Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda Mexico Acapulco sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. runda klasyf.
Jason Jung 2 6 6
Steven Diez 0 2 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Damir Dzumhur 2 6 6
Joao Menezes 0 1 4
22.02.20
1. runda klasyf.
Marcos Giron 2 7 6
Juan Alejandro Hernandez 0 5 1
22.02.20
1. runda klasyf.
Alex Bolt 2 7 4 7
Sebastian Ofner 1 62 6 67
22.02.20
1. runda klasyf.
Taro Daniel 1 6 4
Max Purcell krecz 0 3 3
22.02.20
1. runda klasyf.
Daniel Elahi Galan 2 5 6 6
Lucas Gomez 1 7 1 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Daniel Altmaier 2 6 6
Ryan Harrison 0 2 3
22.02.20
1. runda klasyf.
Tommy Paul 1 7 7 1
Danilo Petrovic krecz 0 6 0
mężczyźni singel halowa Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Illya Marchenko 2 4 6 6
Hugo Gaston 1 6 4 4
22.02.20
Półfinał
Enzo Couacaud 2 4 6 7
Chun Hsin Tseng 1 6 3 65
mężczyźni singel twarda USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Yoshihito Nishioka 2 1 6 6
Ugo Humbert 1 6 4 0
mężczyźni singel halowa Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Arthur Rinderknech 2 6 6
Christopher O'Connell 0 4 2
22.02.20
Półfinał
Maxime Cressy 2 7 6
Johannes Haerteis 0 62 4
mężczyźni singel twarda UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. runda klasyf.
Yuichi Sugita 2 6 6
Petros Tsitsipas 0 3 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Evgeny Donskoy 1 6 3
Mikael Ymer krecz 0 4 3
22.02.20
1. runda klasyf.
Yasutaka Uchiyama 1 5 7 2 2
Zhizhen Zhang krecz 0 7 6 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Dennis Novak 2 7 6 6
Blaz Rola 1 63 73 4
22.02.20
1. runda klasyf.
Lloyd Harris 2 5 6 6
Thomas Fabbiano 1 7 4 3
22.02.20
1. runda klasyf.
Emil Ruusuvuori 1 7
Peter Gojowczyk krecz 0 5
22.02.20
1. runda klasyf.
Lorenzo Musetti 2 6 7
Alexei Popyrin 0 3 61
mężczyźni singel halowa Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Botic Van De Zandschulp 2 6 3 6
Nicola Kuhn 1 4 6 2
22.02.20
Półfinał
Tomas Machac 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 2 4
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Jules Okala 2 5 6 6
Peter Makk 1 7 4 2
22.02.20
Półfinał
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Maxime Hamou 0 3 4
22.02.20
Ćwierćfinał
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 7 4 6
Domagoj Biljesko 1 5 6 2
22.02.20
Półfinał
Jonas Forejtek 2 6 6
Jules Okala 0 1 2
22.02.20
Ćwierćfinał
Jonas Forejtek 2 6 6
Yshai Oliel 0 3 2
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Gage Brymer 2 7 6
Igor Ribeiro Marcondes 0 63 3
22.02.20
Ćwierćfinał
Matic Spec 2 7 6
Gilbert Klier Junior 0 62 1
22.02.20
Ćwierćfinał
Igor Ribeiro Marcondes 2 6 6
Maksim Tikhomirov 0 3 2
22.02.20
Półfinał
Gabriel Petit 2 6 4 7
Matic Spec 1 2 6 5
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Omar Giacalone 2 6 6
Antonio Massara 0 4 0
22.02.20
Półfinał
Alexis Musialek 1 4
Clement Geens krecz 0 1
22.02.20
Ćwierćfinał
Alexis Musialek 2 6 6
Cayetano March 0 2 3
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Thomas Laurent 2 7 6
Remy Bertola 0 5 2
22.02.20
Półfinał
Thomas Laurent 2 6 6
Pak Long Yeung 0 2 2
22.02.20
Półfinał
Quentin Folliot 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 3
mężczyźni singel halowa Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Jan Satral 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 2 4
22.02.20
Półfinał
Elmar Ejupovic 2 6 7
Mick Veldheer 0 4 64
22.02.20
Ćwierćfinał
Mick Veldheer 2 2 6 6
