Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Damir Dzumhur 2 7 6
Zdenek Kolar 0 64 3
09.11.19
Półfinał
Dennis Novak 2 6 7
Egor Gerasimov 0 4 62
mężczyźni singel halowa USA Knoxville Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Christopher O'Connell 2 7 6
Tommy Paul 0 63 3
09.11.19
Półfinał
Michael Mmoh 2 6 7
Liam Broady 0 2 65
mężczyźni singel halowa Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Yuichi Sugita 2 6 4 6
Shintaro Imai 1 3 6 1
09.11.19
Półfinał
Yosuke Watanuki 2 6 6
Tim Van Rijthoven 0 1 2
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Fabian Marozsan 0 3 2
09.11.19
Półfinał
Alexander Shevchenko 2 7 4 6
Miljan Zekic 1 62 6 2
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Colin Sinclair 2 6 6
Paul Jubb 0 3 2
09.11.19
Półfinał
Joao Lucas Reis Da Silva 2 5 6 6
Nick Chappell 1 7 1 3
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Castellon sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Javier Marti 2 7 3 6
Eduard Esteve Lobato 1 5 6 2
09.11.19
Półfinał
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Johan Nikles 0 3 3
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Lucas Catarina 0 2 3
09.11.19
Półfinał
Yshai Oliel 2 6 6
Pedro Vives Marcos 0 3 4
mężczyźni singel twarda Mozambique M15 Maputo sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Takanyi Garanganga 2 6 6
Kelsey Stevenson 0 4 3
09.11.19
Półfinał
David Perez Sanz 2 6 6
Benjamin Lock 0 3 2
mężczyźni singel twarda Kuwait M15 Meshref sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Marko Tepavac 2 5 6 7
Antoine Bellier 1 7 3 63
09.11.19
Półfinał
Valentin Royer 2 6 6
David Pichler 0 3 4
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Altug Celikbilek 2 6 6
Taha Baadi 0 2 1
09.11.19
Półfinał
Matija Pecotic 2 6 6
Louis Tessa 0 0 2
mężczyźni singel halowa Czech Republic M15 Prague sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Manuel Guinard 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 3 4
09.11.19
Półfinał
Michael Vrbensky 2 6 6
Marek Gengel 0 3 3
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Karim-Mohamed Maamoun 2 3 6 6
Laurynas Grigelis 1 6 3 4
09.11.19
Półfinał
Pablo Vivero Gonzalez 1 6 2
Alessandro Bega krecz 0 2 0
mężczyźni singel halowa France M25 Saint Dizier sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Hugo Grenier 2 6 4 7
Benjamin Bonzi 1 3 6 67
09.11.19
Półfinał
Harold Mayot 2 6 6
Corentin Denolly 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Federico Delbonis 2 6 7
Juan Manuel Cerundolo 0 2 64
09.11.19
Półfinał
Jaume Antoni Munar Clar 2 3 7 6
Thiago Seyboth Wild 1 6 61 0
mężczyźni singel halowa Italy Milan sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Finał
Jannik Sinner 3 4 4 4
Alex De Minaur 0 2 1 2
kobiety singel twarda Australia Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Rubber 1
Kristina Mladenovic 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 1 1
09.11.19
Ashleigh Barty 2 6 6
Caroline Garcia 0 0 0
kobiety singel twarda China W100 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Shuai Peng 2 6 6
Jasmine Paolini 0 3 3
09.11.19
Półfinał
Lin Zhu 2 6 7
Kurumi Nara 0 3 5
09.11.19
Finał
Lin Zhu 1 6 1
Shuai Peng krecz 0 3 3
kobiety singel twarda Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Shiho Akita 2 3 6 7
Andreea Ghitescu 1 6 1 5
09.11.19
Półfinał
Magdalena Pantuckova 2 6 6
Johana Markova 0 2 3
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Anastasia Sysoeva 0 2 2
