Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Rubber 1
Karen Khachanov 2 6 6 6
Borna Coric 1 74 4 4
18.11.19
Andrey Rublev 2 6 6
Borna Gojo 0 3 3
mężczyźni singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Rubber 1
Steve Darcis 2 6 6
Santiago Giraldo 0 3 2
18.11.19
David Goffin 2 3 6 6
Daniel Elahi Galan 1 6 3 3
mężczyźni singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Rubber 1
Vasek Pospisil 2 7 7
Fabio Fognini 0 65 5
18.11.19
Denis Shapovalov 2 7 6 7
Matteo Berrettini 1 65 73 65
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 6
Osmancan Soyler 0 2 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Dragos Dima 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 1 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Pavle Daljev 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 1 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Vladimir Filip 2 7 6
Mihailo Radosavljevic 0 5 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Alexis Boureau 2 6 6
Berk Ilkel 0 1 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Razvan Marius Codescu 2 6 4 10
Mert Arabaci 1 1 6 8
18.11.19
2. runda klasyf.
Valentin Vanta 2 6 7
Michalis Sakellaridis 0 2 64
18.11.19
2. runda klasyf.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Ruben Busch 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Karlo Kranic 2 3 6 10
Bozo Barun 1 6 3 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Tomas Farjat 2 7 6
Filip Krolo 0 5 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Octavio Volpi 2 6 6
Alexander Simion 0 4 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Andrea Picchione 2 6 6
Federico Bertuccioli 0 3 1
mężczyźni singel twarda USA M15 Austin sety 1 2 3 4 5
18.11.19
1. runda klasyf.
Antonio Ruiz-Rosales 2 6 6
Maximilian Sinn 0 0 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Jimmy Bendeck 2 6 6
Austin Colbert 0 0 0
18.11.19
1. runda klasyf.
Adrian Oetzbach 2 6 6
Julian Noah Steinhausen 0 0 3
18.11.19
1. runda klasyf.
Chih Chi Huang 2 7 6
Ricardo Alban 0 5 2
18.11.19
1. runda klasyf.
Colin Markes 2 6 6
Eduardo Neftali Irizarry 0 4 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Eric Morris 2 6 6
Matthew Vos 0 3 3
18.11.19
1. runda klasyf.
Connor Johnson 2 6 6
Lazar Markovic 0 3 2
18.11.19
1. runda klasyf.
Preston Brown 2 6 6
Luke Lawson 0 0 0
18.11.19
1. runda klasyf.
Joshua Sheehy 2 7 5 10
Jacob Bullard 1 5 7 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Nathan Chavez 2 6 6
Snehin Yerragudi 0 1 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Nevin Arimilli 2 6 6
Joao Pedro Alcantara 0 3 3
18.11.19
1. runda klasyf.
Leighton Allen 2 6 6
Eshan Talluri 0 2 3
18.11.19
1. runda klasyf.
Ishaan Ravichander 2 6 6
Kevin Gardner 0 2 0
18.11.19
1. runda klasyf.
Angel Diaz Jalil 2 6 6
Pierce Rollins 0 3 3
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Luis Patino 2 7 6
Wally Thayne 0 5 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Manuel Barros 2 7 2 10
Skyler Butts 1 5 6 7
18.11.19
2. runda klasyf.
Julian Bradley 2 6 6
Sebastian Eguez 0 3 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Nicholas Alexander Reyes 2 3 6 11
Jesse Flores 1 6 2 9
18.11.19
2. runda klasyf.
Nicholas Bybel 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 4 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Cameron Green 2 6 6
Rafael Giotis 0 2 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Ajeet Rai 1 6 3
Moerani Bouzige krecz 0 2 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Eduardo Ribeiro 1 6
Tommaso Carnevale-Miino krecz 0 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Karlo Cubelic 2 6 6
Camilo Andres Alvarez Vergara 0 0 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Laurin Aerne 1 2
Joshua Ortlip krecz 0 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6
Javier Gonzalez (CHI) 0 0 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Daniel Antonio Nunez 2 6 6
Agustin Maria Gascia 0 2 0
mężczyźni singel halowa USA M15 East Lansing sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
David Fox 2 6 6
James Story 0 2 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Enzo Wallart 2 6 6
Langford Hills 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Constant De La Bassetiere 2 6 6
Andrew Cahn 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Jordan Parker 2 6 7
Keaton Cullimore 0 4 64
18.11.19
2. runda klasyf.