Christoph Negritu 1 6 3 2
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Pedro Cachin 1 7 6 4
Ricardo Ojeda Lara krecz 0 6 1
22.02.20
Półfinał
Mathieu Perchicot 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 1 4
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Robin Stanek 2 7 6
Jacopo Berrettini 0 5 4
22.02.20
Półfinał
Pablo Vivero Gonzalez 2 4 6 6
Oleksii Krutykh 1 6 4 3
mężczyźni singel halowa Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Vladyslav Manafov 2 6 7
Vladimir Ivanov 0 2 65
22.02.20
Półfinał
Yuta Shimizu 2 7 6
Vladyslav Manafov 0 5 4
22.02.20
Półfinał
Otto Virtanen 2 6 6
Savriyan Danilov 0 4 4
22.02.20
Ćwierćfinał
Otto Virtanen 2 6 6
Francesco Forti 0 4 4
mężczyźni singel halowa United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Lucas Poullain 2 7 6
Jesper De Jong 0 64 1
22.02.20
Ćwierćfinał
Jesper De Jong 2 7 6
Luke Johnson 0 68 4
22.02.20
Półfinał
Jack Draper 2 6 6
Evan Hoyt 0 4 4
mężczyźni singel ceglana Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Franco Agamenone 2 6 6
Mariano Navone 0 2 4
22.02.20
Półfinał
Santiago Fa Rodriguez Taverna 1 5
Francisco Cerundolo krecz 0 2
22.02.20
Finał
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 6
Franco Agamenone 0 4 3
mężczyźni singel twarda Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Juan Pablo Ficovich 2 7 4 6
Aziz Dougaz 1 63 6 3
22.02.20
Półfinał
Jurij Rodionov 2 3 6 6
Guilherme Clezar 1 6 2 4
mężczyźni singel halowa France Marseille sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Alexander Bublik 0 5 3
22.02.20
Półfinał
Felix Auger Aliassime 2 7 7
Gilles Simon 0 5 62
mężczyźni singel ceglana Brazil Rio de sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Attila Balazs 2 2 6 6
Pedro Martinez Portero 1 6 4 2
22.02.20
Ćwierćfinał
Gianluca Mager 2 7 7
Dominic Thiem 0 64 5
mężczyźni singel ceglana Chile Santiago sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. runda klasyf.
Martin Klizan 2 6 6
Vadym Ursu 0 0 0
22.02.20
1. runda klasyf.
Andrea Collarini 2 6 7
Martin Cuevas 0 2 64
22.02.20
1. runda klasyf.
Renzo Olivo 2 6 7
Victor Nunez 0 0 63
22.02.20
1. runda klasyf.
Filip Horansky 2 7 7
Gonzalo Lama 0 63 5
22.02.20
1. runda klasyf.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Fernando Romboli 0 1 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Matias Gaedechens 0 1 0
22.02.20
1. runda klasyf.
Carlos Taberner 2 6 6
Andres Molteni 0 3 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Orlando Luz 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 2 4
kobiety singel twarda Mexico Acapulco sety 1 2 3 4 5
22.02.20
1. runda klasyf.
Varvara Lepchenko 2 7 6
Allie Kiick 0 5 4
22.02.20
1. runda klasyf.
Sara Errani 2 6 6
Stefanie Voegele 0 1 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Giulia Gatto-Monticone 2 6 5 6
Astra Sharma 1 4 7 3
22.02.20
1. runda klasyf.
Veronica Cepede Royg 2 7 3 6
Lara Arruabarrena 1 65 6 1
22.02.20
1. runda klasyf.
Nicole Gibbs 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez 0 2 3
22.02.20
1. runda klasyf.
Anhelina Kalinina 2 6 6
Kristina Kucova 0 3 1
22.02.20
1. runda klasyf.
Usue Maitane Arconada 2 3 6 6
Elisabetta Cocciaretto 1 6 3 4
22.02.20
1. runda klasyf.
Caroline Dolehide 2 4 6 6
Martina Trevisan 1 6 3 2
22.02.20
1. runda klasyf.
Francesca Di Lorenzo 2 6 6
Maria Jose Portillo Ramirez 0 3 1
22.02.20
1. runda klasyf.
Kaja Juvan 2 7 7
Nadia Podoroska 0 65 62
22.02.20
1. runda klasyf.
Xiyu Wang 2 6 6
Mayo Hibi 0 3 4
22.02.20
1. runda klasyf.
