Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Tallon Griekspoor 2 6 6
Sumit Nagal 0 2 3
mężczyźni singel twarda USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Andreas Seppi 2 6 6 6
Michael Mmoh 1 2 74 3
mężczyźni singel halowa Bosnia and Herzeg. Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Mirza Basic 2 7 6
Jiri Vesely 0 67 3
15.09.19
Jonas Forejtek 2 6 6 6
Tomislav Brkic 1 1 77 1
mężczyźni singel halowa China Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Yan Bai 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Hungary Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Sergiy Stakhovsky 2 5 6 7
Marton Fucsovics 1 7 3 63
mężczyźni singel ceglana Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Pablo Cuevas 2 7 6
Jose Hernandez-Fernandez 0 5 0
mężczyźni singel twarda Venezuela Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Cayetano March 2 6 7 10
Luis David Martinez 1 73 5 4
mężczyźni singel twarda Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Ugo Humbert 2 6 6
Denis Istomin 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Michal Marko 2 6 6
Tobias Brutscher 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Vlad Stoica 2 6 6
Kaan Cepel 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Burak Bilgin 2 7 6
Kaya Arinc 0 5 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Joel Javier Alt 2 6 6
Tomas Vanko 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Berk Ilkel 2 4 6 10
Stepan Beresnev 1 6 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Kayra Kargin 0 4 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Janos Fekete 2 6 3 10
Bulut Ozcelik 1 4 6 8
15.09.19
1. runda klasyf.
Jett Cole 2 6 7
Gleb Smolyakov 0 2 5
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Brasov sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Nicholas David Ionel 2 7 6
Oleksii Krutykh 0 5 4
mężczyźni singel ceglana Argentina M15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Luciano Doria 2 6 5 10
Alan Postay 1 3 7 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Enrique Bogo 2 6 6
Pedro Gabriel Rodrigues 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Pedro Iamachkine 2 6 7
Vitor Leal 0 3 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Alejo Vilaro 2 6 6
Santiago Pedro Franchini 0 1 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Federico Moreno 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Nicolas Uryson 2 6 6
Lucas Gessner 0 2 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Felipe Derdoy 2 6 6
Manuel Barros 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Javier Naser 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Santiago Besada 2 6 6
Francisco Erramuspe 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Nicolas Bruna 2 6 6 10
Ramiro Pioli Tizon 1 2 75 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Mateo Berne 2 6 6
Christian Oliveira 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Nicolas Bianchi 2 4 6 10
Bruno Britez 1 6 3 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Luciano Carraro 2 6 5 10
Facundo Arias Bisso 1 2 7 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Federico Juan Aguilar 2 6 5 10
Juan Pablo Becker 1 3 7 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Lucas Luini 1 2
Francisco Aranguren krecz 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Gian Matias Di Natale 2 7 2 10
Esteban Bruna 1 65 6 8
15.09.19
1. runda klasyf.
Matias Riva 2 4 7 14
Lautaro Agustin Falabella 1 6 64 12
15.09.19
1. runda klasyf.
Santiago Bramajo 2 6 6
Agustin Riquelme 0 3 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Mariano Navone 2 6 6
Oscar Matias Leiva Biason 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Ezequiel Monferrer 2 4 7 12
Bautista Vilicich 1 6 5 10
15.09.19
1. runda klasyf.
Alex Barrena 1 5
Jeremias Rocco krecz 0 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Tobias Franco 2 6 2 10
Ignacio Cuzzani 1 2 6 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Leonardo Lopez Linquet 2 6 6
Thiago Cigarran 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Ezequiel Simonit 2 6 7
Jesus Matias Quiroga 0 2 5
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Patric Prinoth 2 6 6
Mohab Hamed 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Raheel Manji 2 6 6
Ivan Krivic 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Omar El-Moslemany 2 6 6
George Gregoriou 0 0 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Roman Blokhin 2 6 6
Nicolo Crespi 0 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Davud Amirov 2 2 6 10
Max Flaherty 1 6 2 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Joshua Luck 2 6 7
Zyad Hamed 0 0 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Sahil Gaware 2 6 6
Youssef Omar 0 3 1
15.09.19
Finał
Dimitriy Voronin 2 6 7
Jose Fco. Vidal Azorin 0 2 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Adam Bronka 2 7 6
Carlo De Nardi 0 5 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Ahmed Mounir 2 6 6
Joseph Huber 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Ashraf El Sayed 2 7 6
Daniil Nabatchikov 0 5 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Victor Ernaelsteen 2 7 6
Zura Tkemaladze 0 5 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Riccardo Masiero 2 1 6 14
Alejandro Hastings 1 6 2 12
15.09.19
1. runda klasyf.
