Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Holland M15 Alkmaar sety 1 2 3 4 5
26.06.19
10:00
1. runda
Matias Zukas [8]  
Matheus Pucinelle De Almeida  
26.06.19
10:00
1. runda
Mick Veldheer  
Joao Lucas Reis Da Silva  
26.06.19
10:00
1. runda
Louis Wessels [3]  
Dax Donders [WC]  
26.06.19
10:00
1. runda
Zachary Eisinga [WC]  
Alex Martinez  
mężczyźni singel ceglana Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
26.06.19
10:00
2. runda
Maverick Banes [11]  
Marcelo Arevalo  
26.06.19
10:00
2. runda
Sebastian Fanselow  
Paolo Lorenzi [2WC]  
26.06.19
10:00
2. runda
Hugo Dellien [1]  
Riccardo Bonadio [ITF]  
26.06.19
10:00
2. runda
Filip Peliwo [14]  
Frederico Ferreira Silva  
26.06.19
10:00
2. runda
Duckhee Lee [5]  
Danilo Petrovic  
26.06.19
10:00
2. runda
Nino Serdarusic  
Tristan Lamasine [10]  
26.06.19
10:00
2. runda
Julian Ocleppo [WC]  
Pedro Sousa [4]  
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
26.06.19
12:00
2. runda
Sam Querrey  
Dusan Lajovic [4]  
26.06.19
12:00
2. runda
Guido Pella [1]  
Taylor Harry Fritz  
26.06.19
12:00
2. runda
Steve Johnson  
Hubert Hurkacz  
mężczyźni singel trawiasta Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
26.06.19
12:30
2. runda
Bernard Tomic  
Peter Gojowczyk  
26.06.19
12:30
2. runda
Benoit Paire [1]  
Viktor Troicki [q]  
26.06.19
12:30
2. runda
Miomir Kecmanovic  
Ugo Humbert [6]  
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Guillermo Garcia-Lopez  
Lukas Rosol  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Marcel Granollers  
Blaz Kavcic  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Go Soeda  
Yosuke Watanuki  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Dustin Brown  
Mikael Ymer  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Illya Marchenko  
Attila Balazs  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Donald Young  
Daniel Elahi Galan  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Ruben Bemelmans  
Akira Santillan  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
John-Patrick Smith  
Salvatore Caruso  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Roberto Quiroz  
Noah Rubin  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
James Duckworth  
Viktor Galovic  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Hiroki Moriya  
Andrea Arnaboldi  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Blaz Rola  
Daniel Brands  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Thiago Moura Monteiro  
Christopher Eubanks  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Jason Murray Kubler  
Norbert Gombos  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Yannick Hanfmann  
Oscar Otte  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Yasutaka Uchiyama  
Evgeny Donskoy  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Jiri Vesely  
Adrian Menendez-Maceiras  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Stefano Napolitano  
Yuichi Sugita  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Gregoire Barrere  
Rogerio Dutra Da Silva  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Evgeny Karlovskiy  
Pedro Martinez Portero  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Dennis Novak  
Alex Bolt  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Andrew Harris  
Sergiy Stakhovsky  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Mikael Torpegaard  
Tommy Paul  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Enzo Couacaud  
Gianluca Mager  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Brayden Schnur  
Steven Diez  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Quentin Halys  
Bjorn Fratangelo  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Marc Polmans  
Soon-Woo Kwon  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Antoine Hoang  
Marcos Giron  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Kamil Majchrzak  
Ramkumar Ramanathan  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Tallon Griekspoor  
Liam Broady  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Alexei Popyrin  
Mats Moraing  
26.06.19
12:00
2. runda klasyf.
Corentin Moutet  
Tim Smyczek  
kobiety singel ceglana Hungary W15 Budapest sety 1 2 3 4 5
26.06.19
10:00
1. runda
Chantal Skamlova [6]  
Laura Schaeder  
26.06.19
10:00
1. runda
Charlotte Roemer  
Linda Fruhvirtova [JR]  
26.06.19
10:00
1. runda
Laura Svatikova  
Agnes Bukta [5]  
26.06.19
10:00
1. runda
Ipek Oz [3]  
Zita Kovacs  
26.06.19
10:00
1. runda
Lara Schmidt  
Ania Hertel [JR]  
26.06.19
10:00
1. runda
Fiona Ganz [8]  
Adrienn Nagy [JR]  
26.06.19
10:00
1. runda
Fanni Gecsek [WC]  
Dorka Drahota Szabo [WC]  
26.06.19
10:00
1. runda
Oleksandra Oliynykova  
Romana Cisovska [JR]  
kobiety singel twarda Spain W15 Madrid sety 1 2 3 4 5
26.06.19
10:00
1. runda
Andrea Ka  
Qinwen Zheng  
26.06.19
10:00
1. runda
Ivonne Cavalle-Reimers [3]  
Marina Benito [WC]  
26.06.19
10:00
1. runda
Anastasia Kulikova  
Lou Adler [6]  
26.06.19
10:00
1. runda
Isabella Bozicevic  
Alba Carrillo Marin  
26.06.19
10:00
1. runda
Lenka Stara  
Olga Parres Azcoitia  
26.06.19
10:00
1. runda
Ana Karen Guadiana Campos  
Lidia Moreno Arias [WC]  
kobiety singel twarda China W25 Naiman sety 1 2 3 4 5
26.06.19
04:00
1. runda
Zuzana Zlochova [6]  
Jennifer Luikham [IR]  
26.06.19
04:00
1. runda
Jovana Jaksic [1]  
Yidi Yang  
26.06.19
04:00
1. runda
Dan Ni Wang  
Jiatian Qi [WC]  
26.06.19
04:00
1. runda
Carol Zhao  
Erika Sema  
26.06.19
04:00
1. runda
Shanshan Guo [q]  
Wushuang Zheng  
26.06.19
04:00
1. runda
Xiaodi You [7]  
Jiahui Chen [q]  
26.06.19
04:00
1. runda
Alana Parnaby [q]  
Ziyi Yang [q]  
26.06.19
04:00
1. runda
Risa Ushijima  
Miharu Imanishi [4]  
26.06.19
04:00
1. runda
Anastasia Gasanova [3]  
Ying Zhang [IR]  
26.06.19
04:00
1. runda
Xinyu Gao [WC]  
Mei Xu Wu [q]  
26.06.19
04:00
1. runda
Jia Qi Kang  
Anastasia Nefedova [8]  
26.06.19
04:00
1. runda
Shuo Feng  
Meiqi Guo [IR]  
26.06.19
04:00
1. runda
Yu Yang Jin [q]  
Yue Yuan [5]  
mężczyźni debel ceglana Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
26.06.19
10:00
1. runda
Tomislav Brkic/Ante Pavic  
Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn [2]  
kobiety debel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
26.06.19
12:00
Ćwierćfinał
Simona Halep/Raluca Olaru  
Alicja Rosolska/Zhaoxuan Yang  
<