Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Sumit Nagal 2 7 6
Filip Horansky 0 61 2
14.09.19
Półfinał
Tallon Griekspoor 2 6 4 7
Pedja Krstin 1 4 6 5
mężczyźni singel twarda USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Andreas Seppi 2 4 7 6
Enzo Couacaud 1 6 68 4
14.09.19
Półfinał
Michael Mmoh 2 4 6 6
Jc Aragone 1 6 2 2
mężczyźni singel halowa Bosnia and Herzeg. Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Jiri Vesely 2 6 7
Tomislav Brkic 0 2 64
14.09.19
Rubber 1
Jonas Forejtek 2 7 6
Mirza Basic 0 5 4
mężczyźni singel halowa Belarus Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Egor Gerasimov 2 7 6
Joao Sousa 0 63 4
14.09.19
Ilya Ivashka 2 6 7
Pedro Sousa 0 4 64
mężczyźni singel ceglana Brazil Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Thiago Moura Monteiro 2 6 7
Darian King 0 4 66
mężczyźni singel halowa China Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Ji Sung Nam 2 7 7
Zhe Li 0 61 60
14.09.19
Rubber 1
Soon-Woo Kwon 2 7 6 7
Zhizhen Zhang 1 64 74 5
mężczyźni singel halowa Finland Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Dennis Novak 2 3 6 7
Harri Heliovaara 1 6 3 65
14.09.19
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Dominic Thiem 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Hungary Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Rubber 1
Sergiy Stakhovsky 2 6 6
Attila Balazs 0 4 3
14.09.19
Marton Fucsovics 2 6 6
Illya Marchenko 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Lebanon Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Djurabeck Karimov 2 6 1 6
Hady Habib 1 4 6 1
14.09.19
Benjamin Hassan 2 2 6 6
Sanjar Fayziev 1 6 3 4
mężczyźni singel ceglana Slovakia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Norbert Gombos 2 6 6
Henri Laaksonen 0 1 1
mężczyźni singel halowa Sweden Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Mikael Ymer 2 6 6
Daniel Cukierman 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Rubber 1
Pablo Cuevas 2 6 6
Roberto Cid 0 1 4
14.09.19
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 7
Martin Cuevas 0 1 67
mężczyźni singel twarda Venezuela Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Rubber 1
Emilio Gomez 2 6 6
Juan Lugo 0 1 0
14.09.19
Roberto Quiroz 2 6 6
Luis David Martinez 0 3 3
mężczyźni singel Denmark Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Altug Celikbilek 2 6 7
Christian Sigsgaard 0 1 65
14.09.19
Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Cem Ilkel 0 64 4
mężczyźni singel Egypt Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Aljaz Bedene 2 7 7
Mohamed Safwat 0 5 5
mężczyźni singel Guatemala Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Federico Zeballos 2 6 6
Franz Luna Lavidalie 0 4 4
14.09.19
Hugo Dellien 2 6 7
Wilfredo Gonzalez 0 2 5
mężczyźni singel Hongkong Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Rubber 1
Jason Jung 2 6 6
Chak Lam Coleman Wong 0 1 2
14.09.19
Tung-Lin Wu 2 6 6
Pak Long Yeung 0 3 2
mężczyźni singel Indonesia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Rubber 1
Ajeet Rai 2 7 6
Fitriadi M Rifqi 0 67 3
14.09.19
Rhett Purcell 2 3 6 6
David Agung Susanto 1 6 4 0
mężczyźni singel Norway Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Casper Ruud 2 6 6
Aleksandre Metreveli 0 3 2
mężczyźni singel Paraguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Rubber 1