Aly Shokeir 2 6 6
Waleed Elsaraf 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Gunjan Jadhav 2 6 7 10
Kevin Portmann 1 74 5 8
15.09.19
1. runda klasyf.
Federico Luzzo 2 6 6
Anwar Elkamony 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Karim Beltagui 2 6 6
Iancu-Lustinian Ghinda 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Abd Elrahman Hassan 1 5
Naruse Minami krecz 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Khaled Elsayed 2 6 6
Preston Connor 0 1 3
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Cristian Rodriguez 1 6 2
Gage Brymer krecz 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Henry Estrella 2 7 7
Tennyson Whiting 0 5 63
15.09.19
1. runda klasyf.
Mauricio Astorga 2 6 6
Sam Lapides 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Viju George 2 6 6
Brandon Sullins 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Ricardo David Mayagoitia 2 6 6
David Gardiner 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Ryotaro Matsumura 2 6 6
Jonathan Zuriel Gonzalez Gonzalez 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Sebastian Eguez 2 6 6
Rodolfo Villavicencio Castro 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Hillel Rousseau 2 6 6
Junyong Kim 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
William Griffith 2 6 6
Jabari Stafford 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Alejandro Valencia 2 6 6
Maksym Khalus 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Andrew Cahn 2 6 6
Yuki Ikeda 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
David Volfson 2 6 6
Florian Hagmann 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Matt Mcbride 2 6 6
Matias Pomar 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Nicholas Shamma 2 6 6
Razvan Baiant 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Jordan Parker 1 6 1
Laurentiu Schinteie krecz 0 4 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Matt Kuhar 1 7 2
Tim Handel krecz 0 5 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Jack Gibbens 2 7 6
Bernardo Pereira Oliveira 0 5 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Kyler Jirasook 1 w/o
Brian Boggs 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Tommaso Carnevale-Miino 2 6 6
Joaquin Marquez 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Laurin Aerne 1 6 4
Michel-Alexandre Fortin krecz 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Jason Kros 1 3
Austin Johnson krecz 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Agustin Maria Gascia 2 7 2 10
Menelaos Efstathiou 1 62 6 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Sebastian Murillo 2 6 6
Emmett Ward 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Alberto Alvarado Berrospi 2 6 6
Felipe Santamaria 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Ryan Johnson 2 7 6
Hank Hill 0 65 3
mężczyźni singel twarda USA M15 Champaign sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Axel Geller 2 6 4 6
Adam Walton 1 3 6 3
mężczyźni singel twarda USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Chris Wettengel 2 6 6
Elio Jose Ribeiro Lago 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Juan Jose Mateus Rubiano 2 6 6
Corey Clarke 0 4 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Henrik Wiersholm 2 7 6
Charlie Emhardt 0 65 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Marius Frosa 2 7 6
William Genesen 0 65 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Eduardo Nava 2 6 6
Derek Groomer 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Austin Williams 2 6 3 10
Stefan Gazo 1 2 6 8
15.09.19
1. runda klasyf.
Nicholas Kamisar 2 6 6
Anas Abdelouahid 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Kody Pearson 2 6 7
Kacper Dworak 0 1 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Eric Morris 2 6 6
N. Taylor Grove 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Stefan Latinovic 2 6 6
Enrique Paya Gonzalez 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Diego Nava 2 6 6
Hunter Harrison 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Ezequiel Agustin Santalla 2 6 6
Martin Maldonado 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Jan Galka 2 6 6
Jason Kerst 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Nathan Han 2 6 6
Artur Culicovschi 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Jonathan Sorbo 0 2 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Maxim Verboven 2 6 6
Przemyslaw Zielinski 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Joshua Bortnick 2 6 6
Shayan Najam 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Ivailo Keremedchiev 2 7 2 10
Jose Dominguez Alonso 1 5 6 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Luke Bracks 1 2
John Harrison Richmond krecz 0 3
15.09.19
1. runda klasyf.
William Woodall 1 6 5
Ben Stride krecz 0 4 2
mężczyźni singel ceglana China M15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Jui-Chen Hung 2 3 6 10
Zhou Mingzhou 1 6 4 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Kaza Vinayak Sharma 2 6 6
Bang Shuo Yin 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Kaza Vinayak Sharma 2 7 6
Changli Zhang 0 5 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Yu Hsiang Chiu 2 6 7
Zijiang Yang 0 1 5
15.09.19
2. runda klasyf.
Yu Hsiang Chiu 2 4 6 12
Sida Zeng 1 6 2 10
15.09.19
2. runda klasyf.
