Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Zdenek Kolar [9]  
Blaz Rola [3]  
19.07.19
12:30
Ćwierćfinał
Daniel Masur [11]  
Kimmer Coppejans [2]  
19.07.19
15:00
Ćwierćfinał
Pedro Martinez Portero [1]  
Mats Moraing [5]  
mężczyźni singel twarda Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:30
3. runda
Alexis Galarneau [WC]  
Duckhee Lee [16]  
mężczyźni singel trawiasta USA Newport sety 1 2 3 4 5
19.07.19
17:00
Ćwierćfinał
John Isner [1WC]  
Matthew Ebden  
19.07.19
17:00
Ćwierćfinał
Ugo Humbert [4]  
Ilya Ivashka  
mężczyźni singel ceglana Austria M15 Kramsach sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Bart Van Den Berg  
David Pichler [2]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Sebastian Prechtel  
Edoardo Lavagno [q]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Mick Veldheer  
Sandro Kopp [WC]  
mężczyźni singel ceglana Slovakia M15 Piestany sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Martins Podzus [6]  
Fabian Marozsan  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Lukas Klein [1]  
Petr Nouza [8]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Vit Kopriva [3]  
Marko Miladinovic [7]  
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Simone Roncalli [3]  
Nicolas Alberto Arreche [5]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Enrico Dalla Valle [1WC]  
Duje Ajdukovic [8]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Alexander Weis [7]  
Sebastian Baez [2]  
mężczyźni singel ceglana Morocco M15 Tanger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Jose Fco. Vidal Azorin [5]  
Kristian Lozan [4]  
mężczyźni singel ceglana Georgia M15 Telavi sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Saida'Lo Saidkarimov [3]  
Yan Bondarevskiy [8]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Alexey Zakharov [5]  
Djurabeck Karimov  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Eric Vanshelboim [7]  
Yan Sabanin  
19.07.19
08:00
Ćwierćfinał
David Poljak [1]  
George Tsivadze  
mężczyźni singel ceglana France M15 Uriage sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Ivan Davydov  
Alexis Gautier  
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Hugo Gaston [1]  
Alberto Barroso Campos [q]  
mężczyźni singel twarda Taipei (CHN) M25 Taipei sety 1 2 3 4 5
19.07.19
04:00
Ćwierćfinał
Jesse Delaney [q]  
Cheng-Yu Yu  
19.07.19
04:00
Ćwierćfinał
Yu Hsiou Hsu  
Shao-Fan Liu [q]  
19.07.19
04:00
Ćwierćfinał
Taisei Ichikawa [q]  
Rio Noguchi [7]  
mężczyźni singel ceglana Germany M25+H Kassel sety 1 2 3 4 5
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Sadio Doumbia [1]  
Valentin Guenther [q]  
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Lucas Gerch [7]  
Matej Vocel  
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Louis Wessels [6]  
Chun Hsin Tseng [2]  
mężczyźni singel twarda Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
07:00
Ćwierćfinał
Matteo Viola [10]  
Sebastian Korda  
19.07.19
08:00
Ćwierćfinał
Yunseong Chung [8]  
Aleksandar Vukic [14]  
19.07.19
09:00
Ćwierćfinał
Egor Gerasimov [4]  
Khumoun Sultanov  
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Evgeny Donskoy [1]  
Gastao Elias  
mężczyźni singel ceglana Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
19.07.19
16:00
Ćwierćfinał
Stefano Travaglia  
Attila Balazs [q]  
19.07.19
16:00
Ćwierćfinał
Laslo Djere [3]  
Leonardo Mayer [8]  
mężczyźni singel ceglana Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Jeremy Chardy  
Nicolas Jarry [5]  
19.07.19
12:30
Ćwierćfinał
Federico Delbonis  
Joao Sousa [8]  
19.07.19