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Lizette Cabrera 0 3 1
kobiety singel twarda UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Simona Halep 2 3 6 7
Elena Rybakina 1 6 3 65
kobiety singel twarda Qatar Doha sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Klasyf.
Kirsten Flipkens 2 6 6
Greetje Minnen 0 1 3
22.02.20
Klasyf.
Laura Siegemund 2 7 7
Magdalena Frech 0 5 5
22.02.20
Klasyf.
Tereza Martincova 2 7 6
Misaki Doi 0 5 1
22.02.20
Klasyf.
Bernarda Pera 2 7 4 6
Camila Giorgi 1 66 6 4
22.02.20
Klasyf.
Priscilla Hon 2 3 6 7
Liudmila Samsonova 1 6 4 62
22.02.20
Klasyf.
Jil Teichmann 2 7 6
Jana Cepelova 0 5 2
22.02.20
Klasyf.
Katerina Siniakova 2 6 6
Timea Babos 0 3 4
22.02.20
Klasyf.
Daria Kasatkina 2 5 6 6
Aliaksandra Sasnovich 1 7 1 1
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Julia Stamatova 2 6 6
Anastasia Nefedova 0 4 4
22.02.20
Półfinał
Julia Stamatova 2 6 7
Yuliana Lizarazo 0 4 5
22.02.20
Półfinał
Nina Potocnik 2 6 7
Maria Herazo Gonzalez 0 2 63
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Andrea Gamiz 2 7 7
Thaisa Grana Pedretti 0 5 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Andrea Gamiz 2 4 6 6
Leolia Jeanjean 1 6 1 0
22.02.20
Ćwierćfinał
Carolina M. Alves 2 7 6
Joanne Zuger 0 63 1
22.02.20
Półfinał
Carolina M. Alves 2 7 6
Maria Lourdes Carle 0 63 4
22.02.20
Ćwierćfinał
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Katarina Kozarov 0 1 2
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Martina Spigarelli 2 6 1 6
Polina Leykina 1 1 6 0
22.02.20
Półfinał
Dalila Spiteri 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 4 3
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Carole Monnet 1 6 5
Daniela Vismane krecz 0 1 1
22.02.20
Półfinał
Valentina Ryser 2 5 7 6
Adithya Karunaratne 1 7 62 4
kobiety singel halowa United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Viktoriya Tomova 2 6 6
Marie Benoit 0 3 3
22.02.20
Półfinał
Clara Tauson 1 3
Clara Burel krecz 0 0
kobiety singel twarda India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Ankita Raina 2 6 6
Nudnida Luangnam 0 3 2
22.02.20
Półfinał
Berfu Cengiz 2 3 6 7
Francesca Jones 1 6 2 63
kobiety singel twarda Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Ćwierćfinał
Shiho Akita 2 6 7
Irina Ramialison 0 4 5
22.02.20
Finał
Maddison Inglis 2 6 7
Destanee Aiava 0 4 64
22.02.20
Ćwierćfinał
Maddison Inglis 2 6 6
Leonie Kung 0 2 4
22.02.20
Półfinał
Maddison Inglis 2 5 6 6
Shiho Akita 1 7 3 3
kobiety singel twarda Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Aliona Bolsova 2 6 6
Tereza Mrdeza 0 3 3
22.02.20
Półfinał
Marta Kostyuk 2 7 7
Daria Snigur 0 5 64
kobiety singel halowa Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Indy De Vroome 2 3 6 6
Xin Yu Wang 1 6 4 3
22.02.20
Półfinał
Fang Ying Xun 2 6 6
Erina Hayashi 0 1 2
mężczyźni debel halowa Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo 2 6 6
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 0 4 3
mężczyźni debel twarda USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Bob Bryan/Mike Bryan 2 6 6 10
Marcelo Arevalo/Jonny O'Mara 1 75 4 4
mężczyźni debel halowa Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech 2 7 7
Roberto Cid/Goncalo Oliveira 0 64 63
mężczyźni debel halowa Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Sander Arends/David Pel 2 3 6 10
Andre Begemann/Florin Mergea 1 6 3 7
22.02.20
Półfinał
Julian Lenz/Yannick Maden 2 2 6 10
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 1 6 1 2
mężczyźni debel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Fabian Marozsan/Peter Nagy 2 6 6
Yanki Erel/Zura Tkemaladze 0 4 3
22.02.20
Finał
Calin Manda/Oleg Prihodko 2 2 7 10
Fabian Marozsan/Peter Nagy 1 6 63 8
22.02.20
Półfinał
Calin Manda/Oleg Prihodko 2 6 4 10
Mats Hermans/Max Houkes 1 1 6 4
