Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Mikael Torpegaard 2 6 7
Ji Sung Nam 0 1 5
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Klasyf.
Nicolas Mahut 2 7 4 6
Alejandro Davidovich Fokina 1 5 6 3
16.06.19
Klasyf.
James Ward 2 7 6
Ivo Karlovic 0 64 4
16.06.19
Klasyf.
Aljaz Bedene 2 7 3 6
Roberto Carballes Baena 1 65 6 1
16.06.19
Klasyf.
Alexander Bublik 2 6 7
Tommy Paul 0 4 64
mężczyźni singel trawiasta Holland 's-Hertogenbosch sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Półfinał
Adrian Mannarino 2 4 6 7
Borna Coric 1 6 3 64
16.06.19
Finał
Adrian Mannarino 2 7 6
Jordan Thompson 0 67 3
16.06.19
Półfinał
Jordan Thompson 2 7 6
Richard Gasquet 0 5 3
mężczyźni singel ceglana France Lyon Challenger sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Corentin Moutet 2 6 6
Elias Ymer 0 4 4
mężczyźni singel dywanowa Japan M15 Akishima sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Yuta Kawahashi 2 5 7 7
Yuta Kikuchi 1 7 5 60
mężczyźni singel twarda Izrael M15 Akko sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Gilbert Soares Klier Junior 2 4 6 6
Yshai Oliel 1 6 4 1
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Gerardo Lopez Villasenor 2 7 6
Hady Habib 0 62 4
mężczyźni singel twarda Republic of Korea M15 Gimcheon sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Yuta Shimizu 2 6 6
Jean Thirouin 0 2 0
mężczyźni singel twarda Singapore M15 Singapore sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Aidan Mchugh 2 6 6
Jonathan Gray 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Juan Manuel Cerundolo 2 6 7
Antoine Escoffier 0 4 66
mężczyźni singel twarda China M25 Hengyang sety 1 2 3 4 5
16.06.19
1. runda klasyf.
Bingyu Yu 2 6 6
Yuchen Wu (2000) 0 4 0
mężczyźni singel twarda Hongkong M25 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Agustin Velotti 2 6 6
Shintaro Imai 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Huelva sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Pedro Sakamoto 2 6 2 7
Bastian Malla 1 2 6 62
mężczyźni singel twarda China M25 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Yan Bai 2 6 6
Laurent Rochette 0 4 1
mężczyźni singel twarda USA M25 Wichita sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Sam Riffice 2 6 6
Brandon Holt 0 1 4
mężczyźni singel trawiasta Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Matteo Berrettini 2 6 7
Felix Auger Aliassime 0 4 611
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Nottingham Challenger sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Daniel Evans 2 7 6
Evgeny Donskoy 0 63 3
16.06.19
Półfinał
Daniel Evans 2 6 6
Go Soeda 0 4 2
16.06.19
Półfinał
Evgeny Donskoy 2 6 6
Antoine Hoang 0 3 2
mężczyźni singel trawiasta Germany Halle sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Klasyf.
Andreas Seppi 2 6 6
Mischa Zverev 0 3 2
16.06.19
Klasyf.
Sergiy Stakhovsky 2 6 6 6
Matthias Bachinger 1 4 72 2
16.06.19
Klasyf.
Joao Sousa 2 6 6 6
Miomir Kecmanovic 1 78 4 1
16.06.19
Klasyf.
Mats Moraing 2 7 6
Denis Kudla 0 5 1
mężczyźni singel ceglana Kazakhstan Shymkent Challenger sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Andrej Martin 2 6 6
Stefano Travaglia 0 4 4
kobiety singel trawiasta Holland 's-Hertogenbosch sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Alison Riske 2 0 7 7
Kiki Bertens 1 6 63 5
kobiety singel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
16.06.19
1. runda klasyf.
Varvara Lepchenko 2 2 6 6
Irina Maria Bara 1 6 1 2
16.06.19
1. runda klasyf.
Johanna Larsson 2 4 6 6
Priscilla Hon 1 6 3 4
16.06.19
1. runda klasyf.
Sabine Lisicki 2 6 6 6
Mona Barthel 1 2 72 2
16.06.19
1. runda klasyf.
Kurumi Nara 2 6 7
Rosa Vicens Mas 0 3 5
16.06.19
1. runda klasyf.
Shelby Rogers 2 6 6 6
Arantxa Rus 1 75 4 4
16.06.19
1. runda klasyf.
Ysaline Bonaventure 2 6 4 7
Mira Antonitsch 1 4 6 64
16.06.19
1. runda klasyf.
Tereza Martincova 2 6 7
Christina Mchale 0 2 5
16.06.19
1. runda klasyf.