Jianhui Li 2 6 6
Jagmeet Singh 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Jianhui Li 2 6 6
Tianjia Guo 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
S.prithvi Sekhar 2 6 6
Yu Lun Xie 0 1 0
15.09.19
2. runda klasyf.
S.prithvi Sekhar 2 6 6
Chuanqi Su 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Bingyu Yu 2 6 6
Weibowen Zou 0 4 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Pietro Mugelli 2 6 7
Arpit Sharma 0 4 65
15.09.19
1. runda klasyf.
Liran Chen 2 6 6
Mungmun Ohmarak 0 3 0
15.09.19
2. runda klasyf.
Liran Chen 2 6 2 10
Yaojie Zeng 1 3 6 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Jagmeet Singh 2 7 6
Jianhao Sheng 0 5 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Sida Zeng 2 6 6
Yukun Wang 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Chuanqi Su 2 6 6
Meng Sun 0 2 0
15.09.19
2. runda klasyf.
Natthasith Kunsuwan 2 6 6
Amit Beniwal 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Natthasith Kunsuwan 2 6 6
Tejas Jagani 0 0 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Shinnosuke Hiramatsu 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Shinnosuke Hiramatsu 2 6 6
Xiaoyang Zhang 0 0 0
15.09.19
2. runda klasyf.
Kousuke Ogura 2 6 6
Hu Liu 0 3 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Sheng Tang 2 6 6
Yi Wei Zhang 0 1 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Sheng Tang 2 6 6
Zi Ang Li 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Kuan Yu Chen 0 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Cheng Han 2 3 7 11
Tarun Chilakalapudi 1 6 66 9
15.09.19
2. runda klasyf.
Cheng Han 2 6 6
Jui-Chen Hung 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Yaojie Zeng 2 6 6
Supaset Sincharoenwattana 0 2 2
15.09.19
2. runda klasyf.
Yeswanth Loganathan 2 4 6 10
Bingyu Yu 1 6 4 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Yeswanth Loganathan 2 6 6
Xiaonan Zhang 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Shenglin Zhuo 2 6 1 11
Gaurang Gaurang 1 3 6 9
15.09.19
1. runda klasyf.
Amit Beniwal 2 6 7
Mohit Bhardwaj 0 4 65
15.09.19
1. runda klasyf.
Zi Ang Li 2 6 6
Hong Meng 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Ivan Davydov 2 7 6
Alexander Igoshin 0 64 2
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Matthias Wunner 2 6 6
Julian Cundom 0 3 3
15.09.19
2. runda klasyf.
Matthias Wunner 2 6 6
Roland Stuurman 0 1 0
15.09.19
2. runda klasyf.
Gregorio Cordonnier 2 6 6
Jacopo Gribling 0 0 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Gregorio Cordonnier 2 6 6
Rhys Searant 0 3 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Majed Kilani 2 6 6
Cyrillius Eisinga 0 1 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Majed Kilani 2 6 6
Antonio Mazzeo 0 0 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Gabriele Moghini 2 6 7
Milos Nikolic 0 1 63
15.09.19
1. runda klasyf.
Thomas Yaka Kofi Setodji 2 6 6
Leonardo Catani 0 4 2
15.09.19
2. runda klasyf.
Thomas Yaka Kofi Setodji 2 7 6
Alberto Bronzetti 0 5 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Milos Nikolic 2 6 6
Euan Wilson Baig 0 1 2
15.09.19
Finał
Thomas Laurent 2 6 6
Moez Echargui 0 0 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Miguel Fernando Pereira 2 6 7
Vito Dell'Elba 0 4 64
15.09.19
1. runda klasyf.
Miguel Fernando Pereira 2 6 6
Joshua Ryan 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Niccolo Inserra 2 6 6
Ons Daaloul 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Arjun Mahadevan 2 6 6
Floris Podzimek 0 0 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Vito Dell'Elba 1 1
Francesco Giorgetti krecz 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Noam Okala 2 3 6 10
Alessandro Canini 1 6 1 8
15.09.19
2. runda klasyf.
Noam Okala 2 6 6
Lorenzo Bresciani 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Alberto Bronzetti 2 6 6
Andrew Alexander Watson 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Jacopo Gribling 2 6 6
Yashdeep Singh Duggal 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Francesco Liucci 2 6 6
Pietro Marino 0 3 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Francesco Liucci 2 6 6
Stefan Cizelj-Zivkovic 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Antonio Mazzeo 2 6 6
Alasdair Knox 0 2 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Roland Stuurman 2 7 7
Ottaviano Martini 0 5 63
15.09.19
1. runda klasyf.
