Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Mats Moraing 2 6 6
Igor Sijsling 0 4 3
20.07.19
Półfinał
Kimmer Coppejans 2 6 6
Blaz Rola 0 4 0
mężczyźni singel twarda USA Atlanta sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Donald Young 2 3 6 6
Dominik Koepfer 1 6 4 3
20.07.19
1. runda klasyf.
Jason Jung 2 7 6
Alex Bolt 0 66 3
20.07.19
1. runda klasyf.
Kevin King 2 7 4 7
Guido Andreozzi 1 5 6 62
mężczyźni singel twarda Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Jason Murray Kubler 2 6 6
Joao Menezes 0 3 1
20.07.19
Półfinał
Enzo Couacaud 2 6 6
Darian King 0 2 4
mężczyźni singel ceglana Germany Hamburg sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Carlos Berlocq 2 6 7
Jozef Kovalik 0 3 63
20.07.19
1. runda klasyf.
Julian Lenz 2 6 4 7
Joao Domingues 1 3 6 64
20.07.19
1. runda klasyf.
Hugo Dellien 2 4 6 7
Daniel Masur 1 6 2 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Alexey Vatutin 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 3 4
20.07.19
1. runda klasyf.
Gianluca Mager 2 6 6
Tobias Kamke 0 3 2
20.07.19
1. runda klasyf.
Sumit Nagal 2 7 6
Sebastian Ofner 0 5 2
20.07.19
1. runda klasyf.
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Johannes Haerteis 0 2 3
mężczyźni singel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
John Isner 2 6 7 6
Ugo Humbert 1 74 65 3
20.07.19
Półfinał
Alexander Bublik 2 7 3 6
Marcel Granollers 1 65 6 4
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Justin Roberts 2 3 7 6
Jack Draper 1 6 65 4
mężczyźni singel twarda Portugal M15 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Eduardo Struvay 2 7 7
Nuno Borges 0 65 62
20.07.19
Półfinał
Nicolas Alvarez Varona 2 7 6
Albano Olivetti 0 64 2
mężczyźni singel ceglana Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Gonzalo Villanueva 2 7 2 6
Adelchi Virgili 1 67 6 1
mężczyźni singel ceglana Austria M15 Kramsach sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 2 2
20.07.19
Półfinał
Sandro Kopp 2 6 6
David Pichler 0 1 4
mężczyźni singel ceglana Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Jurgen Zopp 2 6 6
Nikita Mashtakov 0 3 4
20.07.19
Półfinał
Bogdan Bobrov 2 6 6
Alexander Shevchenko 0 1 3
mężczyźni singel ceglana Slovakia M15 Piestany sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Lukas Klein 2 7 6
Marko Miladinovic 0 65 3
20.07.19
Półfinał
Fabian Marozsan 2 5 6 6
Artem Dubrivnyy 1 7 3 1
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Nicolas Alberto Arreche 0 3 2
20.07.19
Półfinał
Sebastian Baez 2 6 7
Erik Crepaldi 0 2 5
mężczyźni singel ceglana Morocco M15 Tanger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Lamine Ouahab 2 6 6
Kristian Lozan 0 2 1
20.07.19
Półfinał
Mathieu Perchicot 2 6 6
Fermin Tenti 0 4 2
mężczyźni singel ceglana Georgia M15 Telavi sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
David Poljak 2 7 7
Yan Bondarevskiy 0 65 5
20.07.19
Półfinał
Djurabeck Karimov 2 7 2 6
Yan Sabanin 1 5 6 3
mężczyźni singel ceglana France M15 Uriage sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Alexis Gautier 2 6 6
Gianni Mina 0 4 4
20.07.19
Półfinał
Gabriel Petit 2 6 7
Ugo Blanchet 0 2 5
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Jaume Pla Malfeito 2 6 7
Pedro Vives Marcos 0 4 63
20.07.19
Półfinał
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Hugo Gaston 0 0 1
mężczyźni singel twarda USA M25 Iowa City sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Alex Rybakov 2 7 6
Aziz Dougaz 0 64 3
20.07.19
Półfinał
John Mcnally 2 6 6 6
Axel Geller 1 2 76 2
mężczyźni singel ceglana Peru M25 Lima sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Nicolas Alvarez 2 6 6
Facundo Juarez 0 1 3
20.07.19
Półfinał
Francisco Cerundolo 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 4 3
mężczyźni singel twarda Taipei (CHN) M25 Taipei sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Yan Bai 2 6 6
Rio Noguchi 0 3 4
20.07.19
Półfinał
Yu Hsiou Hsu 2 7 6
Cheng-Yu Yu 0 5 2
mężczyźni singel ceglana Germany M25+H Kassel sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Lucas Gerch 2 7 6
Louis Wessels 0 5 4
20.07.19
Półfinał
Jules Okala 2 6 6
Sadio Doumbia 0 2 1
mężczyźni singel twarda Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Evgeny Donskoy 2 3 6 7
Khumoun Sultanov 1 6 1 65
20.07.19
Półfinał
Sebastian Korda 2 7 6
Aleksandar Vukic 0 63 3
mężczyźni singel ceglana Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Attila Balazs 2 6 6
Laslo Djere 0 2 4
20.07.19
Półfinał
Dusan Lajovic 1 7
Salvatore Caruso krecz 0 5
mężczyźni singel ceglana Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Alessandro Giannessi 2 6 6 7
Andrej Martin 1 73 1 68
20.07.19
Półfinał
Renzo Olivo 2 6 6
Federico Gaio 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Albert Ramos-Vinolas 0 3 4
20.07.19
Półfinał
Nicolas Jarry 2 6 6
Federico Delbonis 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Switzerland Gstaad sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Guillermo Garcia-Lopez 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 1 2
20.07.19
1. runda klasyf.