Sara Sorribes Tormo 2 6 1 6
Antonia Lottner 1 2 6 1
16.06.19
1. runda klasyf.
Fiona Ferro 2 6 6
Georgina Garcia-Perez 0 2 2
16.06.19
1. runda klasyf.
Jil Teichmann 2 6 7
Fanny Stollar 0 3 65
16.06.19
1. runda klasyf.
Aliona Bolsova 2 7 6
Xinyun Han 0 65 3
16.06.19
1. runda klasyf.
Kaja Juvan 2 6 7
Greetje Minnen 0 1 5
kobiety singel trawiasta United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
16.06.19
2. runda klasyf.
Kristyna Pliskova 2 6 6
Jessica Pegula 0 3 4
16.06.19
1. runda klasyf.
Lauren Davis 2 4 7 6
Mayo Hibi 1 6 63 1
16.06.19
2. runda klasyf.
Lauren Davis 2 6 6
Naiktha Bains 0 3 2
16.06.19
2. runda klasyf.
Viktoriya Tomova 2 6 7
Caty McNally 0 4 63
16.06.19
2. runda klasyf.
Bernarda Pera 2 7 3 7
Magdalena Frech 1 5 6 5
16.06.19
2. runda klasyf.
Astra Sharma 2 6 6 6
Danielle Lao 1 3 75 1
16.06.19
2. runda klasyf.
Marie Bouzkova 2 6 6
Liudmila Samsonova 0 3 1
16.06.19
2. runda klasyf.
Anna Kalinskaya 2 3 6 6
Gabriela Dabrowski 1 6 2 4
16.06.19
2. runda klasyf.
Iga Swiatek 2 6 6 6
Destanee Aiava 1 75 3 3
kobiety singel trawiasta United Kingdom Nottingham sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Caroline Garcia 2 2 7 7
Donna Vekic 1 6 64 64
16.06.19
Półfinał
Caroline Garcia 2 4 6 6
Jennifer Brady 1 6 3 3
kobiety singel trawiasta United Kingdom W100 Manchester sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Magda Linette 2 7 2 6
Zarina Diyas 1 61 6 3
kobiety singel twarda Portugal W15 Amarante sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Georgia Drummy 2 7 6
Justina Mikulskyte 0 64 3
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Patricia Maria Tig 2 6 4 6
Melany Solange Krywoj 1 2 6 3
kobiety singel twarda Republic of Korea W15 Gimcheon sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Eunhye Lee 2 6 6
Misaki Matsuda 0 3 3
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Margaux Rouvroy 2 6 6
Maria Paulina Perez Garcia 0 4 3
kobiety singel ceglana USA W15 Wesley Chapel sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Victoria Emma 0 3 1
kobiety singel twarda Izrael W25 Akko sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Susan Bandecchi 2 6 6
Julia Glushko 0 4 2
kobiety singel twarda China W25 Hengyang sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Xin Yu Wang 2 6 6
Ziyue Sun 0 4 3
kobiety singel ceglana Belarus W25 Minsk sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Francesca Jones 2 7 4 6
Jaqueline Cristian 1 66 6 1
kobiety singel ceglana Czech Republic W25 Prerov sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Anhelina Kalinina 2 6 4 6
Elitsa Kostova 1 1 6 1
kobiety singel twarda USA W25 Sumter sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Hailey Baptiste 2 6 7
Victoria Duval 0 2 5
kobiety singel ceglana Spain W60 Barcelona sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Allie Kiick 2 7 3 6
Cagla Buyukakcay 1 63 6 1
kobiety singel ceglana Italy W60+H Rome sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Sara Errani 2 6 6
Barbara Haas 0 1 4
mężczyźni debel twarda USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Roberto Maytin/Jack Withrow 2 6 7 10
Hans Hach Verdugo/Donald Young 1 74 62 5
mężczyźni debel trawiasta Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
John Peers/Bruno Soares 2 7 6
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 0 5 3
mężczyźni debel trawiasta United Kingdom Nottingham Challenger sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 2 4 7 10
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 1 6 65 5
16.06.19
Półfinał
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 2 4 6 10
N.Sriram Balaji/James Cerretani 1 6 1 7
16.06.19
Półfinał
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 6
Ken Skupski/John-Patrick Smith 0 2 4
kobiety debel trawiasta Holland 's-Hertogenbosch sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic 2 7 6
Lesley Kerkhove/Bibiane Schoofs 0 5 3
kobiety debel trawiasta United Kingdom Nottingham sety 1 2 3 4 5
16.06.19
Finał
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 2 7 7
Ellen Perez/Arina Rodionova 0 65 5
<