Lorenzo Bresciani 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 2 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Osman Torski 2 6 6
Luigi Castelletti 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Osman Torski 2 6 6
Noel Larwig 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Federico Lucini 2 6 6
Fred Olivier Schommer 0 0 0
15.09.19
2. runda klasyf.
Federico Lucini 2 1 6 10
Giovanni Rizzuti 1 6 1 3
15.09.19
2. runda klasyf.
Fausto Tabacco 2 6 6
Arjun Mahadevan 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Stefan Cizelj-Zivkovic 2 5 6 10
Jason Janis 1 7 2 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Ilarion Danilchenko 2 7 6
Hamza Ben Yaacoub 0 5 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Ilarion Danilchenko 2 7 7
Niccolo Inserra 0 67 5
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Targu Mures sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Charles Minc 2 6 6
Karan Lalchandani 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Danylo Veremeychuk 2 6 6
Patrik Strimbu 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Alexandru Cristian Bodnariuk 2 6 6
Vlad Corneliu Pop 0 0 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Lazar Vojinovic 2 6 3 10
Andrej Popovic 1 3 6 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Eduard Vlasceanu 2 7 6
Calin Postea 0 62 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Marko Pavlovic (1999) 2 6 6
Alex Cosmin Pavel 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Radu Florin Macovei 2 6 6
Cristian Stefan Moldovan 0 3 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Alex Mokry 2 5 6 10
Peter Samosi 1 7 4 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Kyle Stocker 2 3 7 10
Svyatoslav Ilnytskyy 1 6 5 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Hans Peter Kaufmann 2 6 6
Dan Mihai Nastase 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Adrian Mateo Bejenaru 2 6 6
Egor Matvievici 0 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Louis Allen 2 6 6
Alexandru Ionel Stroe 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Bulgaria M15 Varna sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Quentin Folliot 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Zlatibor sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Shendrit Deari 2 6 6
Nemanja Tosic 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Melik Feler 2 6 6
Ao Shen 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Christos Keisidis 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Mesa Mei 2 6 6
Sava Radovic 0 0 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Goran Radanovic 1 6 3
Strahinja Pjeranovic krecz 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Luka Kalenic 0 1 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Igor Banicevic 2 6 6
Kaiwei Wang 0 3 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Roko Horvat 2 6 6
Dusan Rajic 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Karlo Kranic 2 6 6
Danilo Krunic 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Milos Vukovic 2 6 7
Dusan Milojevic 0 3 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Frane Nincevic 2 6 6
Sreten Spasic 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Dusan Obradovic 2 6 6
Relja Eskic 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Stevan Popovic 2 7 7
Gabriel Sanchez 0 66 63
15.09.19
1. runda klasyf.
Adam Kovac 2 6 6
Luka Malobabic 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Nemanja Subanovic 2 6 6
Ivan Dobrijevic 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Patrik Stepanic 2 6 6
Nikola Piper 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Sabit Suntic 1 6 3
Gaspar Zimbrek-Turkovic krecz 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Dimitrije Zubac 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Aleksa Ciric 2 6 6
Nicholas Daskalovic 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Obrad Markovski 2 6 6
Xin Hu 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Stefan Spasojevic 2 6 6
Branko Djuric 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Mihailo Popovic 2 6 6
Vasilije Draganic 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Kristijan Juhas 2 7 4 11
Shunsuke Wakita 1 5 6 9
15.09.19
1. runda klasyf.
Mihailo Radosavljevic 2 6 7
Alexandar Balj 0 1 5
mężczyźni singel twarda Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
15.09.19
2. runda klasyf.
Dayne Kelly 2 6 6
Daniel Hobart 0 3 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Jesse Flores 2 3 6 10
Nicholas Jovanovski 1 6 2 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Tomislav Edward Papac 2 6 4 11
Cade Birrell 1 3 6 9
15.09.19
2. runda klasyf.
Winter Meagher 1 7 3
Cihan Akay krecz 0 5 0
15.09.19
2. runda klasyf.
Stephen Kaldawi 2 6 6
Corey Gaal 0 4 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Themi Sitzoukis 2 2 7 10
Joseph W. Van Meter 1 6 65 8
15.09.19
2. runda klasyf.
James Ibrahim 2 6 6
Alex Aley 0 3 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Dane Sweeny 2 7 6
Jordan Smith (AUS) 0 62 3
15.09.19
2. runda klasyf.
Will Maher 2 7 7
Ashwin Ryan Sharma 0 60 64
15.09.19
2. runda klasyf.
Connor Johnson 2 6 0 10
Brenton Chambers 1 2 6 8
15.09.19
2. runda klasyf.