15:30
Ćwierćfinał
Roberto Carballes Baena  
Albert Ramos-Vinolas  
kobiety singel ceglana Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
19.07.19
13:00
Ćwierćfinał
Patricia Maria Tig [q]  
Kristyna Pliskova [8]  
kobiety singel ceglana Switzerland Lausanne sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:30
Ćwierćfinał
Alize Cornet [3]  
Natalia Vikhlyantseva  
19.07.19
11:30
Ćwierćfinał
Xinyun Han [LL]  
Bernarda Pera  
kobiety singel twarda France W15 Dijon sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Marie Villet [q]  
Mathilde Armitano [5]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Diana Martynov  
Susanne Celik [2]  
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Victoria Kalaitzis  
Alice Robbe [4]  
kobiety singel dywanowa Spain W15 Don Benito sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Półfinał
Ekaterina Shalimova [1]  
Emilie Lindh Gallagher [6]  
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Federica Arcidiacono  
Alice Amendola [q]  
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Julyette Steur [1]  
Nuria Brancaccio [6]  
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Paula Arias Manjon [3]  
Maelys Bougrat  
19.07.19
12:00
Ćwierćfinał
Olympe Lancelot [q]  
Agathe Timsit  
kobiety singel ceglana Germany W25 Aschaffenburg sety 1 2 3 4 5
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Despina Papamichail  
Ivana Popovic [q]  
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Ekaterina Makarova (1996) [IR]  
Katharina Gerlach [5]  
kobiety singel ceglana Hungary W25 Baja sety 1 2 3 4 5
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Tena Lukas [4]  
Mayar Sherif [IR]  
19.07.19
11:30
Ćwierćfinał
Petia Arshinkova  
Reka-Luca Jani [2]  
19.07.19
11:30
Ćwierćfinał
Dalma Galfi [1]  
Vivien Juhaszova  
kobiety singel ceglana Czech Republic W25 Olomouc sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
Ćwierćfinał
Johana Markova [IR]  
Tayisiya Morderger [q]  
19.07.19
10:00
Ćwierćfinał
Ulrikke Eikeri [3]  
Anastasia Detiuc  
19.07.19
11:30
Ćwierćfinał
Jesika Maleckova  
Chantal Skamlova [q]  
19.07.19
13:00
Ćwierćfinał
Denisa Allertova [5]  
Ipek Soylu [4]  
kobiety singel twarda Portugal W25 Palmela sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Tamara Curovic [IR]  
Guiomar Zuleta De Reales [6]  
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Eden Silva  
Yuliya Hatouka [5]  
kobiety singel halowa China W25 Qujing sety 1 2 3 4 5
19.07.19
04:30
Ćwierćfinał
Erika Sema  
Xu Liu Sun [IR]  
19.07.19
04:30
Ćwierćfinał
Mana Ayukawa [7]  
Yexin Ma  
19.07.19
05:50
Ćwierćfinał
Yidi Yang [q]  
Alana Parnaby [q]  
kobiety singel twarda USA W60 Berkeley sety 1 2 3 4 5
19.07.19
02:00
2. runda
Hailey Baptiste  
Caroline Dolehide  
kobiety singel ceglana France W80 Biarritz sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Veronica Cepede Royg [1]  
Elitsa Kostova [7]  
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Irina Ramialison [q]  
Danka Kovinic [3]  
19.07.19
11:00
Ćwierćfinał
Viktoriya Tomova [4]  
Anastasia Zarycka [6]  
kobiety singel twarda Kazakhstan W80 Nur Sultan sety 1 2 3 4 5
19.07.19
07:00
Ćwierćfinał
Natalija Kostic [7]  
Anastasia Zakharova [q]  
19.07.19
07:00
Ćwierćfinał
Marie Bouzkova [1]  
Cagla Buyukakcay [6]  
19.07.19
08:30
Ćwierćfinał
Iryna Shymanovich [q]  
Vivian Heisen  
19.07.19
08:30
Ćwierćfinał
Xin Yu Wang [5]  
Mariam Bolkvadze [3]  
mężczyźni debel ceglana Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
14:20
Ćwierćfinał
Jesper De Jong/Ryan Nijboer [WC]  
Uladzimir Ignatik/Blaz Rola  
<