Tanner K Smith 2 6 6
Daniil Kakhniuk 0 4 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Matt Kuhar 2 6 7
Carson Gates 0 0 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Alex Kobelt 2 6 7
Abraham Asaba 0 4 64
18.11.19
2. runda klasyf.
Christian Lakoseljac 2 7 6
Steven Forman (USA) 0 65 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Siddhant Banthia 2 6 6
Austin Russell 0 3 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Brandon Perez 2 6 6
Joshua Portnoy 0 4 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Gabriel Diallo 2 6 6
Luke Baylis 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Millen Hurrion 2 6 6
Murphy Cassone 0 0 0
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Stephanos Schinas 2 6 6
Yeongseok Jeong 0 4 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Eleftherios Theodorou 2 6 6
Stefan Palosi 0 2 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Shahar Elbaz 2 6 6
Vasileios Voltirakis 0 1 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Martin Dimitrov 2 6 2 10
Stamatis Kapiris 1 2 6 6
18.11.19
2. runda klasyf.
Uisung Park 2 6 6
Harry David Meehan 0 1 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Sean Hodkin 2 7 6
Stylianos Perdikogiannis 0 5 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Neil Oberleitner 2 6 3 12
Ran Amar 1 2 6 10
18.11.19
2. runda klasyf.
Deney Wassermann 2 2 6 10
Jonathan Binding 1 6 3 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Admir Kalender 2 6 6
Dax Donders 0 4 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Jackson Varney 2 6 6
Mihailo Popovic 0 2 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Jack Gibbens 0 1 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Lodewijk Weststrate 2 6 6
Seongbin Sim 0 1 3
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Klasyf.
Damien Bayard 2 6 6
Egor Noskin 0 0 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Damien Bayard 2 6 6
Alex Ganchev 0 0 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Loic Ratsaratany 2 4 6 10
Pablo Carretero 1 6 4 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Alejandro Garcia 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 3 2
18.11.19
Klasyf.
Alejandro Garcia 2 6 6
Nicolas Tepmahc 0 2 3
18.11.19
Klasyf.
Guillaume Dermiens 2 6 7
Miles Jones 0 3 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Guillaume Dermiens 2 6 6
Skander Ben Fraj 0 2 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Jake Hersey 0 4 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Mattia Frinzi 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 4 1
18.11.19
Klasyf.
Mattia Frinzi 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 3 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Lewei Cai 0 1 1
18.11.19
Klasyf.
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Loic Ratsaratany 0 3 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Nicolas Tepmahc 2 6 6
Marko Lazic 0 4 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Miles Jones 2 4 6 14
Ivan Denisov 1 6 4 12
18.11.19
2. runda klasyf.
Maxim Krapivin 2 1 6 11
Pietro Marino 1 6 2 9
18.11.19
Klasyf.
Maxim Krapivin 2 7 6
Nikita Filatov 0 65 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Egor Noskin 2 7 6
Quentin Gueydan 0 5 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Nikita Filatov 2 6 7
Charl Morgan 0 3 63
mężczyźni singel dywanowa France M15 Sarreguemines sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Klasyf.
Justin Eleveld 2 6 6
Alessandro Dragoni 0 1 0
18.11.19
Klasyf.
Paul Valsecchi 2 6 4 10
Alexander Wolfschmidt 1 4 6 4
18.11.19
Klasyf.
Boris Fassbender 2 6 6
Tom Paris 0 3 2
18.11.19
Klasyf.
Maxence Beauge 2 1 6 11
Louis Lechevretel 1 6 4 9
18.11.19
Klasyf.
Ugo Blanchet 2 6 6 10
Julien De Cuyper 1 1 71 6
18.11.19
Klasyf.
Batiste Klein 2 6 6 12
Niklas Schell 1 72 3 10
18.11.19
Klasyf.