Taiyo Yamanaka 2 7 0 10
Moerani Bouzige 1 5 6 5
15.09.19
2. runda klasyf.
Thomas Braithwaite 2 4 6 10
David Barclay 1 6 4 6
mężczyźni singel twarda USA M25 Houston sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Diego Beltranena 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Spencer Papa 2 6 6
Karol Paluch 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Rodrigo Banzer 2 6 6
Shane Monroe 0 3 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Francois Kellerman 2 6 3 10
Preston Touliatos 1 2 6 6
15.09.19
1. runda klasyf.
George Goldhoff 2 6 6
Myles Martin 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Nikola Samardzic 2 7 6
Dustin Goldenberg 0 67 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Maximilian Sinn 2 6 6
Thomas Mizera 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Thomas Rodrigues 2 6 6
Charles Reiman 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Gianni Ross 2 7 2 10
Gabriel Evans 1 64 6 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Adrian Oetzbach 2 6 6
Umoru Inu-Umoru 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Andres Andrade 2 6 6
William Mottet 0 2 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Eduardo Neftali Irizarry 2 6 6
Kyle Overmyer 0 3 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Edoardo Graziani 2 6 6
Adarsh Naga Tippabhatla 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Francis Pare 2 6 6
Brian Glassmoyer 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Frank Barnett 2 6 6
Jakob Mosvold 0 2 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Lukas Greif 2 5 6 10
Abraham Asaba 1 7 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Noah Schachter 2 6 3 10
Jimmy Bendeck 1 1 6 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Campbell Salmon 2 6 6 10
Nathan Chavez 1 74 4 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Wally Thayne 2 6 6
Eric Talac 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Conrad Russell 2 6 6
Matthew Vos 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Adam Oscislawski 2 6 6
Matteo Bornigia 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Matthew Barge 2 6 6
Jasper Lai 0 0 2
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Rafael Mazon-Hernandez 2 6 2 10
Arjun Mehrotra 1 4 6 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Lucas Renard 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 1 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Rishab Agarwal 2 6 6
Pau Perez Contri 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Matthew Mendez 2 6 6
Mikel Martinez 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Pablo Carretero 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Alvaro Blanco Damea 2 6 7
Bruno Mardones 0 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Digvijaypratap Singh 2 3 6 10
Pablo Masjuan Ginel 1 6 1 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Miguel Damas 2 6 3 13
Emilien Voisin 1 4 6 11
15.09.19
1. runda klasyf.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6 10
John Echeverria 1 1 73 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Pol Fernandez 2 4 6 11
Daniel Salazar Martinez 1 6 2 9
15.09.19
1. runda klasyf.
Xavier Gabarro 2 3 6 10
Cameron Henricy Trigolos 1 6 2 7
15.09.19
1. runda klasyf.
Louis Dussin 2 6 6
Alexander Romay 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Zakhar Trapeznikov 2 1 6 11
Jesus Echevarri 1 6 1 9
15.09.19
1. runda klasyf.
Alejandro Garcia 2 6 6
Carlos Fernandez-Espinar 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Vicente Oliver Moratalla 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Javier Molino 2 6 6
Sheng Hao Zhou 0 2 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Alvaro Saez-Royuela Ariza 2 6 6
Carles Batlle 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Dario Montes 2 6 6
Andreas Anastasis Lavdas 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Bruno Pujol Navarro 1 6 2
Afonso Salgado krecz 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Raul Blanco-Crespo 2 2 6 10
Pablo Manzano Lapuerta 1 6 4 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Gustavo Heide 2 6 6
Diego Fernandez Flores 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Eder Blanco Fernandez De Leceta 2 2 6 10
Asier Pascual De Zulueta 1 6 4 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Jose Figueroa Losana 2 7 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 64 3
mężczyźni singel ceglana Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Wilson Leite 1 3
Bruno Sant'Anna krecz 0 0
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Seville sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Orlando Luz 2 6 6
Sergio Gutierrez-Ferrol 0 2 1
mężczyźni singel halowa France M25+H Mulhouse sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Dan Added 2 7 2 6
Arthur Rinderknech 1 64 6 3
mężczyźni singel halowa France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Jonathan Eysseric 2 6 6
Matthieu Richerd 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Joffrey De Schepper 2 3 6 14
Oscar Moraing 1 6 3 12
15.09.19
1. runda klasyf.