Manuel Sanchez 2 6 6
Ayed Zatar 0 3 2
14.09.19
Lucas Gomez 2 6 6
Juan Borba 0 4 4
mężczyźni singel JAR Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Lloyd Harris 2 6 7
Dimitar Kuzmanov 0 3 63
14.09.19
Philip Henning 2 6 6
Gabriel Donev 0 2 3
mężczyźni singel twarda Turkey Istanbul Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Denis Istomin 2 6 3 6
Botic Van De Zandschulp 1 3 6 3
14.09.19
Półfinał
Ugo Humbert 2 6 6
Blaz Kavcic 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Brasov sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Oleksii Krutykh 2 6 6
Nicolae Frunza 0 3 3
14.09.19
Półfinał
Nicholas David Ionel 2 2 7 6
Aziz Kijametovic 1 6 5 1
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 7
Alexander Weis 0 1 5
14.09.19
Półfinał
Dimitriy Voronin 2 7 6
Lenny Hampel 0 64 2
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Cristian Rodriguez 1 7 1
Adam El Mihdawy krecz 0 5 0
14.09.19
Ćwierćfinał
Adam El Mihdawy 2 6 6
David Volfson 0 4 3
14.09.19
Półfinał
Gage Brymer 2 6 4 6
Jorge Brian Panta Herreros 1 4 6 3
mężczyźni singel twarda USA M15 Champaign sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Adam Walton 2 4 6 6
Matheus Pucinelle De Almeida 1 6 3 3
14.09.19
Półfinał
Axel Geller 2 6 6
Aleksandar Kovacevic 0 4 4
mężczyźni singel ceglana China M15 Nanchang sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Arpit Sharma 2 6 6
Ruiyang Feng 0 1 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Pietro Mugelli 2 0 6 10
Ang Ji 1 6 3 7
14.09.19
1. runda klasyf.
Hu Liu 2 6 6
Nutdanai Sincharoenwattana 0 1 0
mężczyźni singel ceglana Kazakhstan M15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Alexander Igoshin 2 3 7 7
Alexey Zakharov 1 6 66 5
14.09.19
Półfinał
Ivan Davydov 2 6 3 6
Matvey Khomentovskiy 1 2 6 1
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Moez Echargui 2 6 6
Anas Fattar 0 1 4
14.09.19
Półfinał
Thomas Laurent 2 6 7 6
Sebastian Baez 1 72 5 2
mężczyźni singel ceglana Bulgaria M15 Varna sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Karlo Kranic 0 1 1
14.09.19
Półfinał
Quentin Folliot 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 2 1
mężczyźni singel twarda Australia M25 Cairns sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Daniel Hobart 2 6 6
Takahiro Kubo 0 3 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Joseph W. Van Meter 2 6 6
Sam Hoskins 0 0 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Ashwin Ryan Sharma 2 6 6
Dylan Power 0 1 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Winter Meagher 2 6 6
Kyle Gauci 0 3 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Alex Aley 2 7 6
Alexey Shtengelov 0 5 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Themi Sitzoukis 2 4 6 11
Mason Naumovski 1 6 1 9
14.09.19
1. runda klasyf.
Brenton Chambers 2 6 3 11
Stefan Vujic 1 3 6 9
14.09.19
1. runda klasyf.
Nicholas Jovanovski 2 7 6
Zac Osborne 0 66 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Cihan Akay 2 6 3 10
Ryan Laubser 1 2 6 4
14.09.19
1. runda klasyf.
Will Maher 2 6 6
Matthew Leffler 0 2 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Corey Gaal 2 6 6
Sam Alam Saiful 0 0 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Connor Johnson 2 5 6 10
Matthew Scheers 1 7 3 8
14.09.19
1. runda klasyf.