mężczyźni debel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Luca Castelnuovo/Gabriel Petit 0 1 3
22.02.20
Finał
Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin 2 6 6
Francisco Comesana/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 3 4
22.02.20
Półfinał
Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin 2 6 6
Jody Maginley/Justin Roberts 0 1 3
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Moez Echargui/Anis Ghorbel 2 7 6
Aziz Kijametovic/Adam Moundir 0 5 4
mężczyźni debel halowa Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Lasse Muscheites/Stefan Seifert 2 6 7
Kai Lemstra/Christoph Negritu 0 3 5
mężczyźni debel ceglana Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Anas Fattar/Lamine Ouahab 2 6 7
Alessandro Ceppellini/Alexander Weis 0 3 67
mężczyźni debel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Stijn Pel/Robin Stanek 2 7 3 10
Raheel Manji/Kelsey Stevenson 1 65 6 8
mężczyźni debel halowa Kazakhstan M25 Aktobe sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 7 7
Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla 0 5 5
22.02.20
Finał
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 7 7
Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk 0 5 65
mężczyźni debel halowa United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Szymon Walkow/Jan Zielinski 2 6 6
Simon Freund/Evan Hoyt 0 1 1
mężczyźni debel ceglana Uruguay M25 Punta del sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 0 0 1
mężczyźni debel twarda Mexico Morelos Challenger sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Luke Saville/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Carlos Gomez-Herrera/Shintaro Mochizuki 1 3 74 5
mężczyźni debel halowa France Marseille sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Nicolas Mahut/Vasek Pospisil 2 6 6
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 3 2
kobiety debel twarda UAE Dubai sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova 2 7 3 10
Barbora Krejcikova/Saisai Zheng 1 5 6 5
kobiety debel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Yuliana Lizarazo/Aurora Zantedeschi 2 6 5 10
Meiqi Guo/Jiangxue Han 1 2 7 4
22.02.20
Półfinał
Meiqi Guo/Jiangxue Han 2 7 6
Silvia Njiric/Nina Potocnik 0 68 2
kobiety debel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Maria Lourdes Carle/Thaisa Grana Pedretti 1 w/o
Kendra Bunch/Katarina Kozarov 0
22.02.20
Półfinał
Maria Lourdes Carle/Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Nicole Nadel/Kelly Williford 0 3 0
22.02.20
Półfinał
Kendra Bunch/Katarina Kozarov 2 7 6
Carolina M. Alves/Andrea Gamiz 0 5 4
kobiety debel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Tatiana Pieri/Dalila Spiteri 2 7 6
Nuria Brancaccio/Olga Helmi 0 63 1
kobiety debel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Julie Belgraver/Mylene Halemai 2 2 6 10
Petia Arshinkova/Gergana Topalova 1 6 1 4
kobiety debel halowa United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann 2 7 7
Lara Salden/Clara Tauson 0 62 65
kobiety debel twarda India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Rutuja Bhosale/Miyabi Inoue 2 4 6 10
Snehal Mane/Ankita Raina 1 6 4 8
kobiety debel twarda Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe 2 6 6
Alana Parnaby/Alicia Smith 0 2 3
22.02.20
Półfinał
Kanako Morisaki/Erika Sema 2 6 6
Naiktha Bains/Su Jeong Jang 0 4 1
22.02.20
Finał
Kanako Morisaki/Erika Sema 2 7 6
Jaimee Fourlis/Erin Routliffe 0 5 4
kobiety debel twarda Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Finał
Marta Kostyuk/Kamilla Rakhimova 2 6 2 10
Paula Kania/Anastasiya Shoshyna 1 3 6 6
kobiety debel halowa Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
22.02.20
Półfinał
Erina Hayashi/Moyuka Uchijima 2 7 5 10
Fang-Hsien Wu/Ying Zhang 1 64 7 6
22.02.20
Półfinał
Yu-Chieh Hsieh/Minori Yonehara 2 1 6 10
Haruka Kaji/Junri Namigata 1 6 3 8
<