Harry David Meehan 2 7 3 10
Herve Antchandie 1 63 6 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Christian Samuelsson 2 6 6
Joris Moret 0 4 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Boris Fassbender 2 6 6
Paul Cayre 0 1 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Arthur Reymond 2 7 6
Nikolaj Talimaa 0 5 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Glenn Smits 2 6 6
Lucas Bouquet 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Linus Frost 2 6 6
Lofo Ramiaramanan 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Tristan Da Lio 2 6 6
Alexandre Al-Duaij 0 3 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Clement Chidekh 2 6 6 10
Pierre Faivre 1 74 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Nikolay Vylegzhanin 2 7 7
Imrane Bentekhici 0 5 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Warren Sinius 2 7 6
Yannick Lenaerts 0 5 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Arthur Bouquier 2 6 6
Marcel Hornung 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Bradley Paliska 2 6 6
Anatoliy Petrenko 0 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Axel Garcian 2 6 6
Tim Hofmann 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Luca Sanchez 2 6 6
Julien De Cuyper 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Alexandre Aubriot 2 6 7
Leon Hoeveler 0 2 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Shiva Swaroop 2 6 6
Matthew Boston 0 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Mathis Moysan 2 6 6
Arthur Bernabe 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Antoine Berger 2 6 6
Andras Udvar 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Ethan Gaubert 2 6 4 10
Mehdi Gheziel 1 1 6 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Liova Ajavon 2 6 6
Michael Clark 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Romain Gales 2 6 6
Max Van Wijk 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Lilian Breut 2 6 0 15
Nicolas Tepmahc 1 1 6 13
mężczyźni singel halowa France Metz sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Nicolas Mahut 2 6 7
Tristan Lamasine 0 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Marcel Granollers 2 6 6
Albano Olivetti 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Adrian Menendez-Maceiras 2 3 6 7
Harold Mayot 1 6 3 62
15.09.19
1. runda klasyf.
Matthias Bachinger 2 4 6 6
Lucas Miedler 1 6 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Yannick Maden 2 6 6
Manuel Guinard 0 0 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Julian Lenz 2 4 6 7
Constant Lestienne 1 6 3 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Oscar Otte 2 7 6
Artem Dubrivnyy 0 63 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Maxime Janvier 1 7 3 2
Mischa Zverev krecz 0 6 0
mężczyźni singel ceglana Spain Seville Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Alejandro Davidovich Fokina 2 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 1 6 2 2
mężczyźni singel twarda China Shanghai Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Yasutaka Uchiyama 2 6 7
Di Wu 0 4 64
mężczyźni singel halowa Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Lukas Rosol 2 6 3 6
Evgeny Karlovskiy 1 4 6 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Ernests Gulbis 2 6 6
Amir Weintraub 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Matteo Viola 2 6 5 6
Alexander Vasilenko 1 2 7 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Damir Dzumhur 2 6 7
Aslan Karatsev 0 3 65
15.09.19
1. runda klasyf.
Alexey Vatutin 2 1 6 7
Aleksandr Nedovesov 1 6 3 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Egor Gerasimov 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 0 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Ilya Ivashka 2 6 6
Evgeny Tyurnev 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Roman Safiullin 2 6 6
Konstantin Kravchuk 0 4 1
mężczyźni singel ceglana Poland Szczecin Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Jozef Kovalik 2 6 6 6
Guido Andreozzi 1 75 2 4
kobiety singel twarda China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Klasyf.
Lesley Kerkhove 2 6 6
Shuyue Ma 0 2 4
15.09.19
Klasyf.
Tereza Martincova 2 6 6
Jia-Jing Lu 0 2 1
15.09.19
Klasyf.
Jasmine Paolini 2 4 6 6
Dalila Jakupovic 1 6 1 4
15.09.19
Klasyf.
Magdalena Frech 2 6 6
Ankita Raina 0 1 1
15.09.19
Klasyf.
Fang Ying Xun 2 6 4 7
Arina Rodionova 1 2 6 61
15.09.19
Klasyf.
Katarina Zavatska 2 6 6 6
Xiyu Wang 1 73 1 4
kobiety singel twarda Japan Hiroshima sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Nao Hibino 2 6 6
Misaki Doi 0 3 2
kobiety singel twarda China Nanchang sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Rebecca Peterson 2 6 6
Elena Rybakina 0 2 0
kobiety singel twarda Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Klasyf.
Ana Bogdan 2 6 6
Lara Arruabarrena 0 3 2
15.09.19
Klasyf.
Timea Babos 2 6 6
Jaqueline Cristian 0 2 2
15.09.19
Klasyf.
Patricia Maria Tig 2 6 6
Ulrikke Eikeri 0 0 2
15.09.19
Klasyf.
Danielle Lao 2 6 6
Danka Kovinic 0 3 3
15.09.19
Klasyf.
