Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Rafael Nadal 2 6 6
Daniel Evans 0 4 0
23.11.19
Rubber 1
Kyle Edmund 2 6 7
Feliciano Lopez 0 3 63
mężczyźni singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Rubber 1
Andrey Rublev 2 6 6
Vasek Pospisil 0 4 4
23.11.19
Denis Shapovalov 2 6 4 6
Karen Khachanov 1 4 6 4
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Gilbert Klier Junior 0 2 3
23.11.19
Półfinał
Duje Ajdukovic 2 6 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 73 4 2
mężczyźni singel twarda USA M15 Austin sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Collin Altamirano 2 6 4 6
Ruan Roelofse 1 4 6 2
23.11.19
Półfinał
Jacob Fearnley 2 6 7
Siem Woldeab 0 2 64
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Nick Chappell 2 5 6 6
Gerardo Lopez Villasenor 1 7 4 1
23.11.19
Półfinał
Mateus Alves (2001) 2 6 7
Matheus Pucinelle De Almeida 0 4 5
mężczyźni singel halowa USA M15 East Lansing sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Michael Geerts 2 6 6 7
Cannon Kingsley 1 77 4 65
23.11.19
Półfinał
Daniel Altmaier 2 6 7
Lucas Gerch 0 1 64
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Bogdan Bobrov 2 6 6
Matija Pecotic 0 2 3
23.11.19
Półfinał
Mick Veldheer 2 4 7 6
Vasil Kirkov 1 6 5 1
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Georgii Kravchenko 1 4
Clement Geens krecz 0 1
23.11.19
Półfinał
Arnaud Bovy 2 6 6 6
Nicolas Alvarez Varona 1 3 77 3
mężczyźni singel twarda Thailand M15 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
23.11.19
1. runda klasyf.
Haadin Bava 2 6 6
Chanchin Sookton-Eng 0 1 2
mężczyźni singel dywanowa France M15 Sarreguemines sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Tobias Simon 2 7 7
Hugo Schott 0 69 64
23.11.19
Półfinał
Antoine Bellier 2 7 7
Thomas Laurent 0 65 5
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Ryan Nijboer 0 2 3
23.11.19
Półfinał
Alexey Zakharov 2 6 7
Marek Gengel 0 3 62
mężczyźni singel ceglana USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6 6
Javier Barranco Cosano 1 72 3 1
23.11.19
Półfinał
Martin Damm 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 0 5 3
mężczyźni singel ceglana Portugal Maia Challenger sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Jozef Kovalik 2 6 6
Andrej Martin 0 1 4
23.11.19
Półfinał
Constant Lestienne 2 1 7 6
Joao Domingues 1 6 65 2
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Taylor Ng 2 7 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 5 3
23.11.19
Półfinał
Mayuka Aikawa 2 6 6
Maya Pitts 0 1 0
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Arina Gabriela Vasilescu 2 2 6 6
Noelia Bouzo Zanotti 1 6 2 3
23.11.19
Półfinał
Darya Astakhova 2 6 6
Alba Carrillo Marin 0 4 2
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Clara Burel 2 7 6
Justina Mikulskyte 0 5 3
23.11.19
Półfinał
Carole Monnet 2 6 6
Manon Arcangioli 0 4 4
kobiety singel twarda Thailand W15 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
23.11.19
1. runda klasyf.
Mara Schmidt 2 6 6
Piyaphat Jongma 0 0 0
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Anna Morgina 2 7 7
Eunhye Lee 0 5 64
23.11.19
Półfinał
Pei-Chi Lee 2 6 6
Elena-Teodora Cadar 0 3 3
kobiety singel twarda India W25 Bhopal sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Karman Kaur Thandi 2 3 7 6
Melanie Klaffner 1 6 5 2
23.11.19
Półfinał
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 0 3 3
kobiety singel ceglana USA W25 Naples sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Seone Mendez 2 6 6
Gabriela Talaba 0 2 1
23.11.19
Półfinał
Panna Udvardy 2 7 3 6
Renata Zarazua 1 67 6 2
kobiety singel dywanowa Italy W25 Solarino sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Giulia Gatto-Monticone 2 7 6
Tereza Mrdeza 0 5 3
23.11.19
Półfinał
Jana Fett 2 6 1 6
Oceane Dodin 1 3 6 4
kobiety singel twarda USA W25 Tucson sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Półfinał
Marcela Zacarias 1 7 3 5
Olivia Tjandramulia krecz 0 6 5
23.11.19
Ćwierćfinał
Olivia Tjandramulia 2 6 0 10
Catherine Harrison 1 3 6 6
23.11.19
Ćwierćfinał
Hailey Baptiste 2 7 6
Sophia Whittle 0 5 3
23.11.19
Półfinał
Hailey Baptiste 2 6 7
Katie Volynets 0 1 63
23.11.19
Ćwierćfinał
Katie Volynets 2 6 6
Vladica Babic 0 1 0
23.11.19
2. runda
Katie Volynets 1 6
Haley Giavara krecz 0 0
mężczyźni debel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Feliciano Lopez/Rafael Nadal 2 7 7
Jamie Murray/Neal Skupski 0 63 68
mężczyźni debel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Vasek Pospisil/Denis Shapovalov 2 6 3 7
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 3 6 65
mężczyźni debel ceglana Portugal Maia Challenger sety 1 2 3 4 5
23.11.19
Finał
Andre Begemann/Daniel Masur 2 7 6
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez 0 62 4
<