Adan Freire Da Silva 2 7 6
Niklas Johansson 0 61 1
18.11.19
Klasyf.
Yannik Steinegger 2 6 6
Lynn Max Kempen 0 1 1
mężczyźni singel ceglana USA M25 Naples sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Jose Pereira 2 6 6
Quinn Snyder 0 1 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Gonzalo Lama 2 6 6
Boris Arias 0 2 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Dragos Constantin Ignat 2 7 6
Rowland Phillips 0 64 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Mehdi Laalej 2 3 6 12
Maxime Mora 1 6 2 10
18.11.19
2. runda klasyf.
Alan Kohen 2 6 6
Matthis Ross 0 4 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Benjamin Dhoe 2 6 6
Nikolas Tvedt 0 2 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Preston Touliatos 2 6 6
Patrick Daciek 0 4 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Oliver Crawford 2 6 6
Aidan Mayo 0 1 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Alvaro Fernandez Horta 2 4 6 10
Jason Kros 1 6 4 6
18.11.19
2. runda klasyf.
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Joel Link 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Daniel Labrador 2 3 7 10
Cash Hanzlik 1 6 5 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Ronald Hohmann 2 6 6
Alfredo Perez 0 1 1
mężczyźni singel ceglana Portugal Maia Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.19
1. runda
Andrea Arnaboldi 2 6 7
Carlos Gomez-Herrera 0 1 5
18.11.19
1. runda
Ivan Nedelko 2 6 6
Inigo Cervantes 0 1 4
18.11.19
1. runda
Javier Marti 2 6 6
Raul Brancaccio 0 4 4
18.11.19
1. runda
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Francisco Cabral 0 4 2
18.11.19
Klasyf.
Fabrizio Ornago 1 6 2 3
Maxime Hamou krecz 0 4 6 0
18.11.19
1. runda
Riccardo Bonadio 2 4 7 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 63 1
18.11.19
1. runda
Gian Marco Moroni 2 6 7
Viktor Galovic 0 3 66
18.11.19
1. runda
Zdenek Kolar 2 6 6
Joao Monteiro 0 2 2
18.11.19
Klasyf.
Andrea Vavassori 2 7 6
Fabio Coelho 0 5 4
18.11.19
1. runda
Vit Kopriva 2 6 6
Luis Faria 0 0 2
18.11.19
1. runda
Jurij Rodionov 2 6 6 6
Tiago Cacao 1 4 76 3
kobiety singel twarda Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Haine Ogata 2 6 6
Eda Arli 0 3 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Diana Demidova 2 1 6 10
Kristina Volgapkina 1 6 2 8
18.11.19
2. runda klasyf.
Lena Ruppert 2 6 6
Nina Rudiukova 0 0 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Adelina Baravi 2 7 6
Karina Kalkenova 0 65 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Zinovia Vaneva 2 7 6
Venla Ahti 0 5 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Lara Panfilov 2 6 6
Zofia Podbiol 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Avelina Sayfetdinova 2 6 6
Viktoriya Bogoslovskaya 0 1 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Ksenia Khlynova 2 6 6
Shannon Cox 0 3 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Elena Korokozidi 2 6 6
Maja Radenkovic 0 4 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Anna Chekanskaya 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 3 3
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Klasyf.
Steffi Carruthers 2 6 6
Nicole Poj 0 1 1
18.11.19
Klasyf.
Taylor Ng 2 6 6
Anna Baranovski 0 3 3
18.11.19
Klasyf.
Julia Konishi Camargo Silva 2 6 6
Elan Mnatsakanov 0 2 3
18.11.19
Klasyf.
Sophia Hatton 2 6 6
Emma Van Poppel 0 1 3
18.11.19
Klasyf.
Malaika Rapolu 2 6 5 10
Melany Solange Krywoj 1 0 7 6
18.11.19
Klasyf.