Priscilla Hon 2 7 6
Destanee Aiava 0 63 2
15.09.19
Klasyf.
Greetje Minnen 2 6 6
Sohyun Park 0 2 2
kobiety singel twarda Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Klasyf.
Alize Cornet 2 6 7 6
Kurumi Nara 1 73 62 2
15.09.19
Klasyf.
Xinyun Han 2 6 4 6
Yuki Naito 1 3 6 1
15.09.19
Klasyf.
Nicole Gibbs 2 6 6
Whitney Osuigwe 0 4 3
15.09.19
Klasyf.
Zarina Diyas 2 6 6
Kyoka Okamura 0 1 2
15.09.19
Klasyf.
Viktoriya Tomova 2 3 6 6
Liudmila Samsonova 1 6 0 4
15.09.19
Klasyf.
Varvara Flink 2 6 7
Katarzyna Kawa 0 1 63
kobiety singel ceglana China W15 Anning sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Soha Sadiq 2 6 7
Ai Qi Chen 0 1 65
15.09.19
Finał
Zhibek Kulambayeva 2 6 7
Oleksandra Oliynykova 0 3 5
15.09.19
2. runda klasyf.
Zhuoma Ni Ma 2 6 6
Ziyu Zhang 0 2 4
15.09.19
2. runda klasyf.
Jiaying He 2 7 7
Meng Yi Chen 0 64 5
15.09.19
2. runda klasyf.
Jiayun Zhu 2 7 6
Mengtong Zhao 0 5 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Yuxin Zhang 2 6 7
Yueliang Cao 0 3 61
15.09.19
2. runda klasyf.
Holly Verner 2 6 6
Yiwendan Zhu 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Zheng Hua Xiao 2 6 6
Yitong Zhang 0 2 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Honoka Kobayashi 2 6 7
Shuoran Wang 0 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Meng Yi Chen 2 6 6
Min Zhang 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Mingfang Zhu 1 4
Xinrui Liu krecz 0 1
15.09.19
2. runda klasyf.
Cong Ying Zhao 2 6 6
Hongding Dong 0 4 4
kobiety singel twarda Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Nika Shytkouskaya 2 6 6
Fanny Norin 0 1 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Selina Atay 2 6 6
Margarita Ten 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Anja Wildgruber 2 6 6
Agnes Gustafsson 0 3 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Patricija Spaka 2 6 6
Lola Mireille Glantz 0 2 1
kobiety singel ceglana Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Guillermina Naya 2 6 6
Eduarda Piai 0 2 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Dolores Molina Portela 2 6 6
Noelia Belen Acosta 0 1 2
kobiety singel ceglana Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Fanny Ostlund 2 6 6
Sandra Samir 0 3 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Irina Shchetinina 2 6 6
Martina Peretti 0 3 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Chiara Bordo 2 6 6
Kenzy Ramy 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Norhan Hesham 2 6 6
Caterina Odorizzi 0 0 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Nathalie Mokhtar 2 6 6
Caroline Fawzy 0 4 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Dona Abo Habaga 2 6 7
Sharannya Gaware 0 4 61
kobiety singel twarda Spain W15 Ceuta sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Ekaterina Shalimova 2 6 1 6
Daria Mishina 1 4 6 1
kobiety singel ceglana Romania W15 Focsani sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Laura Schaeder 2 6 6
Andreea Mitu 0 2 2
kobiety singel twarda USA W15 Lawrence sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Vanessa Ong 2 6 7
Anastasia Nefedova 0 0 5
kobiety singel ceglana Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Anastasia Zakharova 2 6 6
Angelina Zhuravleva 0 2 2
kobiety singel ceglana Hungary W15 Szekesfehervar sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Nefisa Berberovic 2 4 6 7
Silvia Njiric 1 6 4 5
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Lisa Pigato 1 6 2
Anna Ureke krecz 0 0 0
kobiety singel ceglana Romania W25 Arad sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Gabriela Horackova 2 1 6 10
Andreea Velcea 1 6 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Diana Sumova 2 7 6
Oana Smaranda Corneanu 0 5 4
15.09.19
1. runda klasyf.
Gabriela Duca 2 6 6
Sofia Milatova 0 4 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Gabriela Nicole Tatarus 2 6 6
Nikoletta Muller 0 0 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Viktoria Surova 2 6 6
Alessia Beatrice Ciuca 0 1 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Emiliana Arango 2 7 5 10
Elena-Teodora Cadar 1 5 7 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Maria Alexandra Medeea Popescu 2 6 6
Andjela Reljic 0 1 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Lara Escauriza 2 7 6
Izabela Gabriela Novac 0 5 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Sara Gvozdenovic 2 1 6 12
Natalie Augustinova 1 6 2 10
15.09.19
1. runda klasyf.