09.11.19
Półfinał
Tiphanie Fiquet 2 7 6
Steffi Carruthers 0 5 2
kobiety singel twarda Guatemala W15 Guatemala sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 4 6
Melisa Morales 1 2 6 3
09.11.19
Półfinał
Caroline Romeo 2 6 6 6
Kirsten-Andrea Weedon 1 75 3 2
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Melania Delai 2 6 6
Eva Lys 0 4 2
09.11.19
Półfinał
Lisa Pigato 2 6 6 7
Barbora Miklova 1 74 4 5
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Lucrezia Stefanini 2 7 6
Nikola Tomanova 0 62 0
09.11.19
Półfinał
Sada Nahimana 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 3 2
kobiety singel halowa Estonia W15 Parnu sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Ekaterina Kazionova 2 4 6 6
Ekaterina Shalimova 1 6 1 2
09.11.19
Półfinał
Elena Malygina 2 4 6 6
Katriin Saar 1 6 2 1
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Melanie Klaffner 2 7 6
Elena-Teodora Cadar 0 5 3
09.11.19
Półfinał
Pei-Chi Lee 2 6 6
Marianna Zakarlyuk 0 2 3
kobiety singel dywanowa Italy W15 Solarino sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Klasyf.
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Chiara Gerbino 0 1 0
09.11.19
Klasyf.
Virginia Ciccone 2 6 6
Keira Blackbeard 0 3 1
09.11.19
1. runda klasyf.
Silvia Mattiolo 2 6 6
Tania Pereira 0 1 1
09.11.19
Klasyf.
Chiara Catini 2 6 6
Darina Precechtelova 0 2 3
09.11.19
Klasyf.
Destinee Martins 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 3 2
09.11.19
1. runda klasyf.
Maria Nuova Covato 1 5
Elena Di Battista krecz 0 5
09.11.19
1. runda klasyf.
Desideria D'amico 2 6 6
Ginevra Aprea 0 1 2
09.11.19
1. runda klasyf.
Fabrizia Cambria 2 6 6
Anastasia Abbagnato 0 4 4
kobiety singel twarda Thailand W25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Lesley Kerkhove 2 6 5 6
Naiktha Bains 1 2 7 1
09.11.19
Półfinał
Eudice Wong Chong 2 6 7
Simona Waltert 0 4 63
kobiety singel twarda USA W25 Malibu sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Bianca Turati 2 6 6
Claire Liu 0 3 2
09.11.19
Półfinał
Katie Volynets 2 6 6
Katrina Scott 0 2 2
kobiety singel halowa France W25 St. Etienne sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Ana Bogdan 2 6 6
Vitalia Diatchenko 0 3 2
09.11.19
Półfinał
Oceane Dodin 2 6 7
Tamara Korpatsch 0 4 64
kobiety singel ceglana Chile W60 Colina sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Victoria Bosio 2 6 7
Mayar Sherif 0 2 5
09.11.19
Półfinał
Elisabetta Cocciaretto 2 5 6 6
Allie Kiick 1 7 2 2
kobiety singel twarda USA W60 Las Vegas sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Mayo Hibi 2 7 6
Katarina Zavatska 0 610 4
09.11.19
Półfinał
Anhelina Kalinina 2 6 6
Katherine Sebov 0 3 0
mężczyźni debel halowa Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Finał
Frederik Nielsen/Tim Puetz 2 4 7 11
Roman Jebavy/Igor Zelenay 1 6 64 9
mężczyźni debel halowa USA Knoxville Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Bradley Klahn/Sem Verbeek 2 6 6
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 0 2 4
mężczyźni debel halowa Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Andre Goransson/Christopher Rungkat 2 6 6
Yan Bai/Zhe Li 0 2 0
mężczyźni debel ceglana Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
09.11.19
Półfinał
Facundo Bagnis/Andres Molteni 2 6 6
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 0 1 4
09.11.19
Półfinał
Orlando Luz/Rafael Matos 2 6 6
Boris Arias/Federico Zeballos 0 4 3
<