Maya Pitts 1 6
Dylan Cline krecz 0 0
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Anna Powaska 2 0 6 18
Jessica Fowler 1 6 0 16
18.11.19
2. runda klasyf.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Stefanie Auer 0 1 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Gabriela Duca 2 6 6
Irina Shchetinina 0 0 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Laura Svatikova 2 7 7
Sonay Kartal 0 5 64
18.11.19
2. runda klasyf.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Lyuboslava Peruhova 0 3 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Noelia Bouzo Zanotti 2 6 5 10
Caitlyn Portela 1 3 7 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Alice Amendola 2 6 6
Gabriela Aura Zarnoveanu 0 3 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Sophia Intert 2 7 3 10
Elina Nepliy 1 64 6 7
18.11.19
2. runda klasyf.
Alessia Beatrice Ciuca 2 6 6
Oana Smaranda Corneanu 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Zoziya Kardava 0 3 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Elena Gemovic 1 6 3
Esther Adeshina krecz 0 0 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Alina Mukhortova 2 6 6
Galateia Mesochoritou 0 4 2
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Klasyf.
Manon Peral 2 6 6
Vasanti Shinde 0 3 2
18.11.19
Klasyf.
Ambre Feder 2 7 6
Marika Jones 0 5 3
18.11.19
Klasyf.
Cristina Elena Tiglea 2 5 6 10
Lena Delfosse 1 7 4 7
18.11.19
Klasyf.
Joanna Tomera 2 6 6
Lois Boisson 0 2 3
18.11.19
Klasyf.
Juline Fayard 2 6 6
Irene Verzin 0 2 0
18.11.19
Klasyf.
Francesca Falleni 2 6 6
Pervinca Curci 0 2 2
18.11.19
Klasyf.
Matea Roki 2 4 6 10
Lana Sipek 1 6 1 3
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Ellen Allgurin 2 6 6
Arabella Koller 0 1 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Kamila Kerimbayeva 2 3 6 10
Giorgia Pinto 1 6 3 7
18.11.19
2. runda klasyf.
Sofia Dmitrieva 2 6 6
Andreea Scurtu 0 0 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Larisa Bekmetova 2 7 6
Elizaveta Koklina 0 5 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Ana Bianca Mihaila 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 2 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Nina Alibalic 2 6 6
Susan Doldan 0 1 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Chiara Catini 2 6 6
Amber Washington 0 4 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Vlada Zvereva 2 6 6
Demi Tran 0 1 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Vitalia Stamat 2 6 6
Heydi Doldan 0 0 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Nadine Keller 2 6 6
Yu-Ting Hsieh 0 1 4
18.11.19
2. runda klasyf.
Dinara Alloyarova 2 7 6
Sri Peddi Reddy 0 5 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Amira Badawi 2 6 6
Lilly Dueffert 0 1 4
kobiety singel twarda India W25 Bhopal sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Klasyf.
Vlada Katic 2 6 6
Snehal Mane 0 3 1
18.11.19
Klasyf.
Melanie Klaffner 2 6 6
Vaidehi Chaudhari 0 3 3
18.11.19
Klasyf.
Dan Ni Wang 2 6 6
Evgeniya Burdina 0 2 2
18.11.19
Klasyf.
Karin Kennel 2 6 4 10
Jennifer Luikham 1 2 6 8
18.11.19
Klasyf.
Freya Christie 2 6 7
Ashmitha Easwaramurthi 0 3 62
18.11.19
Klasyf.
Mana Kawamura 2 6 6
Funa Kozaki 0 1 2
18.11.19
Klasyf.
Punnin Kovapitukted 2 6 4 10
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 1 1 6 4
18.11.19
Klasyf.
Maria Timofeeva 2 7 6
Zeynep Sonmez 0 63 0
kobiety singel ceglana USA W25 Naples sety 1 2 3 4 5
18.11.19
2. runda klasyf.
Angelina Gabueva 2 6 7
Verginie Tchakarova 0 4 63
18.11.19
2. runda klasyf.
Melanie Stokke 2 6 6
Joelle Kissell 0 1 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Rasheeda Mcadoo 2 6 6 10
Adriana Reami 1 4 75 3
18.11.19
2. runda klasyf.