Lara Panfilov 2 7 6
Sara Lanca 0 5 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Iulia Vlaiculescu 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Tamara Malesevic 2 6 6
Szabina Szlavikovics 0 4 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Tania Munteanu 2 2 6 10
Elena Gemovic 1 6 4 6
15.09.19
1. runda klasyf.
Dorka Drahota Szabo 2 6 7
Laura Svatikova 0 3 62
15.09.19
1. runda klasyf.
Iulia Marko 2 6 6
Jovana Gvozdenovic 0 1 1
kobiety singel twarda Australia W25 Cairns sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Noelleda Ah San 2 6 6
Amelia Stuart 0 4 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Mary Ann Liu 2 6 3 10
Nakisa Djamshidi 1 2 6 8
15.09.19
1. runda klasyf.
Darcy Parke 2 6 7
Nessa Pratt 0 3 64
15.09.19
1. runda klasyf.
Sarah Prescott 2 7 6
Lauren Djani 0 5 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Olivia Symons 2 6 2 10
Cyan Sun 1 1 6 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Chiara Di Tommaso 2 6 6
Shante Lai 0 1 2
kobiety singel ceglana Czech Republic W25 Frydek Mistek sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Ekaterine Gorgodze 2 6 7
Katharina Gerlach 0 1 66
kobiety singel ceglana Montenegro W25 Podgorica sety 1 2 3 4 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Sviatlana Pirazhenka 0 0 3
15.09.19
1. runda klasyf.
Alina Silich 2 6 6
Andrea Cetkovic 0 2 1
15.09.19
1. runda klasyf.
Anna Gabric 2 6 7
Matea Mamic 0 2 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Evgeniya Levashova 2 6 6
Katarina Kostic 0 1 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Nevena Sokovic 2 7 6
Lana Sipek 0 5 2
15.09.19
1. runda klasyf.
Mariam Dalakishvili 2 6 6
Tea Nikcevic 0 0 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Mihaela Djakovic 2 6 6
Senka Deletic 0 2 0
15.09.19
1. runda klasyf.
Anja Draskovic 2 7 7
Doroteja Joksovic 0 5 5
15.09.19
1. runda klasyf.
Marina Pavkovic 2 6 6
Victoria Mikhaylova 0 2 0
kobiety singel twarda USA W25 Redding sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Gabriela Talaba 2 6 6
Alycia Parks 0 1 1
kobiety singel ceglana Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Arantxa Rus 2 6 6 6
Elisabetta Cocciaretto 1 3 75 4
kobiety singel ceglana Austria W25 St. Poelten sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Paula Ormaechea 2 2 6 6
Reka-Luca Jani 1 6 3 3
kobiety singel twarda China Zhengzhou sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Karolina Pliskova 2 6 6
Petra Martic 0 3 2
mężczyźni debel twarda USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Sekou Bangoura/Michael Mmoh 2 4 6 10
Treat Conrad Huey/John-Patrick Smith 1 6 4 8
mężczyźni debel halowa Bosnia and Herzeg. Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Mirza Basic/Tomislav Brkic 2 7 6
Jiri Lehecka/Jiri Vesely 0 62 3
mężczyźni debel halowa China Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 7 7
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 0 66 65
mężczyźni debel ceglana Hungary Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Attila Balazs/Marton Fucsovics 2 7 3 6
Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky 1 61 6 3
mężczyźni debel ceglana Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Martin Cuevas/Pablo Cuevas 2 6 6
Victor Estrella/Nick Hardt 0 4 3
mężczyźni debel twarda Venezuela Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Gonzalo Escobar/Diego Hidalgo 2 6 6
Luis David Martinez/Roberto Maytin 0 4 4
mężczyźni debel twarda Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 1 w/o
Marek Gengel/Lukas Rosol 0
mężczyźni debel twarda China Shanghai Challenger sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Xin Gao/Fajing Sun 2 2 6 10
Marc Polmans/Scott Puodziunas 1 6 4 7
kobiety debel twarda Japan Hiroshima sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Misaki Doi/Nao Hibino 2 3 6 10
Christina Mchale/Valeria Savinykh 1 6 4 4
kobiety debel twarda China Nanchang sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Xin Yu Wang/Lin Zhu 2 6 7
Shuai Peng/Shuai Zhang 0 2 65
kobiety debel twarda China Zhengzhou sety 1 2 3 4 5
15.09.19
Finał
Nicole Melichar/Kveta Peschke 2 6 7
Yanina Wickmayer/Tamara Zidansek 0 1 62
<