Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Kazakhstan Almaty Challenger sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Lorenzo Giustino 2 6 6
Federico Coria 0 4 4
mężczyźni singel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Rafael Nadal 3 6 5 6 6
Dominic Thiem 1 3 7 1 1
mężczyźni singel trawiasta Holland 's-Hertogenbosch sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Klasyf.
Salvatore Caruso 2 6 3 6
Marcos Giron 1 3 6 3
09.06.19
Klasyf.
Tommy Paul 2 7 6
Daniel Brands 0 5 4
09.06.19
Klasyf.
Alejandro Davidovich Fokina 2 7 7
Andrea Arnaboldi 0 65 5
09.06.19
Klasyf.
Jannik Sinner 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 4 2
mężczyźni singel twarda USA Little Rock Challenger sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Dudi Sela 1 6 4
Duckhee Lee krecz 0 1 3
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Connor Farren 0 1 1
mężczyźni singel twarda USA M15 Champaign sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Nathan Ponwith 2 7 6
Strong Kirchheimer 0 62 4
mężczyźni singel twarda Republic of Korea M15 Daegu sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Seong Chan Hong 2 6 6
Jung-Woong Na 0 0 3
mężczyźni singel ceglana Bulgaria M15 Plovdiv sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Jonathan Mridha 2 6 6
Bastian Malla 0 3 3
mężczyźni singel twarda Singapore M15 Singapore sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Dayne Kelly 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 3 6 6
Genaro Alberto Olivieri 1 6 4 4
mężczyźni singel twarda Hongkong M25 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Shintaro Imai 2 6 6
Shuichi Sekiguchi 0 2 1
09.06.19
1. runda klasyf.
Yili Zheng 2 6 6
Gerrard Jialin Tang 0 0 0
09.06.19
1. runda klasyf.
Suraj Kiran Mahtani 2 6 6
Marcus Kallioniemi 0 0 1
mężczyźni singel ceglana Germany M25 Karlsruhe sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Julian Lenz 2 6 6 6
Andrea Pellegrino 1 3 73 3
mężczyźni singel trawiasta Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Klasyf.
Dustin Brown 2 6 7
Gregoire Barrere 0 2 62
09.06.19
Klasyf.
Viktor Galovic 2 6 2 6
Sergiy Stakhovsky 1 4 6 4
09.06.19
Klasyf.
Alexei Popyrin 2 6 7
Matteo Viola 0 3 5
mężczyźni singel ceglana Poland Poznan Challenger sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Tommy Robredo 2 5 6 6
Rudolf Molleker 1 7 4 1
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Surbiton Challenger sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Daniel Evans 2 6 6
Viktor Troicki 0 2 3
kobiety singel ceglana Croatia Bol sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Tamara Zidansek 2 7 7
Sara Sorribes Tormo 0 5 5
kobiety singel trawiasta Holland 's-Hertogenbosch sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Klasyf.
Varvara Lepchenko 2 6 7
Anna Kalinskaya 0 2 65
09.06.19
Klasyf.
Ysaline Bonaventure 2 7 4 6
Antonia Lottner 1 65 6 4
09.06.19
Klasyf.
Priscilla Hon 2 6 6
Marina Melnikova 0 3 3
09.06.19
Klasyf.
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Fanny Stollar 0 4 2
09.06.19
Klasyf.
Greetje Minnen 2 6 6
Fiona Ferro 0 4 3
09.06.19
Klasyf.
Elena Rybakina 2 6 7
Christina Mchale 0 2 65
kobiety singel trawiasta United Kingdom Nottingham sety 1 2 3 4 5
09.06.19
1. runda klasyf.
Giulia Gatto-Monticone 2 6 6
Shilin Xu 0 3 3
09.06.19
Klasyf.
Tara Moore 1 5
Giulia Gatto-Monticone krecz 0 4
09.06.19
1. runda klasyf.
Tara Moore 2 6 6
Tereza Martincova 0 4 2
09.06.19
1. runda klasyf.
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Caroline Dolehide 0 4 3
09.06.19
1. runda klasyf.
Valeria Savinykh 2 3 6 6
Freya Christie 1 6 3 4
09.06.19
1. runda klasyf.
Ankita Raina 1 6
Kai-Lin Zhang krecz 0 3
09.06.19
1. runda klasyf.
Danielle Lao 2 7 6
Sarah Beth Grey 0 64 2
09.06.19
Klasyf.
Danielle Lao 2 4 7 6
Jessika Ponchet 1 6 67 3
09.06.19
1. runda klasyf.
Chloe Paquet 2 6 7
Mariam Bolkvadze 0 0 61
09.06.19
1. runda klasyf.
Jessika Ponchet 2 6 7 6
Kaylah Mcphee 1 75 62 1
09.06.19
1. runda klasyf.
Ellen Perez 2 6 6
Kimberly Birrell 0 3 3
09.06.19
Klasyf.
Ellen Perez 2 6 3 6
Ankita Raina 1 1 6 3
09.06.19
Klasyf.
Magdalena Frech 2 6 6
Veronica Cepede Royg 0 2 1
09.06.19
1. runda klasyf.
Magdalena Frech 2 6 6
Eden Silva 0 4 2
09.06.19
1. runda klasyf.
Elena Gabriela Ruse 2 6 7
Jana Cepelova 0 4 64
09.06.19
Klasyf.
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Chloe Paquet 0 3 3
09.06.19
Klasyf.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Valeria Savinykh 0 4 1
09.06.19
1. runda klasyf.
Liudmila Samsonova 2 6 6
Shuyue Ma 0 4 4
kobiety singel trawiasta United Kingdom W100 Surbiton sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Alison Riske 2 6 6 6
Magdalena Rybarikova 1 75 2 2
kobiety singel ceglana Bosnia and Herzeg. W15 Banja Luka sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Mira Antonitsch 2 6 6
Barbora Miklova 0 3 3
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Patricia Maria Tig 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez 0 0 0
kobiety singel ceglana Tunisia W15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Mayar Sherif 2 6 6
Nina Stadler 0 3 2
kobiety singel ceglana USA W25 Bethany Beach sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Natasha Subhash 0 1 1
kobiety singel twarda Republic of Korea W25 Daegu sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Na-Lae Han 2 6 6
Haruna Arakawa 0 1 2
kobiety singel twarda Uzbekistan W25 Fergana sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Kamilla Rakhimova 2 6 7
Valeriya Yushchenko 0 1 5
kobiety singel ceglana Belarus W25 Minsk sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Francesca Jones 2 6 1 6
Stephanie Wagner 1 3 6 2
kobiety singel twarda China W25 Shenzhen sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Xin Yu Wang 2 6 6
Fang Ying Xun 0 1 0
kobiety singel ceglana Italy W60 Brescia sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Jasmine Paolini 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 2 1
kobiety singel ceglana Poland W60+H Torun sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Rebecca Sramkova 2 6 6
Marta Kostyuk 0 1 2
mężczyźni debel twarda USA Little Rock Challenger sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Matias Franco Descotte/Orlando Luz 2 7 1 12
Treat Conrad Huey/Max Jacob Schnur 1 5 6 10
mężczyźni debel trawiasta United Kingdom Surbiton Challenger sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Marcel Granollers/Ben McLachlan 2 4 6 10
Soon-Woo Kwon/Ramkumar Ramanathan 1 6 3 2
kobiety debel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
09.06.19
Finał
Timea Babos/Kristina Mladenovic 2 6 6
Ying-Ying Duan/Saisai Zheng 0 2 3
<