Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Spain Alicante Challenger sety 1 2 3 4 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Malek Jaziri 2 6 7
Nicolas Alvarez Varona 0 3 61
10.10.20
1. runda klasyf.
Inigo Cervantes 2 6 7
Manuel Guinard 0 4 65
10.10.20
1. runda klasyf.
Arthur De Greef 2 6 6
Vit Kopriva 0 2 3
10.10.20
1. runda klasyf.
Christian Lindell 2 7 6
Lucas Miedler 0 68 3
10.10.20
1. runda klasyf.
Liam Broady 2 6 7
Juan Manuel Cerundolo 0 3 62
10.10.20
1. runda klasyf.
Oriol Roca Batalla 2 3 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 4 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Carlos Lopez Montagud 2 7 2 6
Riccardo Bonadio 1 64 6 2
mężczyźni singel ceglana Spain Barcelona Challenger sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Damir Dzumhur 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 0 3
mężczyźni singel halowa Germany Cologne sety 1 2 3 4 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Henri Laaksonen 2 6 6
Yuichi Sugita 0 1 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Marcos Giron 2 6 6
Rudolf Molleker 0 4 3
10.10.20
1. runda klasyf.
Oscar Otte 2 6 6
Dominik Koepfer 0 1 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Daniel Masur 2 6 6
Yasutaka Uchiyama 0 2 1
10.10.20
1. runda klasyf.
Marc Polmans 2 6 6
Ivo Karlovic 0 1 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Antoine Hoang 2 7 6
Gregoire Barrere 0 5 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Lloyd Harris 2 2 6 6
Peter Gojowczyk 1 6 1 3
10.10.20
1. runda klasyf.
Emil Ruusuvuori 2 7 6
Jason Jung 0 64 3
mężczyźni singel ceglana Italy Sardinia sety 1 2 3 4 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Andrea Arnaboldi 2 6 2 6
Taro Daniel 1 3 6 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Andrej Martin 2 6 2 6
Jc Aragone 1 4 6 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Jozef Kovalik 2 6 6
Matteo Gigante 0 4 0
10.10.20
1. runda klasyf.
Danilo Petrovic 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 4 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Federico Coria 2 6 1 7
Matteo Viola 1 2 6 64
10.10.20
1. runda klasyf.
Kimmer Coppejans 2 2 7 6
Gian Marco Moroni 1 6 63 0
10.10.20
1. runda klasyf.
Sumit Nagal 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 3 3
10.10.20
1. runda klasyf.
Andrea Pellegrino 2 4 6 6
Thiago Seyboth Wild 1 6 3 2
mężczyźni singel ceglana France French Open (juniors) sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Dominic Stephan Stricker 2 6 6
Leandro Riedi 0 2 4
mężczyźni singel ceglana Portugal Lisbon Challenger sety 1 2 3 4 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Adrian Menendez-Maceiras 2 6 4 6
Chun Hsin Tseng 1 4 6 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Guilherme Clezar 2 6 6 6
Joao Monteiro 1 75 4 1
10.10.20
1. runda klasyf.
Dimitar Kuzmanov 2 6 4 6
Stefano Napolitano 1 2 6 1
10.10.20
1. runda klasyf.
Tristan Lamasine 2 6 5 6
Pedro Sakamoto 1 4 7 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Sebastian Ofner 2 6 6
Pedro Araujo 0 2 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Orlando Luz 2 6 4 6
Viktor Galovic 1 4 6 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Borna Gojo 2 6 6
Tiago Cacao 0 3 2
10.10.20
1. runda klasyf.
Kacper Zuk 1 6 3
Pedja Krstin krecz 0 3 0
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Laurynas Grigelis 2 6 6
Fermin Tenti 0 1 1
10.10.20
Półfinał
Matias Franco Descotte 2 5 6 6
Martin Cuevas 1 7 4 2
mężczyźni singel twarda Portugal M15 Setubal sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Sebastian Fanselow 2 6 4 6
Mateus Alves (2001) 1 3 6 4
10.10.20
Półfinał
Nuno Borges 2 7 7
Francesco Forti 0 63 65
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Nick Chappell 2 6 5 7
Vitaliy Sachko 1 4 7 65
10.10.20
Półfinał
Martins Podzus 2 6 6
Denis Yevseyev 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Salvatore Caruso 2 6 6
Alexei Popyrin 0 4 4
10.10.20
Półfinał
Frances Tiafoe 2 3 6 6
Federico Delbonis 1 6 3 4
mężczyźni singel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Viktor Troicki 2 6 6 6
Andrey Kuznetsov 1 3 75 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Emilio Gomez 2 7 1 6
Teimuraz Gabashvili 1 67 6 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Nikola Milojevic 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 4 0
10.10.20
1. runda klasyf.
Ilya Ivashka 2 7 6
Max Purcell 0 5 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Nino Serdarusic 2 7 3 6
Cem Ilkel 1 65 6 4
10.10.20
1. runda klasyf.
Pavel Kotov 2 6 3 7
Jurij Rodionov 1 4 6 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Jeff Wolf 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 1 3
10.10.20
1. runda klasyf.
Alen Avidzba 2 4 6 7
Ernests Gulbis 1 6 3 62
kobiety singel ceglana France French Open (juniors) sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Elsa Jacquemot 2 4 6 6
Alina Charaeva 1 6 4 2
kobiety singel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Iga Swiatek 2 6 6
Sofia Kenin 0 4 1
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Elena Malygina 0 4 0
10.10.20
Półfinał
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Anna Ukolova 0 2 2
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Półfinał
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 1 3
10.10.20
Półfinał
Sandra Samir 2 6 7
Daria Kudashova 0 2 62
kobiety singel halowa France W25 Cherbourg en sety 1 2 3 4 5
10.10.20
1. runda klasyf.
Lara Salden 2 6 7
Audrey Albie 0 4 61
mężczyźni debel ceglana Spain Barcelona Challenger sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Szymon Walkow/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 4 10
Harri Heliovaara/Alex Lawson 1 1 6 8
mężczyźni debel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 6 7
Mate Pavic/Bruno Soares 0 3 5
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Marco Bortolotti/Daniel Michalski 2 4 6 10
Facundo Juarez/Gabriel Roveri Sidney 1 6 2 6
mężczyźni debel twarda Portugal M15 Setubal sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Nuno Borges/Francisco Cabral 2 6 6 10
Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes 1 2 75 7
mężczyźni debel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Vladyslav Manafov/Vitaliy Sachko 2 6 6
Yurii Dzhavakian/Martins Podzus 0 3 3
mężczyźni debel ceglana Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic 2 6 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 4 4
kobiety debel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Ivonne Cavalle-Reimers/Eliessa Vanlangendonck 2 6 7
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 0 4 64
kobiety debel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
10.10.20
Finał
Gozal Ainitdinova/Zhibek Kulambayeva 2 6 2 12
Yekaterina Dmitrichenko/Kamila Kerimbayeva 1 1 6 10
<