Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
2. runda
Paolo Lorenzi [10]  
Zdenek Kolar  
23.10.19
10:00
2. runda
Quentin Halys [16W]  
Corentin Denolly  
23.10.19
10:00
2. runda
Nino Serdarusic  
Yuichi Sugita [13]  
23.10.19
10:00
2. runda
Ugo Humbert [1SE]  
Maxime Janvier  
mężczyźni singel halowa Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
23.10.19
13:00
1. runda
Sam Querrey  
Adrian Mannarino [SE]  
23.10.19
13:00
1. runda
Mikhail Kukushkin  
Borna Coric [8]  
23.10.19
13:00
1. runda
Pablo Carreno-Busta  
Denis Shapovalov  
23.10.19
13:00
1. runda
Dennis Novak [WC]  
Gael Monfils [4]  
23.10.19
13:00
1. runda
Andrey Rublev  
Felix Auger Aliassime [6]  
23.10.19
14:00
2. runda
Marton Fucsovics [q]  
Karen Khachanov [2]  
23.10.19
14:00
2. runda
Matteo Berrettini [3]  
Grigor Dimitrov  
mężczyźni singel halowa Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
2. runda
Ruben Bemelmans  
Elias Ymer [2]  
23.10.19
10:00
2. runda
Salvatore Caruso [1]  
Daniel Masur  
23.10.19
10:00
2. runda
Stefano Napolitano  
Pedro Martinez Portero [13]  
23.10.19
10:00
2. runda
Oscar Otte [8]  
Bernabe Zapata Miralles  
23.10.19
10:00
2. runda
Nikola Milojevic [11]  
Tobias Kamke  
mężczyźni singel ceglana Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
00:00
2. runda
Facundo Mena [14]  
Daniel Elahi Galan  
23.10.19
00:00
2. runda
Joao Menezes [15]  
Pedja Krstin  
23.10.19
00:30
2. runda
Inigo Cervantes [PR]  
Leonardo Mayer [2]  
23.10.19
17:00
2. runda
Roberto Quiroz  
Andrea Collarini [16]  
23.10.19
17:00
2. runda
Marco Cecchinato [1]  
Thiago Seyboth Wild  
23.10.19
17:00
2. runda
Camilo Ugo Carabelli [ALT]  
Andrej Martin [4]  
mężczyźni singel twarda China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
04:00
2. runda
Denis Istomin [9]  
Makoto Ochi  
23.10.19
04:00
2. runda
Denis Yevseyev  
Steven Diez [5]  
23.10.19
04:00
2. runda
Frederico Ferreira Silva [12]  
Rio Noguchi  
23.10.19
04:00
2. runda
Yunseong Chung  
Alejandro Davidovich Fokina [2]  
23.10.19
04:00
2. runda
Yuta Shimizu  
Mohamed Safwat [10]  
mężczyźni singel twarda Qatar M15 Doha sety 1 2 3 4 5
23.10.19
09:00
1. runda
Gustav Hansson  
Ricardo Rodriguez-Pace [3]  
23.10.19
09:00
1. runda
Jean Thirouin [7]  
Sandro Kopp  
23.10.19
09:00
1. runda
Antoine Bellier [6]  
Adrian Obert  
23.10.19
09:00
1. runda
Valentin Guenther  
Peter Goldsteiner  
23.10.19
09:00
1. runda
Kasidit Samrej [JR]  
Mick Veldheer [5]  
mężczyźni singel twarda USA M25 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
23.10.19
17:00
1. runda
Ruan Roelofse  
Austin Rapp  
23.10.19
17:00
1. runda
Nick Chappell  
Liam Caruana [7]  
23.10.19
17:00
1. runda
Roberto Cid [1]  
Jack Findel-Hawkins  
23.10.19
17:00
1. runda
Justin Butsch  
Connor Farren  
23.10.19
17:00
1. runda
Peter Bothwell  
Michael Redlicki [2]  
23.10.19
17:00
1. runda
Justin Roberts  
Haru Inoue  
23.10.19
17:00
1. runda
Nicolas Mejia [3]  
Joshua Howard-Tripp [WC]  
23.10.19
17:00
1. runda
Felix Corwin  
Aleksandar Kovacevic  
23.10.19
17:00
1. runda
Jacob Dunbar  
Vasil Kirkov [WC]  
23.10.19
17:00
1. runda
Alexandre Reco [WC]  
Matej Vocel  
