar  
Alice Robbe  
29.10.20
10:00
2. runda
Anna Kubareva [1]  
Yasmine Mansouri [q]  
kobiety singel ceglana Spain W15 Platja D'Aro sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
2. runda
Ivonne Cavalle-Reimers [5]  
Claudia Hoste Ferrer  
29.10.20
10:00
2. runda
Aneta Laboutkova  
Alina Charaeva  
29.10.20
10:00
2. runda
Jessica Bouzas Maneiro [WC]  
Celia Belle Mohr  
mężczyźni debel halowa Kazakhstan Nur-Sultan sety 1 2 3 4 5
29.10.20
07:00
1. runda
Sander Gille/Joran Vliegen [1]  
Mackenzie McDonald/Tommy Paul [PR]  
29.10.20
07:00
1. runda
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic  
Rohan Bopanna/Frederik Nielsen  
29.10.20
07:00
1. runda
Mohamed Safwat/Denis Yevseyev [WC]  
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski  
29.10.20
07:00
1. runda
Matwe Middelkoop/Hugo Nys  
Ben McLachlan/Franko Skugor [4]  
mężczyźni debel halowa Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
29.10.20
11:00
Ćwierćfinał
Jamie Murray/Neal Skupski  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [2]  
mężczyźni debel halowa Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
29.10.20
10:00
Ćwierćfinał
Andre Goransson/Jan Zielinski [3]  
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech  
mężczyźni debel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
29.10.20
10:00
Ćwierćfinał
Fabian Marozsan/Zsombor Piros  
Riccardo Balzerani/Francesco Forti  
29.10.20
10:00
Ćwierćfinał
Lucas Gerch/Gerardo Lopez Villasenor  
Vasil Kirkov/Toby Alex Kodat [4]  
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
29.10.20
10:00
Ćwierćfinał
Moez Echargui/Jean Thirouin  
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney  
mężczyźni debel dywanowa France M15 Sarreguemines sety 1 2 3 4 5
29.10.20
10:00
Ćwierćfinał
Matteo Martineau/Arthur Reymond [1]  
Quentin Robert (1994)/Hugo Schott  
mężczyźni debel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
29.10.20
09:00
Ćwierćfinał
Alessandro Bega/Petros Chrysochos  
Marat Deviatiarov/Oleksii Krutykh  
29.10.20
09:00
Ćwierćfinał
Omni Kumar/Wally Thayne [WC]  
Vladyslav Orlov/Alexey Zakharov [3]  
kobiety debel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
29.10.20
09:00
Ćwierćfinał
Gabriela Duca/Julia Kimmelmann  
Alexandra Cadantu/Stefana Lazar  
29.10.20
09:00
Ćwierćfinał
Elysia Bolton/Anna Popescu  
Melania Delai/Dalila Spiteri [4]  
kobiety debel halowa Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
29.10.20
11:00
Ćwierćfinał
Silvia Ambrosio/Celia Cervino Ruiz  
Lucia Bronzetti/Stephanie Judith Visscher  
29.10.20
11:00
Ćwierćfinał
Weronika Baszak/Alina Shcherbinina [WC]  
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki [4]  
kobiety debel ceglana Bulgaria W15 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
29.10.20
00:00
Ćwierćfinał
Lia Karatancheva/Elena Trencheva  
Oana Gavrila/Oana Georgeta Simion [2]  
kobiety debel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
29.10.20
09:00
Ćwierćfinał
Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova [1]  
Alina Silich/Mariia Tkacheva  
29.10.20
09:00
Ćwierćfinał
Dasha Ivanova/Sofia Sewing  
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa  
kobiety debel twarda USA W80 Tyler sety 1 2 3 4 5
29.10.20
16:00
1. runda
Lara Arruabarrena/Sara Errani  
Francesca Di Lorenzo/Jamie Loeb  
29.10.20
16:00
1. runda
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey  
Kateryna Bondarenko/Olga Govortsova  
29.10.20
16:00
1. runda
Savannah Broadus/Kylie Collins [WC]  
Paula Kania/Katarzyna Piter [4]  
29.10.20
16:00
1. runda
Hailey Baptiste/Maria Mateas [WC]  
Whitney Osuigwe/Sachia Vickery  
29.10.20
16:00
1. runda
Caroline Dolehide/Caty McNally [1]  
Aliona Bolsova/Greetje Minnen  
29.10.20
16:00
1. runda
Anna Danilina/Ankita Raina [3]  
Marta Kostyuk/Clara Tauson  
29.10.20
16:00
1. runda
Fernanda Contreras Gomez/Felicity Maltby [WC]  
Veronica Cepede Royg/Astra Sharma  
29.10.20
16:00
1. runda
Kristie Ahn/Naomi Broady  
Misaki Doi/Nina Stojanovic [2]  
<