Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Spain Alicante Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Steven Diez 0 3 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Pedro Martinez Portero 2 6 1 6
Tomas Machac 1 4 6 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Bernabe Zapata Miralles 2 6 4 6
Aleksandar Vukic 1 1 6 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Carlos Alcaraz Garfia 2 3 6 6
Juan Pablo Ficovich 1 6 4 2
mężczyźni singel halowa Germany Cologne sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Roberto Bautista Agut 2 7 5 6
Hubert Hurkacz 1 64 7 0
16.10.20
Ćwierćfinał
Alexander Zverev 2 6 3 6
Lloyd Harris 1 4 6 0
16.10.20
Ćwierćfinał
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 2 6
Dennis Novak 1 3 6 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Radu Albot 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Italy Sardinia sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Danilo Petrovic 2 7 6
Federico Delbonis 0 63 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Marco Cecchinato 2 4 6 6
Albert Ramos-Vinolas 1 6 1 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Laslo Djere 2 6 6
Jiri Vesely 0 4 4
16.10.20
Ćwierćfinał
Lorenzo Musetti 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 2 4
mężczyźni singel ceglana Portugal Lisbon Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Pedro Sousa 2 7 6
Dmitry Popko 0 5 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Alessandro Giannessi 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 0 4 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Federico Gaio 2 5 6 7
Guilherme Clezar 1 7 4 64
16.10.20
Ćwierćfinał
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Alexandre Muller 0 2 2
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Laurynas Grigelis 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 2 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Martin Cuevas 2 6 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 1 1 73 4
16.10.20
Ćwierćfinał
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 3 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Daniel Michalski 2 7 6
Vladimir Ivanov 0 64 3
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Georgii Kravchenko 0 4 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Felix Corwin 2 6 7
Gijs Brouwer 0 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Alexandar Lazarov 2 6 6
Marek Gengel 0 4 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Timofey Skatov 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 3 1
mężczyźni singel halowa France M25+H Rodez sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Igor Sijsling 2 6 6 6
Antoine Escoffier 1 3 72 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Jelle Sels 2 7 6
Maxime Hamou 0 65 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Viktor Durasovic 2 6 6
Jesper De Jong 0 4 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Otto Virtanen 2 6 6
Antoine Cornut-Chauvinc 0 1 2
mężczyźni singel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Milos Raonic 2 6 7
Karen Khachanov 0 1 61
16.10.20
Ćwierćfinał
Borna Coric 2 7 6
Reilly Opelka 0 63 3
16.10.20
Ćwierćfinał
Andrey Rublev 2 6 6
Cameron Norrie 0 2 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Denis Shapovalov 2 6 7
Stan Wawrinka 0 4 5
kobiety singel twarda Portugal W15 Funchal sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Alexandra Yepifanova 0 2 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Ingrid Gamarra Martins 2 3 7 6
Lexie Stevens 1 6 68 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Arianne Hartono 2 4 6 6
Malene Helgo 1 6 2 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Francisca Jorge 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 3 1
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 3 6
Anna Ukolova 1 3 6 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Barbara Gatica 1 6 4
Dia Evtimova krecz 0 4 0
16.10.20
Ćwierćfinał
Maria Lourdes Carle 2 6 7
Anna Ureke 0 3 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Weronika Falkowska 2 6 6
Ines Ibbou 0 1 2
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Anna Morgina 2 6 3 7
Dasha Ivanova 1 4 6 65
16.10.20
Ćwierćfinał
Sandra Samir 2 6 6
Anna Ulyashchenko 0 3 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Zhibek Kulambayeva 2 7 6
Emma Davis 0 66 2
16.10.20
Ćwierćfinał
Joanna Garland 2 6 6
Mariia Tkacheva 0 0 1
kobiety singel halowa France W25 Cherbourg en sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Ćwierćfinał
Kaia Kanepi 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 3 1
16.10.20
Ćwierćfinał
Harriet Dart 2 6 6
Robin Montgomery 0 2 4
16.10.20
Ćwierćfinał
Jodie Anna Burrage 2 7 5 7
Xin Yu Wang 1 64 7 63
16.10.20
Ćwierćfinał
Jule Niemeier 2 6 7
Georgina Garcia-Perez 0 3 5
mężczyźni debel ceglana Spain Alicante Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 6 7
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 1 61
16.10.20
Półfinał
Enzo Couacaud/Albano Olivetti 2 7 5 10
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 1 65 7 7
mężczyźni debel halowa Germany Cologne sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 6 10
Dominic Inglot/Aisam Qureshi 1 4 71 7
mężczyźni debel ceglana Italy Sardinia sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez 0 2 4
mężczyźni debel ceglana Portugal Lisbon Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Roberto Cid Subervi/Goncalo Oliveira 2 3 6 10
Nuno Borges/Francisco Cabral 1 6 3 8
16.10.20
Półfinał
Harri Heliovaara/Zdenek Kolar 2 4 6 10
Chun Hsin Tseng/Kacper Zuk 1 6 1 7
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius 2 6 4 10
Aliaksandr Liaonenka/Mirko Martinez 1 3 6 8
16.10.20
Półfinał
Vladimir Ivanov/Alibek Kachmazov 2 6 6
Skander Mansouri/Jean Thirouin 0 2 0
mężczyźni debel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Shintaro Mochizuki/Rio Noguchi 2 6 7
Justin Butsch/Nick Chappell 0 3 68
16.10.20
Półfinał
Gijs Brouwer/Ryan Nijboer 2 6 4 10
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 1 2 6 6
mężczyźni debel halowa France M25+H Rodez sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Finał
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 7
Igor Sijsling/Glenn Smits 0 3 5
mężczyźni debel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2 3 7 10
Ben McLachlan/Franko Skugor 1 6 64 7
kobiety debel twarda Portugal W15 Funchal sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Arianne Hartono/Eva Vedder 2 6 6
Matilde Jorge/Ares Teixido Garcia 0 2 2
kobiety debel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 4 7 10
Ines Ibbou/Anna Ureke 1 6 65 8
16.10.20
Półfinał
Weronika Falkowska/Lisa Ponomar 2 6 7
Darja Semenistaja/Ekaterina Vishnevskaya 0 2 5
kobiety debel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Emily Arbuthnott/Freya Christie 2 6 4 10
Dasha Ivanova/Sofia Sewing 1 4 6 5
16.10.20
Półfinał
Viktoriia Dema/Martyna Kubka 1 6
Anna Morgina/Ganna Poznikhirenko krecz 0 4
kobiety debel halowa France W25 Cherbourg en sety 1 2 3 4 5
16.10.20
Półfinał
Harriet Dart/Sarah Beth Grey 2 6 4 10
Valeria Savinykh/Kimberley Zimmermann 1 2 6 5
<