Marco Trungelliti 2 4 6 7
Raphael Baltensperger 1 6 3 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Viktor Galovic 2 6 6
Stefano Napolitano 0 3 4
20.07.19
1. runda klasyf.
Dennis Novak 2 6 6
Stephane Robert 0 3 2
20.07.19
1. runda klasyf.
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Elliot Benchetrit 0 2 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Filippo Baldi 2 7 6
Johan Nikles 0 5 3
20.07.19
1. runda klasyf.
Gian Marco Moroni 2 6 6
Luca Margaroli 0 3 4
kobiety singel ceglana Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Patricia Maria Tig 2 6 6
Laura Siegemund 0 3 1
20.07.19
Półfinał
Elena Rybakina 2 6 6
Martina Di Giuseppe 0 3 2
kobiety singel ceglana Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Alize Cornet 2 6 6
Tamara Korpatsch 0 3 4
20.07.19
Półfinał
Fiona Ferro 2 6 6
Bernarda Pera 0 1 4
kobiety singel ceglana Italy Palermo sety 1 2 3 4 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Tereza Mrdeza 2 6 6
Federica Bilardo 0 2 3
20.07.19
1. runda klasyf.
Amandine Hesse 2 1 6 7
Deborah Chiesa 1 6 4 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Georgina Garcia-Perez 2 6 5 7
Federica Rossi 1 0 7 5
20.07.19
1. runda klasyf.
Gabriela Ce 2 5 6 6
Katarina Zavatska 1 7 4 4
20.07.19
1. runda klasyf.
Kathinka Von Deichmann 2 7 6
Anastasia Grymalska 0 5 1
20.07.19
1. runda klasyf.
Laura Pigossi 2 6 6
Dalila Spiteri 0 4 2
20.07.19
1. runda klasyf.
Shilin Xu 2 6 6
Alison Bai 0 2 3
20.07.19
1. runda klasyf.
Jessica Pieri 2 6 6
Daniela Seguel 0 4 4
20.07.19
1. runda klasyf.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Nadia Podoroska 0 1 0
20.07.19
1. runda klasyf.
Fanny Stollar 2 6 6
Cristiana Ferrando 0 1 2
20.07.19
1. runda klasyf.
Jaimee Fourlis 2 7 4 7
Anna Bondar 1 5 6 69
20.07.19
1. runda klasyf.
