Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda Australia Australian Open (juniors) sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Harold Mayot 2 6 6
Arthur Cazaux 0 4 1
mężczyźni singel twarda Australia Burnie Challenger sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Yannick Hanfmann 2 6 6
Jason Murray Kubler 0 4 1
01.02.20
Półfinał
Taro Daniel 2 6 6
Jay Clarke 0 3 1
mężczyźni singel ceglana Argentina Cordoba sety 1 2 3 4 5
01.02.20
1. runda klasyf.
Facundo Bagnis 2 1 6 6
Mario Vilella Martinez 1 6 2 1
01.02.20
1. runda klasyf.
Federico Gaio 2 7 6
Facundo Mena 0 5 2
01.02.20
1. runda klasyf.
Filip Horansky 2 6 6
Andrea Collarini 0 3 4
01.02.20
1. runda klasyf.
Juan Pablo Varillas 2 6 7
Thiago Seyboth Wild 0 2 64
01.02.20
1. runda klasyf.
Pedro Martinez Portero 2 6 6 6
Renzo Olivo 1 74 2 2
01.02.20
1. runda klasyf.
Carlos Taberner 2 5 7 6
Joao Domingues 1 7 5 1
01.02.20
1. runda klasyf.
Juan Pablo Ficovich 2 7 6
Pedro Sousa 0 5 3
01.02.20
1. runda klasyf.
Facundo Diaz Acosta 2 6 3 6
Alessandro Giannessi 1 1 6 2
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Zsombor Piros 2 6 6
Davide Galoppini 0 2 1
01.02.20
Półfinał
Carlos Alcaraz Garfia 2 6 6
Alexandar Lazarov 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Juan Pablo Paz 2 7 6
Alexander Shevchenko 0 5 4
01.02.20
Półfinał
Evgeny Tyurnev 2 6 6
Jules Okala 0 1 4
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Strong Kirchheimer 2 6 7
Chad Kissell 0 4 65
01.02.20
Ćwierćfinał
Chad Kissell 2 6 3 6
Connor Farren 1 4 6 1
01.02.20
Półfinał
Dusty H. Boyer 2 3 6 6
Vasil Kirkov 1 6 3 3
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Sebastian Baez 2 4 6 6
Marko Tepavac 1 6 4 4
01.02.20
Półfinał
Gauthier Onclin 2 1 6 6
Luke Johnson 1 6 4 1
mężczyźni singel dywanowa France M15 Veigy Foncenex sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Christopher Heyman 2 6 6
Matteo Martineau 0 3 1
01.02.20
Półfinał
Alexis Gautier 1 6 3
Quentin Robert (1994) krecz 0 2 1
mężczyźni singel twarda Thailand M25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Matija Pecotic 2 6 6
Adam Pavlasek 0 3 4
01.02.20
Półfinał
Khumoun Sultanov 2 6 6
Karim-Mohamed Maamoun 0 1 2
mężczyźni singel ceglana USA M25 Weston sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Christian Lindell 2 6 6
Emilio Nava 0 2 0
01.02.20
Półfinał
Gianluigi Quinzi 2 7 6
Manuel Pena Lopez 0 61 2
mężczyźni singel twarda USA Newport Beach Challenger sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Thai Kwiatkowski 2 3 7 6
Steve Johnson 1 6 64 1
01.02.20
Półfinał
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Mitchell Krueger 0 2 63
mężczyźni singel ceglana Uruguay Punta Del Este sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0 3 3
01.02.20
Półfinał
Marco Cecchinato 2 6 4 6
Andrej Martin 1 4 6 4
mężczyźni singel halowa France Quimper Challenger sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Cem Ilkel 2 6 6 7
Lukas Lacko 1 3 77 65
01.02.20
Półfinał
Maxime Janvier 2 6 5 6
Mathias Bourgue 1 4 7 4
mężczyźni singel twarda India Pune sety 1 2 3 4 5
01.02.20
1. runda klasyf.
Lukas Rosol 2 6 6
Ernests Gulbis 0 4 4
01.02.20
1. runda klasyf.
Robin Haase 2 3 7 6
Frederico Ferreira Silva 1 6 65 4
01.02.20
1. runda klasyf.
Viktor Troicki 2 6 6
Nicola Kuhn 0 1 4
01.02.20
1. runda klasyf.
Matthew Ebden 2 6 6
Zhizhen Zhang 0 3 2
01.02.20
1. runda klasyf.
Blaz Rola 2 6 7 7
Malek Jaziri 1 75 66 62
01.02.20
1. runda klasyf.
Roberto Marcora 2 6 6
Filippo Baldi 0 3 2
01.02.20
1. runda klasyf.
Evgeny Karlovskiy 2 4 6 6
Aslan Karatsev 1 6 4 4
01.02.20
1. runda klasyf.
