Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Go Soeda  
Facundo Bagnis  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Adrian Menendez-Maceiras  
Alex Bolt  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Thiemo de Bakker  
Yasutaka Uchiyama  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Attila Balazs  
Soon-Woo Kwon  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Tennys Sandgren  
Yosuke Watanuki  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Mats Moraing  
Andrej Martin  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Egor Gerasimov  
Nikola Milojevic  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Mathias Bourgue  
Matteo Viola  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Daniel Elahi Galan  
Carlos Berlocq  
21.05.19
10:00
1. runda klasyf.
Lucas Miedler  
Evgeny Karlovskiy  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Paolo Lorenzi  
Enzo Couacaud  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Ryan Harrison  
Adam Pavlasek  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Arthur De Greef  
Illya Marchenko  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Kaichi Uchida  
Mirza Basic  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Christopher Eubanks  
Pedro Martinez Portero  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Geoffrey Blancaneaux  
Andrea Arnaboldi  
mężczyźni singel ceglana Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. runda
Feliciano Lopez [WC]  
Damir Dzumhur [q]  
21.05.19
11:00
1. runda
Albert Ramos-Vinolas  
Adrian Mannarino [6]  
21.05.19
11:00
2. runda
Radu Albot [5]  
Juan Ignacio Londero  
21.05.19
11:00
1. runda
Joao Sousa  
Leonardo Mayer  
21.05.19
11:00
2. runda
Taro Daniel  
Christian Garin [3]  
21.05.19
11:00
2. runda
Alexander Zverev [1]  
Ernests Gulbis  
21.05.19
11:00
2. runda
Nicolas Jarry  
Denis Kudla  
21.05.19
12:00
1. runda
Grigor Dimitrov [q]  
Federico Delbonis  
21.05.19
19:30
2. runda
Janko Tipsarevic [WC]  
Hugo Dellien  
mężczyźni singel twarda Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
21.05.19
09:00
1. runda
Tom Jomby  
Edan Leshem [WC]  
21.05.19
09:00
1. runda
Frederico Ferreira Silva  
Dimitar Kuzmanov  
21.05.19
09:00
1. runda
Zhizhen Zhang  
Enrico Dalla Valle [q]  
21.05.19
10:30
2. runda
Arthur Rinderknech [ITF]  
Thai Kwiatkowski [5]  
21.05.19
10:30
1. runda
Yshai Oliel [WC]  
Julian Ocleppo [q]  
21.05.19
12:00
2. runda
Brayden Schnur [1]  
Carlos Boluda-Purkiss  
21.05.19
12:00
1. runda
Joao Menezes  
Teimuraz Gabashvili  
21.05.19
13:30
2. runda
Baptiste Crepatte [ITF]  
Roberto Ortega-Olmedo [15]  
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Adrian Obert  
Sarp Agabigun  
21.05.19
00:00
1. runda
Vladimir Korolev  
Jesper De Jong  
21.05.19
00:00
1. runda
Mirko Cutuli  
Marsel Ilhan [7]  
21.05.19
00:00
1. runda
Koray Kirci  
Yanki Erel [JR]  
21.05.19
00:00
1. runda
Dimitriy Voronin [3]  
Cengiz Aksu  
21.05.19
00:00
1. runda
Ergi Kirkin [1]  
Horst Rieder [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Alexander Ovcharov [WC]  
Mert Naci Turker  
21.05.19
10:00
1. runda
Burak Bilgin [WC]  
Takashi Saito [4]  
21.05.19
10:00
1. runda
Bekir Berk Sahin [WC]  
Matias Zukas [5]  
mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Marek Semjan  
Gonzalo Villanueva [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Maxime Tchoutakian  
Frane Nincevic [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Maxim Ratniuk  
Nebojsa Milenkovic [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Juan Manuel Cerundolo  
Christopher O'Connell [4]  
21.05.19
12:30
1. runda
Francisco Cerundolo [8]  
Duje Kekez  
21.05.19
15:30
1. runda
Artem Dubrivnyy [3]  
Robert Strombachs  
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Maxime Chazal [8]  
Vlad Andrei Dancu  
21.05.19
00:00
1. runda
Bogdan Ionut Apostol [7]  
Dragos Nicolae Madaras  
21.05.19
00:00
1. runda
Bogdan Borza  
Nicolae Frunza [5]  
21.05.19
00:00
1. runda
Calin Manda  
Nicolo Turchetti  
21.05.19
00:00
1. runda
Vladislav Melnic [WC]  
Giovanni Fonio [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Matei Adrian Georgescu [WC]  
Joao Lucas Reis Da Silva [6]  
21.05.19
00:00
1. runda
Radu Florin Macovei [WC]  
Matvey Minin  
21.05.19
00:00
1. runda
Matheus Pucinelle De Almeida [JR]  
Dan Alexandru Tomescu  
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Andres Artunedo Martinavarr [1]  
Marek Jaloviec  
21.05.19
00:00
1. runda
Robin Stanek  
Altug Celikbilek [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Ioannis Stergiou [WC]  
Markos Kalovelonis  
21.05.19
00:00
1. runda
Michail Pervolarakis  
Nikolaj Katic [WC]  
21.05.19
09:00
1. runda
Evan Hoyt [3]  
Petros Tsitsipas [WC]  
21.05.19
09:00
1. runda
Alec Adamson  
Joshua Paris  
21.05.19
09:00
1. runda
Lucas Catarina [5]  
Henry Craig  
21.05.19
09:00
1. runda
Vasil Kirkov [WC]  
Peter Bothwell [7]  
21.05.19
10:30
