Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Italy Bergamo Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
10:00
3. runda
Andrea Arnaboldi  
Zdenek Kolar [11]  
20.02.20
10:00
3. runda
Lorenzo Giustino [1]  
Hugo Gaston [15]  
20.02.20
10:00
3. runda
Raul Brancaccio  
Cem Ilkel [5]  
mężczyźni singel twarda USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. runda
Mackenzie Mcdonald [PR]  
Reilly Opelka [4]  
20.02.20
17:00
2. runda
Cedrik-Marcel Stebe [PR]  
Milos Raonic [2]  
20.02.20
17:00
2. runda
Miomir Kecmanovic  
Ugo Humbert [6]  
mężczyźni singel halowa Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
01:00
2. runda
Dominik Koepfer [1]  
Strong Kirchheimer  
20.02.20
16:00
3. runda
Andrew Harris [5]  
Tobias Kamke [10]  
20.02.20
16:00
3. runda
Arthur Rinderknech [12]  
Michael Mmoh [6]  
mężczyźni singel halowa Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. runda
Jan Satral [1]  
Dominik Boehler  
20.02.20
00:00
2. runda
Jakub Paul  
Stefan Seifert  
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Paguera sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. runda
Jonathan Eysseric  
Benjamin Dhoe  
mężczyźni singel halowa United Kingdom M25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. runda
Alexander Donski  
Wojciech Marek [q]  
mężczyźni singel halowa France Marseille sety 1 2 3 4 5
20.02.20
12:00
2. runda
Daniil Medvedev [1]  
Jannik Sinner  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
2. runda
Fiona Ganz  
Jacqueline Cabaj Awad  
20.02.20
00:00
2. runda
Noa Liauw A Fong  
Anastasia Kulikova [7]  
kobiety singel halowa Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
20.02.20
01:00
2. runda
Mai Hontama  
Ayano Shimizu [8]  
20.02.20
01:00
2. runda
Xin Yu Wang [1]  
Nagi Hanatani  
mężczyźni debel twarda USA Delray Beach sety 1 2 3 4 5
20.02.20
02:00
1. runda
Bob Bryan/Mike Bryan [1]  
Nick Kyrgios/Jordan Thompson  
mężczyźni debel halowa Germany Koblenz Challenger sety 1 2 3 4 5
20.02.20
10:00
1. runda
Dan Added/Markus Eriksson  
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp  
mężczyźni debel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
20.02.20
08:00
Ćwierćfinał
Fabian Marozsan/Peter Nagy [1]  
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker  
mężczyźni debel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
1. runda
Julian Bradley/Alexander Cozbinov [1]  
Constant De La Bassetiere/Jean Thirouin  
mężczyźni debel halowa Germany M15 Oberhaching sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
Ćwierćfinał
Kai Lemstra/Christoph Negritu [3]  
Linus Frost/Christian Samuelsson  
mężczyźni debel halowa France Marseille sety 1 2 3 4 5
20.02.20
14:00
Ćwierćfinał
Kevin Krawietz/Andreas Mies [1]  
Benoit Paire/David Vega Hernandez  
kobiety debel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
1. runda
Tiphanie Fiquet/Leolia Jeanjean  
Marie Mettraux/Joanne Zuger  
kobiety debel halowa United Kingdom W25 Glasgow sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
Ćwierćfinał
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki  
Myrtille Georges/Kimberley Zimmermann  
20.02.20
00:00
Ćwierćfinał
Lara Salden/Clara Tauson  
Jesika Maleckova/Victoria Muntean  
kobiety debel twarda India W25 Jodhpur sety 1 2 3 4 5
20.02.20
05:30
Ćwierćfinał
Evgeniya Burdina/Valeriya Strakhova  
Snehal Mane/Ankita Raina [4]  
kobiety debel twarda Egypt W60 Cairo sety 1 2 3 4 5
20.02.20
00:00
Ćwierćfinał
Paula Kania/Anastasiya Shoshyna  
Ekaterine Gorgodze/Victoria Kan  
20.02.20
00:00
Ćwierćfinał
Irina Maria Bara/Lesley Kerkhove [1]  
Sabina Sharipova/Shalimar Talbi  
20.02.20
00:00
Ćwierćfinał
Marta Kostyuk/Kamilla Rakhimova  
Anastasia Gasanova/Isabella Shinikova [4]  
kobiety debel halowa Japan W60 Kyoto sety 1 2 3 4 5
20.02.20
01:00
Ćwierćfinał
Erina Hayashi/Moyuka Uchijima  
Miyu Kato/Kyoka Okamura [2]  
20.02.20
01:00
Ćwierćfinał
Yu-Chieh Hsieh/Minori Yonehara [3]  
Momoko Kobori/Ayano Shimizu  
<