mężczyźni singel halowa Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
23.10.19
12:00
1. runda
Pablo Cuevas  
Stan Wawrinka [7]  
23.10.19
12:00
1. runda
Richard Berankis [q]  
Pablo Andujar  
23.10.19
12:00
1. runda
David Goffin [6]  
Marin Cilic  
23.10.19
12:00
1. runda
Laslo Djere  
Filip Krajinovic [SE]  
23.10.19
12:00
1. runda
Frances Tiafoe  
Daniel Evans  
23.10.19
14:00
2. runda
Henri Laaksonen [WC]  
Jan-Lennard Struff  
mężczyźni singel twarda Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
01:00
2. runda
Yasutaka Uchiyama [1]  
Luca Castelnuovo  
23.10.19
01:00
2. runda
Andrew Harris [6]  
Lucas Gerch  
23.10.19
01:00
2. runda
Bradley Mousley [PR]  
Tatsuma Ito [2]  
23.10.19
01:00
2. runda
Dane Sweeny [WC]  
Max Purcell [9]  
kobiety singel ceglana Hungary W100 Szekesfehervar sety 1 2 3 4 5
23.10.19
11:00
1. runda
Reka-Luca Jani [WC]  
Veronica Cepede Royg  
23.10.19
11:00
1. runda
Katarzyna Kawa  
Aliona Bolsova [2]  
23.10.19
11:00
1. runda
Patricia Maria Tig [6]  
Martina Trevisan  
23.10.19
11:00
1. runda
Danka Kovinic [3]  
Rebecca Sramkova  
23.10.19
11:00
1. runda
Barbara Haas  
Irina-Camelia Begu [4]  
23.10.19
11:00
1. runda
Dalma Galfi [WC]  
Jana Cepelova  
23.10.19
11:00
1. runda
Fanny Stollar [WC]  
Katarina Zavatska [5]  
23.10.19
11:00
1. runda
Anna Bondar [WC]  
Tamara Korpatsch [8]  
kobiety singel halowa Norway W15 Oslo sety 1 2 3 4 5
23.10.19
00:00
2. runda
Kathleen Kanev  
Aneta Laboutkova [5]  
kobiety singel ceglana Colombia W25 Cucuta sety 1 2 3 4 5
23.10.19
00:00
2. runda
Emiliana Arango  
Renata Zarazua [4]  
kobiety singel twarda Australia W60 Bendigo sety 1 2 3 4 5
23.10.19
01:00
1. runda
Eri Hozumi [SE]  
Destanee Aiava [4]  
23.10.19
01:00
1. runda
Belinda Woolcock  
Alicia Smith [WC]  
23.10.19
01:00
1. runda
Masa Jovanovic [WC]  
Kaylah Mcphee [5]  
23.10.19
01:00
1. runda
Priscilla Hon [1]  
Abbie Myers  
23.10.19
01:00
1. runda
Maddison Inglis [3]  
Mari Osaka  
kobiety singel halowa France W80 Poitiers sety 1 2 3 4 5
23.10.19
09:00
1. runda
Tatiana Golovin [WC]  
Antonia Lottner  
23.10.19
09:00
1. runda
Pauline Parmentier [7]  
Liudmila Samsonova  
23.10.19
09:00
1. runda
Nina Stojanovic [4]  
Eleonora Molinaro  
23.10.19
09:00
1. runda
Varvara Gracheva [6]  
Oceane Dodin  
kobiety singel twarda China Zhuhai sety 1 2 3 4 5
23.10.19
07:30
Petra Martic  
Saisai Zheng  
23.10.19
07:30
Kiki Bertens  
Dayana Yastremska  
23.10.19
07:30
Alison Riske  
Karolina Muchova  
23.10.19
07:30
Madison Keys  
Petra Martic  
23.10.19
07:30
Elise Mertens  
Maria Sakkari  
23.10.19
07:30
Donna Vekic  
Dayana Yastremska  
23.10.19
07:30
Aryna Sabalenka  
Elise Mertens  
23.10.19
07:30
Sofia Kenin  
Karolina Muchova  
23.10.19
07:30
Sofia Kenin  
Alison Riske  
mężczyźni debel halowa France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
1. runda
Roman Jebavy/Igor Zelenay [1]  
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov  
23.10.19
10:00
1. runda
Tomislav Brkic/Ante Pavic  
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard  
23.10.19
10:00
1. runda
Hugo Grenier/Maxime Janvier  
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang  
23.10.19
10:00
1. runda
Marek Gengel/Zdenek Kolar  