1. runda
Erik Crepaldi  
Aidan Mchugh [8]  
21.05.19
10:30
1. runda
Patrik Nema [PR]  
Chien-Hsun Lo [4]  
mężczyźni singel ceglana Ukraine M15 Irpin sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Vladimir Ivanov  
Claudio Fortuna [8]  
21.05.19
00:00
1. runda
Artem Smirnov [3]  
Aleksandr Bulitski [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Dmytro Kamynin [q]  
Daniel Michalski [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Oleg Dolgosheyev  
Peter Goldsteiner  
21.05.19
00:00
1. runda
Denis Yevseyev [1]  
Yan Bondarevskiy  
21.05.19
00:00
1. runda
Michael Zhu [5]  
Adrian Andrzejczuk [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Luke Johnson  
Maxime Pauwels [7]  
21.05.19
00:00
1. runda
Davide Galoppini [6]  
Oleg Prihodko  
21.05.19
00:00
1. runda
Bogdan Bobrov  
Jordan Correia Passos Do Carmo [4]  
21.05.19
00:00
1. runda
Sam Taylor [q]  
Kristjan Tamm [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Vladyslav Orlov  
Vitalii Shcherba [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Nikita Mashtakov [q]  
Naoki Tajima  
21.05.19
00:00
1. runda
Kacper Zuk  
Grigoriy Lomakin [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Richard Zusman [WC]  
Denis Parshutin [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Pavel Shumeiko [JR]  
Tomas Liska [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Mykhailo Nosenko [WC]  
Karl Friberg  
mężczyźni singel ceglana Uganda M15 Kampala sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Julius Tverijonas [SE]  
Dalwinder Singh  
21.05.19
00:00
1. runda
Julian Bradley  
Ismael Changawa Ruwa Mzai [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Anirudh Chandrasekar  
Ryan James Storrie [4]  
21.05.19
00:00
1. runda
Dhruv Sunish  
Niki Kaliyanda Poonacha [2]  
21.05.19
11:00
1. runda
Guy Orly Iradukunda [3]  
Abhinav Sanjeev Shanmugam  
21.05.19
11:00
1. runda
Diego Fernandez Flores  
S D Prajwal Dev  
21.05.19
11:00
1. runda
Muzammil Murtaza  
Mehluli Don Ayanda Sibanda [6]  
mężczyźni singel twarda Thailand M25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
21.05.19
07:40
1. runda
Ji Sung Nam [1]  
Min-Kyu Song  
21.05.19
07:40
1. runda
Jose Fco. Vidal Azorin [IR]  
Khumoun Sultanov [6]  
21.05.19
07:40
1. runda
Kasidit Samrej [WC]  
Harry Bourchier [4]  
21.05.19
09:10
1. runda
Shuichi Sekiguchi [5]  
Sonchat Ratiwatana [WC]  
21.05.19
09:10
1. runda
Pol Wattanakul  
Yusuke Takahashi [2]  
21.05.19
09:10
1. runda
Blake Ellis [3]  
Shintaro Imai [IR]  
21.05.19
09:10
1. runda
Rio Noguchi [8IR]  
William Griffith  
21.05.19
09:10
1. runda
Adil Kalyanpur  
Yu Hsiou Hsu  
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Vic sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Federico Zeballos [IR]  
Jordi Samper-Montana [6]  
21.05.19
00:00
1. runda
Pavel Krainik  
Raul Brancaccio [3]  
21.05.19
00:00
1. runda
Eduard Esteve Lobato [IR]  
Tiago Cacao [IR]  
21.05.19
00:00
1. runda
Hernan Casanova [IR]  
Javier Barranco Cosano [5]  
21.05.19
00:00
1. runda
Rafael Matos [SE]  
Max Alcala Gurri [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Riccardo Balzerani [8]  
Frederico Gil [IR]  
21.05.19
00:00
1. runda
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
Ivan Gakhov [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Jacopo Berrettini [7]  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves  
21.05.19
00:00
1. runda
Alen Avidzba [4]  
Alejandro Moro Canas [WC]  
mężczyźni singel ceglana Czech Republic M25+H Jablonec Nad sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Tobias Simon [7]  
Peter Heller [IR]  
21.05.19
00:00
1. runda
Jan Satral [3]  
Evan Furness  
21.05.19
00:00
1. runda
Nik Razborsek [IR]  
Andrew Paulson [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Colin Sinclair  
Marvin Netuschil  
21.05.19
00:00
1. runda
Fabien Reboul [IR]  
Lucas Gerch  
21.05.19
00:00
1. runda
Marek Gengel [WC]  
Patrik Rikl [SE]  
21.05.19
00:00
1. runda
Francesco Forti [SE]  
Gijs Brouwer [8]  
21.05.19
00:00
1. runda
Jiri Lehecka [WC]  
Fabrizio Ornago  
21.05.19
13:00
1. runda
Sekou Bangoura [6]  
Yannick Mertens  
21.05.19
13:00
1. runda
Tomas Vanko [WC]  
Jacob Grills [5]  
mężczyźni singel ceglana France Lyon sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. runda
Hubert Hurkacz [8]  
Pablo Cuevas  
21.05.19
11:00
1. runda
Corentin Moutet [WC]  
Reilly Opelka  
21.05.19
13:00
1. runda
Benoit Paire  
Mackenzie Mcdonald  
21.05.19
15:00
2. runda
Steve Johnson  
Pierre-Hugues Herbert [7]  
21.05.19
17:40
2. runda
Felix Auger Aliassime [4]  
John Millman  
kobiety singel ceglana France Paris sety 1 2 3 4 5
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Stefanie Voegele  
Shilin Xu  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Kristie Ahn  
Aliona Bolsova  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Martina Trevisan  
Tereza Smitkova  
21.05.19
12:00
1. runda klasyf.