Cade Birrell 2 6 6
Ciaran Moore (AUS) 0 1 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Jordan Smith (AUS) 2 6 6
Bosko Novakovic 0 3 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Taiyo Yamanaka 1 6 4
Omar Fields krecz 0 4 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Thomas Braithwaite 2 6 6
Jordan Soussa 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Wilson Leite 2 6 3 6
Davide Galoppini 1 2 6 4
14.09.19
Półfinał
Bruno Sant'Anna 2 6 5 6
Nicolo Turchetti 1 4 7 4
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Seville sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Sergio Gutierrez-Ferrol 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 4 2
14.09.19
Półfinał
Orlando Luz 2 7 6
Daniel Dutra Da Silva 0 5 4
mężczyźni singel halowa France M25+H Mulhouse sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Arthur Rinderknech 2 7 6 6
Antoine Escoffier 1 64 73 3
14.09.19
Półfinał
Dan Added 2 7 6
Tobias Simon 0 66 3
mężczyźni singel ceglana Spain Seville Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Carlos Taberner 0 1 4
14.09.19
Półfinał
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Salvatore Caruso 0 1 2
mężczyźni singel twarda China Shanghai Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Di Wu 2 6 7
Yuichi Sugita 0 4 62
14.09.19
Półfinał
Yasutaka Uchiyama 2 7 6
Prajnesh Gunneswaran 0 67 4
mężczyźni singel ceglana Poland Szczecin Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Guido Andreozzi 2 6 2 6
Albert Ramos-Vinolas 1 3 6 1
14.09.19
Półfinał
Jozef Kovalik 2 7 6
Marco Cecchinato 0 67 1
kobiety singel twarda China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Arina Rodionova 2 6 6
Shilin Xu 0 1 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Jia-Jing Lu 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 3 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Lesley Kerkhove 2 6 6
Jaimee Fourlis 0 4 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Dalila Jakupovic 2 6 6
Natalija Kostic 0 2 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Ankita Raina 2 6 6
Sachia Vickery 0 3 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Tereza Martincova 2 6 7
Lizette Cabrera 0 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Jasmine Paolini 2 6 5 6
En Shuo Liang 1 4 7 4
14.09.19
1. runda klasyf.
Magdalena Frech 1 6 3
Varvara Lepchenko krecz 0 2 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Fang Ying Xun 2 6 6
Kaylah Mcphee 0 4 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Shuyue Ma 2 4 6 7
Georgina Garcia-Perez 1 6 4 64
14.09.19
1. runda klasyf.
Katarina Zavatska 2 6 6
Sara Errani 0 2 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Xiyu Wang 2 6 6
Sijia Wei 0 2 3
kobiety singel twarda Japan Hiroshima sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Misaki Doi 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 4 3
14.09.19
Półfinał
Nao Hibino 2 4 6 6
Mihaela Buzarnescu 1 6 0 3
kobiety singel twarda China Nanchang sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Rebecca Peterson 2 6 6
Nina Stojanovic 0 3 1
14.09.19
Półfinał
Elena Rybakina 2 6 3 6
Shuai Peng 1 1 6 2
kobiety singel twarda Republic of Korea Seoul sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Ulrikke Eikeri 2 6 6
Su Jeong Jang 0 2 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Ana Bogdan 2 6 6
Dabin Kim 0 1 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Lara Arruabarrena 2 6 6
Naiktha Bains 0 0 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Timea Babos 2 6 6
Jiho Shin 0 1 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Patricia Maria Tig 2 6 6
Samantha Murray 0 4 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Danielle Lao 2 6 7
Susanne Celik 0 3 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Danka Kovinic 2 6 6
Alexandra Cadantu 0 1 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Priscilla Hon 2 6 6
Yu Jin Ahn 0 3 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Jaqueline Cristian 2 6 6
Yeong Won Jeong 0 1 0
14.09.19
1. runda klasyf.
Greetje Minnen 2 4 6 6
Jana Fett 1 6 2 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Destanee Aiava 2 1 7 6
Urszula Radwanska 1 6 69 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Sohyun Park 2 7 6
Xiaodi You 0 5 3
kobiety singel twarda Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Alize Cornet 2 6 6
Moyuka Uchijima 0 0 4
14.09.19
1. runda klasyf.
Xinyun Han 2 6 6
Risa Ozaki 0 2 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Kurumi Nara 2 6 6
Momoko Kobori 0 3 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Nicole Gibbs 2 6 6
Ayano Shimizu 0 2 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Zarina Diyas 2 6 6
Miharu Imanishi 0 1 4
14.09.19
1. runda klasyf.
Katarzyna Kawa 2 6 2 6
Mayo Hibi 1 4 6 4
14.09.19
1. runda klasyf.