Nikola Milojevic 2 6 6
Saketh-Sai Myneni 0 3 2
kobiety singel twarda Australia Australian Open (juniors) sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Victoria Jimenez Kasintseva 2 5 6 6
Weronika Baszak 1 7 2 2
kobiety singel twarda Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Sofia Kenin 2 4 6 6
Garbine Muguruza 1 6 2 2
kobiety singel twarda USA Newport Beach sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Stefanie Voegele 2 6 6
Taylor Townsend 0 2 3
01.02.20
Półfinał
Madison Brengle 2 6 7
Nadia Podoroska 0 4 65
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Georgia Andreea Craciun 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 4 2
01.02.20
Półfinał
Tara Wurth 2 7 7
Andreea Rosca 0 64 5
kobiety singel ceglana Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Tamara Curovic 2 2 6 6
Rita Atik 1 6 3 4
01.02.20
Półfinał
Anastasia Zolotareva 2 2 6 6
Chantal Skamlova 1 6 1 4
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Ingrid Gamarra Martins 2 6 4 7
Alexa Noel 1 4 6 5
01.02.20
Półfinał
Taylor Ng 2 5 7 6
Eva Vedder 1 7 62 4
kobiety singel twarda Spain W15 Manacor sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Mina Hodzic 2 6 7
Margot Yerolymos 0 3 63
01.02.20
Półfinał
Valentina Ryser 2 6 7
Maria Marfutina 0 2 63
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Jesika Maleckova 2 6 6
Noa Liauw A Fong 0 2 4
01.02.20
Półfinał
Yuliya Hatouka 2 7 6
Gozal Ainitdinova 0 64 1
kobiety singel twarda Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Ankita Raina 2 6 6
Leonie Kung 0 3 1
01.02.20
Półfinał
Chloe Paquet 2 6 1 6
Xin Yu Wang 1 3 6 4
kobiety singel halowa France W60 Andrezieux Boutheon sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Ysaline Bonaventure 2 6 7 7
Olga Govortsova 1 77 5 64
kobiety singel twarda Australia W60 Burnie sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Sachia Vickery 2 6 6
Ivana Popovic 0 4 2
01.02.20
Półfinał
Maddison Inglis 2 7 7
Paula Badosa Gibert 0 5 5
mężczyźni debel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Giovanni Fonio/Davide Galoppini 2 6 3 10
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker 1 4 6 3
mężczyźni debel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev 2 6 6
Oleg Khotkov/Hanyi Liu 0 2 2
mężczyźni debel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Simon Carr/Ajeet Rai 2 6 6
Gabriel Petit/Brandon Walkin 0 4 2
01.02.20
Półfinał
Simon Carr/Ajeet Rai 2 6 6
Spencer Papa/Chris Wettengel 0 1 4
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Adrian Barbu/Aziz Dougaz 2 6 6
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin 0 4 4
mężczyźni debel dywanowa France M15 Veigy Foncenex sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 2 6 6
Ryan Nijboer/Glenn Smits 0 4 3
mężczyźni debel twarda Thailand M25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Sonchat Ratiwatana/Wishaya Trongcharoenchaikul 2 3 6 10
Yunseong Chung/Corentin Denolly 1 6 4 5
mężczyźni debel ceglana USA M25 Weston sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez 2 6 6
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse 0 4 3
01.02.20
Półfinał
Boris Arias/Daniel Dutra Da Silva 2 7 3 10
Nicolas Alberto Arreche/Cristian Rodriguez 1 65 6 7
mężczyźni debel twarda USA Newport Beach Challenger sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn 0 2 4
mężczyźni debel ceglana Uruguay Punta Del Este sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante 0 4 2
mężczyźni debel halowa France Quimper Challenger sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Półfinał
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 6
Purav Raja/Adil Shamasdin 0 2 3
kobiety debel twarda USA Newport Beach sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Hayley Carter/Luisa Stefani 2 6 6
Marie Benoit/Jessika Ponchet 0 1 3
kobiety debel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma 2 6 1 10
Ayaka Okuno/Julyette Steur 1 4 6 4
kobiety debel ceglana Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Tamara Curovic/Elena Milovanovic 2 6 2 10
Anna Morgina/Anastasia Zolotareva 1 2 6 2
kobiety debel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Verena Meliss/Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Hind Abdelouahid/Stacey Fung 0 2 2
01.02.20
Ćwierćfinał
Verena Meliss/Eliessa Vanlangendonck 2 7 4 10
Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 1 65 6 4
01.02.20
Półfinał
Verena Meliss/Eliessa Vanlangendonck 2 6 3 11
Ingrid Gamarra Martins/Eduarda Piai 1 3 6 9
01.02.20
Ćwierćfinał
Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami 2 0 7 10
Funa Kozaki/Alexa Noel 1 6 5 3
01.02.20
Półfinał
Hind Abdelouahid/Stacey Fung 2 6 6
Mayuka Aikawa/Utaka Kishigami 0 4 1
kobiety debel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Nuria Brancaccio/Federica Rossi 2 5 6 10
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 1 7 3 5
kobiety debel twarda Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
01.02.20
Finał
Ankita Raina/Bibiane Schoofs 2 6 6
Supapitch Kuearum/Mananchaya Sawangkaew 0 4 2
<