Anna Turati 2 6 6
Joelle Steur 0 0 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Andie K. Daniell 2 6 6
Kaheaokaleonahenahemaikalani Companion 0 0 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Rachel Gailis 0 3 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Luisa Stefani 2 6 6
Bridget Stammel 0 3 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Victoria Hu 0 4 0
18.11.19
2. runda klasyf.
Katharine Fahey 2 6 6
Victoria Emma 0 2 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Maria Mateas 2 6 6
Maria Jose Portillo Ramirez 0 4 1
18.11.19
2. runda klasyf.
Emma Navarro 2 6 6
Anastasia Sysoeva 0 0 2
18.11.19
2. runda klasyf.
Elvina Kalieva 2 0 6 10
Eduarda Piai 1 6 1 4
kobiety singel dywanowa Italy W25 Solarino sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Klasyf.
Claudia Giovine 2 3 6 11
Federica Arcidiacono 1 6 2 9
18.11.19
Klasyf.
Federica Di Sarra 2 6 6
Emma Davis 0 0 0
18.11.19
Klasyf.
Laura Schaeder 2 7 6
Giulia Crescenzi 0 64 0
18.11.19
Klasyf.
Yana Morderger 2 5 6 13
Joanne Zuger 1 7 3 11
18.11.19
Klasyf.
Julia Payola 2 6 6
Alina Shcherbinina 0 3 3
18.11.19
Klasyf.
Lucrezia Stefanini 2 6 6
Malene Helgo 0 4 3
18.11.19
Klasyf.
Federica Rossi 2 4 6 10
Monika Kilnarova 1 6 3 7
18.11.19
1. runda klasyf.
Federica Rossi 2 6 3 10
Olga Parres Azcoitia 1 3 6 7
18.11.19
Klasyf.
Destinee Martins 2 3 6 10
Veronika Erjavec 1 6 1 8
kobiety singel twarda USA W25 Tucson sety 1 2 3 4 5
18.11.19
1. runda klasyf.
Brynn Boren 2 7 6
Julia Fliegner 0 63 3
18.11.19
1. runda klasyf.
Madeleine Kobelt 2 6 6
Misa Malkin 0 4 4
18.11.19
1. runda klasyf.
Rianna Valdes 2 6 2 10
Kayla Wilkins 1 1 6 5
18.11.19
1. runda klasyf.
Stacey Fung 1 5
Micheline Aubuchon krecz 0 0
18.11.19
1. runda klasyf.
Kylie Mckenzie 2 3 6 10
Angela Kulikov 1 6 3 8
18.11.19
1. runda klasyf.
Anhzelika Isaeva 2 6 6
Sophia Bursulaya 0 1 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Safiya Carrington 2 6 6
Keisha R. Clousing 0 1 0
18.11.19
1. runda klasyf.
Lorraine M. Guillermo 2 6 7
Jessica Failla 0 2 65
18.11.19
1. runda klasyf.
Hind Abdelouahid 2 6 6
Ingrid Gamarra Martins 0 4 2
18.11.19
1. runda klasyf.
Haley Giavara 1 2
Anna Ustinoff krecz 0 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Naomi Cheong 2 6 6
Talya Zandberg 0 0 2
18.11.19
1. runda klasyf.
Ellie Douglas 2 6 6
Savannah Kahle 0 0 0
18.11.19
1. runda klasyf.
Ariana Arseneault 2 6 6
Keira Jirasook 0 4 4
18.11.19
1. runda klasyf.
Carmen Corley 2 6 6
Shatoo Mohamad 0 2 1
18.11.19
1. runda klasyf.
Gabriella Price 2 2 6 10
Abigail Amos 1 6 3 6
18.11.19
1. runda klasyf.
Valentina Ivanov 2 7 7
Sybille Gauvain 0 5 5
mężczyźni debel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Karen Khachanov/Andrey Rublev 2 7 6
Ivan Dodig/Nikola Mektic 0 63 4
mężczyźni debel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 2 6 6 7
Sander Gille/Joran Vliegen 1 75 4 63
mężczyźni debel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
18.11.19
Matteo Berrettini/Fabio Fognini 2 6 3 6
Vasek Pospisil/Denis Shapovalov 1 2 6 3
<