Viktoriya Tomova 2 3 6 6
Francesca Di Lorenzo 1 6 3 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Varvara Flink 2 6 6 6
Mai Hontama 1 3 710 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Kyoka Okamura 2 6 6
Kristina Kucova 0 2 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Liudmila Samsonova 2 2 6 7
Akiko Omae 1 6 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Yuki Naito 1 1 4
Astra Sharma krecz 0 6 1
14.09.19
1. runda klasyf.
Whitney Osuigwe 2 6 5 6
Leylah Annie Fernandez 1 4 7 2
kobiety singel ceglana China W15 Anning sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Junsai Wang 2 6 4 12
Xin Yi 1 1 6 10
14.09.19
Półfinał
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Meiqi Guo 0 2 2
14.09.19
Półfinał
Oleksandra Oliynykova 2 6 6 6
Siqi Cao 1 1 74 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Jiayu Xu 2 6 4 10
Yuxuan Luo 1 1 6 7
14.09.19
1. runda klasyf.
Ziyu Zhang 2 6 6
Jia Yi Dong 0 0 3
14.09.19
1. runda klasyf.
Cong Ying Zhao 2 6 6
Ling Su 0 2 4
kobiety singel ceglana Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Eduarda Piai 2 2 6 6
Solana Sierra 1 6 4 3
14.09.19
Półfinał
Guillermina Naya 2 7 7
Jazmin Ortenzi 0 65 65
kobiety singel ceglana Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Fanny Ostlund 2 6 6
Anastasia Zolotareva 0 4 1
14.09.19
Półfinał
Sandra Samir 2 7 7
Anastasia Piangerelli 0 67 64
kobiety singel twarda Spain W15 Ceuta sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Daria Mishina 2 6 6
Julia Lovqvist 0 1 1
14.09.19
Półfinał
Ekaterina Shalimova 2 7 6
Arlinda Rushiti 0 5 3
kobiety singel ceglana France W15 Dijon sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Finał
Jade Suvrijn 2 7 6
Marina Yudanov 0 613 2
kobiety singel ceglana Romania W15 Focsani sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Andreea Mitu 1 6
Ioana Gaspar krecz 0 1
14.09.19
Półfinał
Laura Schaeder 2 4 7 6
Andreea Rosca 1 6 5 3
kobiety singel twarda USA W15 Lawrence sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Anastasia Nefedova 2 6 6
Vladica Babic 0 2 3
14.09.19
Półfinał
Vanessa Ong 1 6
Charlotte Chavatipon krecz 0 4
kobiety singel ceglana Kazakhstan W15 Shymkent sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Angelina Zhuravleva 2 1 6 6
Viktoriya Kanapatskaya 1 6 4 2
14.09.19
Półfinał
Anastasia Zakharova 2 6 6
Tamara Curovic 0 1 3
kobiety singel ceglana Hungary W15 Szekesfehervar sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Silvia Njiric 2 6 7
Dorka Drahota Szabo 0 2 64
14.09.19
Półfinał
Nefisa Berberovic 2 6 6
Laura Maluniakova 0 3 2
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Anna Ureke 2 3 7 7
Eleni Kordolaimi 1 6 5 65
14.09.19
Półfinał
Lisa Pigato 2 6 6
Constance Sibille 0 1 1
kobiety singel twarda Australia W25 Cairns sety 1 2 3 4 5
14.09.19
1. runda klasyf.
Yui Chikaraishi 2 6 4 10
Natalie Barbir 1 2 6 7
14.09.19
1. runda klasyf.
Monique Barry 2 6 6
Tully Richter 0 1 2
14.09.19
1. runda klasyf.
