Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Ćwierćfinał
Juan Pablo Ficovich [8]  
Alexander Brown [WC]  
mężczyźni singel halowa Finland Helsinki Challenger sety 1 2 3 4 5
16.11.19
12:00
Półfinał
Carlos Taberner [15]  
Mohamed Safwat [14]  
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
16.11.19
07:30
2. runda
Stefano Battaglino  
Dimitar Kuzmanov [2]  
16.11.19
07:40
2. runda
Gorazd Srbljak  
Miljan Zekic  
16.11.19
09:00
Ćwierćfinał
Hernan Casanova [1]  
Maxim Ratniuk  
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Ćwierćfinał
Jan Zielinski  
Jonas Trinker  
16.11.19
00:00
Ćwierćfinał
Alexander Erler [4]  
Nikita Mashtakov [6]  
16.11.19
00:00
Ćwierćfinał
Yshai Oliel [1]  
Mick Veldheer [5]  
16.11.19
00:00
Ćwierćfinał
Pedro Vives Marcos [7]  
Patrick Kypson [q]  
mężczyźni singel twarda Mozambique M15 Maputo sety 1 2 3 4 5
16.11.19
09:00
Półfinał
Benjamin Lock [1]  
David Perez Sanz [3]  
16.11.19
09:00
Półfinał
Dominik Palan  
Kelsey Stevenson [8]  
mężczyźni singel twarda Kuwait M15 Meshref sety 1 2 3 4 5
16.11.19
09:00
Półfinał
Kai Wehnelt [3]  
Marko Tepavac [2]  
16.11.19
09:00
Półfinał
Gauthier Onclin  
Valentin Royer  
mężczyźni singel halowa Czech Republic M15 Milovice sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Półfinał
Vadym Ursu  
Martin Krumich [WC]  
16.11.19
00:00
Półfinał
Riccardo Balzerani [3]  
Jan Satral [2]  
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Półfinał
Aziz Kijametovic [q]  
Andrea Guerrieri  
16.11.19
00:00
Półfinał
Kristjan Tamm  
Daniele Capecchi [6]  
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Półfinał
Karim-Mohamed Maamoun [1]  
Vladyslav Manafov [4]  
16.11.19
00:00
Półfinał
Pablo Vivero Gonzalez [3WC]  
Alexey Zakharov [5]  
mężczyźni singel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
16.11.19
12:00
Półfinał
Luca Vanni  
Sebastian Ofner [10]  
mężczyźni singel twarda India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
16.11.19
08:30
Półfinał
Roberto Ortega-Olmedo [7]  
Jay Clarke [5]  
16.11.19
09:30
Półfinał
Ramkumar Ramanathan [6]  
James Duckworth [2]  
kobiety singel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
16.11.19
06:00
Półfinał
Danka Kovinic [1]  
Vitalia Diatchenko [3]  
16.11.19
07:20
Półfinał
Viktoriya Tomova [8]  
Timea Babos [2]  
kobiety singel twarda Japan W100 Tokyo sety 1 2 3 4 5
16.11.19
03:30
Półfinał
Shuai Zhang [1]  
Tatjana Maria [4]  
16.11.19
05:00
Półfinał
Jasmine Paolini [6]  
Shuai Peng [2]  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
16.11.19
07:30
2. runda
Lexie Stevens [7]  
Aiko Yoshitomi  
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Półfinał
Daniela Vismane [3]  
Melania Delai [JR]  
16.11.19
00:00
Półfinał
Lisa Pigato  
Darya Astakhova  
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Półfinał
Pei-Chi Lee  
Ana Bianca Mihaila [q]  
16.11.19
00:00
Półfinał
Sandra Samir [1]  
Martina Pradova [WC]  
kobiety singel dywanowa Italy W15 Solarino sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Półfinał
Tayisiya Morderger [4]  
Bojana Klincov  
16.11.19
00:00
Półfinał
Veronika Erjavec [1]  
Nicole Fossa Huergo [q]  
kobiety singel twarda India W25 Gwalior sety 1 2 3 4 5
16.11.19
05:30
Półfinał
Jia-Jing Lu [1]  
Berfu Cengiz [8]  
16.11.19
07:00
Półfinał
Sofia Shapatava [7]  
Sowjanya Bavisetti [q]  
kobiety singel twarda Thailand W25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
16.11.19
05:00
Półfinał
Eva Guerrero Alvarez [7]  
Lesley Kerkhove [2]  
16.11.19
06:20
Półfinał
Valentyna Ivakhnenko [1]  
Hurricane Tyra Black [q]  
kobiety singel halowa Belarus W25 Minsk sety 1 2 3 4 5
16.11.19
09:30
Półfinał
Marina Melnikova [1]  
Yuliya Hatouka  
16.11.19
09:30
Półfinał
Anastasia Zakharova  
Lucia Bronzetti  
mężczyźni debel halowa USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
16.11.19
00:00
Ćwierćfinał
Evan Hoyt/Martin Redlicki [4]  
Alexander Brown/Aleksandar Kovacevic [WC]  
16.11.19
01:30
Półfinał
Christopher Eubanks/Kevin King  
Lloyd Glasspool/Alex Lawson [2]  
mężczyźni debel twarda India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
16.11.19
11:10
Półfinał
Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni [3]  
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan [2]  
kobiety debel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
16.11.19
10:20
Półfinał
Arina Rodionova/Storm Sanders [1]  
Ya-Hsuan Lee/Fang-Hsien Wu  
<