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe [4]  
mężczyźni debel halowa Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
23.10.19
13:00
1. runda
Oliver Marach/Jurgen Melzer  
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
23.10.19
13:00
1. runda
Henri Kontinen/John Peers  
Mate Pavic/Bruno Soares [2]  
23.10.19
13:00
1. runda
Marcus Daniell/Philipp Oswald [WC]  
Sander Gille/Joran Vliegen  
mężczyźni debel halowa Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
1. runda
Andre Begemann/Florin Mergea [4]  
Rameez Junaid/Purav Raja  
23.10.19
10:00
1. runda
Louis Wessels/Mischa Zverev [WC]  
Mirza Basic/Nikola Milojevic  
mężczyźni debel ceglana Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
17:00
1. runda
Diego Hidalgo/Roberto Quiroz  
Nicolas Alvarez/Daniel Elahi Galan [WC]  
23.10.19
17:00
1. runda
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino [WC]  
Martin Cuevas/Juan Pablo Ficovich  
23.10.19
17:00
1. runda
Pedro Sousa/Mark Vervoort  
Facundo Bagnis/Facundo Mena  
23.10.19
17:00
1. runda
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [4]  
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla [PR]  
23.10.19
17:00
1. runda
Alexander Merino/Renzo Olivo [WC]  
Orlando Luz/Rafael Matos  
23.10.19
17:00
1. runda
Jose Hernandez-Fernandez/Mario Vilella Martinez  
Sergio Galdos/Leonardo Mayer [3]  
23.10.19
17:00
1. runda
Joao Menezes/Federico Zeballos  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [2]  
23.10.19
21:00
1. runda
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli [1]  
Joao Domingues/Lorenzo Giustino  
mężczyźni debel twarda China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
04:00
1. runda
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [4]  
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan  
23.10.19
04:00
1. runda
Andre Goransson/Christopher Rungkat [1]  
Fajing Sun/Hao Wu [WC]  
23.10.19
04:00
1. runda
Nicolas Barrientos/Zhe Li  
Xin Gao/Aoran Wang [WC]  
23.10.19
04:00
1. runda
Huixin Wang/Linang Xiao [WC]  
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song [3]  
23.10.19
04:00
1. runda
Duckhee Lee/Goncalo Oliveira  
Yan Bai/Yunseong Chung  
mężczyźni debel halowa Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
23.10.19
12:00
1. runda
Kevin Krawietz/Andreas Mies [3]  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
23.10.19
12:00
1. runda
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [1]  
Richard Gasquet/Edouard Roger-Vasselin  
mężczyźni debel twarda Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
01:00
1. runda
Calum Puttergill/Brandon Walkin [WC]  
Ruben Gonzales/Aleksandar Vukic  
23.10.19
01:00
1. runda
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo  
Evan King/Marc Polmans [2]  
23.10.19
01:00
1. runda
Alex Bolt/Matt Reid [3]  
Hiroki Moriya/Yosuke Watanuki  
23.10.19
01:00
1. runda
Luca Castelnuovo/Harri Heliovaara  
Andrew Harris/Akira Santillan  
23.10.19
01:00
1. runda
Jay Clarke/Jacob Grills  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana [4]  
23.10.19
01:00
1. runda
Thomas Fancutt/Bradley Mousley [PR]  
Maverick Banes/Harry Bourchier  
<