Elisabetta Cocciaretto 2 3 6 7
Conny Perrin 1 6 3 62
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Lina Glushko 0 4 3
20.07.19
Półfinał
Adriana Reami 2 6 6
Tiphanie Fiquet 0 2 2
kobiety singel twarda France W15 Dijon sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Susanne Celik 1 6
Alice Robbe krecz 0 4
20.07.19
Półfinał
Mathilde Armitano 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 3 3
kobiety singel dywanowa Spain W15 Don Benito sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Maria Jose Luque Moreno 1 7 1
Angeles Moreno Barranquero krecz 0 5 2
20.07.19
Półfinał
Ekaterina Shalimova 1 6 1
Emilie Lindh Gallagher krecz 0 4 1
20.07.19
Finał
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Maria Jose Luque Moreno 0 1 1
kobiety singel ceglana Peru W15 Lima sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Noelia Zeballos 2 2 7 7
Fernanda Brito 1 6 60 5
20.07.19
Półfinał
Nadia Echeverria Alam 2 7 3 7
Bianca Jolie Fernandez 1 5 6 5
kobiety singel ceglana Estonia W15 Parnu sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Suzan Lamens 2 6 6
Maria Tanasescu 0 0 2
20.07.19
Półfinał
Elena Malygina 2 6 6
Lissi Kubre 0 2 4
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Federica Arcidiacono 2 7 6
Olympe Lancelot 0 5 0
20.07.19
Półfinał
Paula Arias Manjon 2 6 6
Julyette Steur 0 1 1
kobiety singel ceglana Germany W25 Aschaffenburg sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Despina Papamichail 2 2 6 6
Katharina Hobgarski 1 6 4 2
20.07.19
Półfinał
Jule Niemeier 2 6 4 6
Katharina Gerlach 1 3 6 1
kobiety singel ceglana Hungary W25 Baja sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Reka-Luca Jani 2 6 6
Lara Salden 0 0 0
20.07.19
Półfinał
Mayar Sherif 2 6 6
Dalma Galfi 0 3 4
kobiety singel twarda Canada W25 Gatineau sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Carson Branstine 2 7 6
Susan Bandecchi 0 62 3
20.07.19
Półfinał
Leylah Annie Fernandez 1 3 5
Francoise Abanda krecz 0 6 1
kobiety singel dywanowa Italy W25 Imola sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Claudia Giovine 2 6 6
Camilla Rosatello 0 4 4
20.07.19
Półfinał
Stefania Rubini 2 6 6
Verena Meliss 0 3 0
kobiety singel ceglana Czech Republic W25 Olomouc sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Ipek Soylu 2 6 7
Johana Markova 0 3 5
20.07.19
Półfinał
Jesika Maleckova 2 6 6
Anastasia Detiuc 0 1 1
kobiety singel twarda Portugal W25 Palmela sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Julie Gervais 0 3 1
20.07.19
Półfinał
Guiomar Zuleta De Reales 2 1 6 6
Yuliya Hatouka 1 6 0 1
kobiety singel halowa China W25 Qujing sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Aleksandrina Naydenova 2 4 6 6
Xu Liu Sun 1 6 1 2
20.07.19
Półfinał
Yidi Yang 2 6 6
Yexin Ma 0 4 3
kobiety singel twarda USA W60 Berkeley sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Madison Brengle 2 6 6
Kristie Ahn 0 1 3
20.07.19
Półfinał
Mayo Hibi 2 6 6
Sachia Vickery 0 3 0
kobiety singel ceglana France W80 Biarritz sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Viktoriya Tomova 2 2 6 6
Veronica Cepede Royg 1 6 4 0
20.07.19
Półfinał
Danka Kovinic 2 3 6 6
Jessika Ponchet 1 6 1 3
kobiety singel twarda Kazakhstan W80 Nur Sultan sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Natalija Kostic 1 6 1
Mariam Bolkvadze krecz 0 1 0
20.07.19
Półfinał
Marie Bouzkova 2 6 6
Iryna Shymanovich 0 0 0
mężczyźni debel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Jesper De Jong/Ryan Nijboer 2 7 6
N. Vijay Sundar Prashanth/Vishnu Vardhan 0 64 4
mężczyźni debel twarda Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Finał
Alex Lawson/Marc Polmans 2 6 3 10
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov 1 4 6 7
mężczyźni debel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 7 4 10
Ben McLachlan/John-Patrick Smith 1 5 6 4
20.07.19
Półfinał
Marcel Granollers/Sergiy Stakhovsky 2 3 7 11
Marcus Daniell/Leander Paes 1 6 68 9
mężczyźni debel twarda Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Finał
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Yunseong Chung/Ji Sung Nam 0 4 4
mężczyźni debel ceglana Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Finał
Robin Haase/Philipp Oswald 2 7 6 14
Oliver Marach/Jurgen Melzer 1 5 72 12
mężczyźni debel ceglana Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Finał
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 4 10
Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas 1 4 6 5
mężczyźni debel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Federico Delbonis/Horacio Zeballos 2 3 6 10
Pablo Carreno-Busta/Joao Sousa 1 6 1 5
kobiety debel ceglana Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 3 6 10
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru 1 6 3 7
20.07.19
Półfinał
Viktoria Kuzmova/Kristyna Pliskova 1 w/o
Aliona Bolsova/Tereza Mrdeza 0
kobiety debel ceglana Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
20.07.19
Półfinał
Monique Adamczak/Xinyun Han 2 7 4 10
Cornelia Lister/Renata Voracova 1 5 6 7
<