Sasha Nelson 1 7 3 2
Alexandra Cannizzaro krecz 0 6 0
kobiety singel ceglana Czech Republic W25 Frydek Mistek sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Despina Papamichail 0 0 2
14.09.19
Półfinał
Katharina Gerlach 2 6 6
Martina Colmegna 0 2 0
kobiety singel twarda USA W25 Redding sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Gabriela Talaba 2 6 6
Jada Hart 0 3 2
14.09.19
Półfinał
Alycia Parks 2 6 7
Katherine Sebov 0 4 5
kobiety singel ceglana Italy W25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Arantxa Rus 2 6 1 7
Anastasiya Komardina 1 3 6 5
14.09.19
Półfinał
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Valentyna Ivakhnenko 0 2 0
kobiety singel ceglana Austria W25 St. Poelten sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Paula Ormaechea 2 6 6
Julia Grabher 0 3 2
14.09.19
Półfinał
Reka-Luca Jani 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 2 2
kobiety singel twarda Izrael W60 Meitar sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Finał
Clara Tauson 2 4 6 6
Katharina Hobgarski 1 6 3 1
kobiety singel twarda China Zhengzhou sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Petra Martic 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 0 3
14.09.19
Półfinał
Karolina Pliskova 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 3 2
mężczyźni debel ceglana Bosnia and Herzeg. Banja Luka Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Finał
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 7
Sergio Galdos/Facundo Mena 0 3 64
mężczyźni debel twarda USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Treat Conrad Huey/John-Patrick Smith 2 5 6 10
Hans Hach Verdugo/Donald Young 1 7 4 8
14.09.19
Półfinał
Sekou Bangoura/Michael Mmoh 1 w/o
Korey Lovett/Tommy Paul 0
mężczyźni debel halowa Belarus Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Pedro Sousa/Joao Sousa 2 6 7
Ilya Ivashka/Andrei Vasilevski 0 3 66
mężczyźni debel ceglana Brazil Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Marcelo Melo/Bruno Soares 2 7 7
Darian King/Haydn Lewis 0 64 5
mężczyźni debel halowa Finland Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Oliver Marach/Jurgen Melzer 2 7 6
Henri Kontinen/Emil Ruusuvuori 0 65 2
mężczyźni debel ceglana Lebanon Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Michel Saade/Roey Tabet 2 6 5 6
Benjamin Hassan/Giovani Samaha 1 2 7 3
mężczyźni debel ceglana Slovakia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Filip Polasek/Igor Zelenay 2 6 6
Jerome Kym/Henri Laaksonen 0 3 3
mężczyźni debel halowa Sweden Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Daniel Cukierman/Jonathan Erlich 2 6 6
Markus Eriksson/Andre Goransson 0 0 2
mężczyźni debel Denmark Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Johannes Ingildsen/Frederik Nielsen 2 6 6 6
Sarp Agabigun/Altug Celikbilek 1 71 3 4
mężczyźni debel Egypt Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Aljaz Bedene/Blaz Rola 2 7 6
Sherif Sabry/Mohamed Safwat 0 5 3
mężczyźni debel Guatemala Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Stefan Emilio Gonzalez/Wilfredo Gonzalez 2 6 6
Juan Carlos Manuel Aguilar/Hugo Dellien 0 4 4
mężczyźni debel Norway Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Viktor Durasovic/Casper Ruud 2 6 6
Aleksandre Bakshi/Aleksandre Metreveli 0 4 3
mężczyźni debel JAR Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Raven Klaasen/Ruan Roelofse 2 6 6
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 0 3 2
mężczyźni debel ceglana Spain Seville Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Finał
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 7 6
Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes 0 5 4
mężczyźni debel twarda China Shanghai Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Xin Gao/Fajing Sun 2 7 3 10
Goncalo Oliveira/Yasutaka Uchiyama 1 65 6 7
mężczyźni debel ceglana Poland Szczecin Challenger sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Finał
Guido Andreozzi/Andres Molteni 2 6 6
Matwe Middelkoop/Hans Podlipnik-Castillo 0 4 3
kobiety debel twarda China Nanchang sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Shuai Peng/Shuai Zhang 2 6 6
Xinyu Jiang/Qianhui Tang 0 1 2
kobiety debel twarda China Zhengzhou sety 1 2 3 4 5
14.09.19
Półfinał
Nicole Melichar/Kveta Peschke 2 6 4 12
Desirae Krawczyk/Ellen Perez 1 4 6 10
<