Danka Kovinic  
Timea Babos  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Timea Bacsinszky  
Fanny Stollar  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Katarzyna Kawa  
Kurumi Nara  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Kathinka Von Deichmann  
Lesley Kerkhove  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Jasmine Paolini  
Anna Zaja  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Oceane Dodin  
Allie Kiick  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Rebecca Sramkova  
Shuai Peng  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Natalia Vikhlyantseva  
Yanina Wickmayer  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Greetje Minnen  
Margot Yerolymos  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Sofya Zhuk  
Arantxa Rus  
21.05.19
14:00
1. runda klasyf.
Whitney Osuigwe  
Myrtille Georges  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Na-Lae Han  
Georgina Garcia-Perez  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Sabina Sharipova  
Olga Danilovic  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Basak Eraydin  
Elsa Jacquemot  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Ankita Raina  
Cori Gauff  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Ysaline Bonaventure  
Antonia Lottner  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Susanne Celik  
Kaja Juvan  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Anhelina Kalinina  
Irina Maria Bara  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Marie Bouzkova  
Tereza Martincova  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Anna Blinkova  
Loudmilla Bencheikh  
21.05.19
16:00
1. runda klasyf.
Ayano Shimizu  
Fangzhou Liu  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Kai-Lin Zhang  
Tereza Mrdeza  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Nao Hibino  
Manon Leonard  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Bernarda Pera  
Alize Lim  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Magdalena Frech  
Richel Hogenkamp  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Liudmila Samsonova  
Martina Di Giuseppe  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Ylena In-Albon  
Romina Oprandi  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Claire Liu  
Sachia Vickery  
21.05.19
18:00
1. runda klasyf.
Anna Kalinskaya  
Varvara Lepchenko  
kobiety singel ceglana France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. runda
Ashleigh Barty [1]  
Daria Gavrilova  
21.05.19
14:00
2. runda
Laura Siegemund [q]  
Aryna Sabalenka [2]  
21.05.19
14:00
2. runda
Astra Sharma [q]  
Monica Puig  
21.05.19
16:00
2. runda
Fiona Ferro  
Qiang Wang [3]  
21.05.19
18:00
2. runda
Dayana Yastremska [6]  
Samantha Stosur  
kobiety singel ceglana Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
12:00
1. runda
Cagla Buyukakcay [q]  
Andrea Petkovic [8]  
21.05.19
13:00
1. runda
Sorana Cirstea  
Kirsten Flipkens [6]  
21.05.19
18:00
1. runda
Mandy Minella  
Katerina Siniakova [2]  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
Klasyf.
Paulina Milosavljevic  
Andjela Jocovic  
21.05.19
00:00
1. runda
Gebriela Mihaylova  
Yulia Kulikova  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Lyuboslava Peruhova  
Nina Rudiukova  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Chiara Grimm  
Ana Bianca Mihaila  
21.05.19
00:00
1. runda
Dasha Ivanova [3]  
Nika Radisic  
21.05.19
00:00
1. runda
Seone Mendez [1]  
Mariana Drazic  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Zinovia Vaneva  
Zeynep Erman  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Ekaterina Ovcharenko  
Diana Khodan  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Elena Milovanovic  
Nasty Surkova  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Eva Garkusha  
Iulia Bianca Ilinca  
21.05.19
10:00
1. runda
Ilay Yoruk  
Dia Evtimova [5]  
kobiety singel dywanowa Portugal W15 Cantanhede sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Noelia Zeballos  
Diana Martynov  
21.05.19
00:00
1. runda
Alba Carrillo Marin [8]  
Maria Ines Fonte  
21.05.19
00:00
1. runda
Carolina Likhatcheva [WC]  
Francisca Jorge [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Lisa Ponomar  
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez  
21.05.19
00:00
1. runda
Rebeka Masarova [1]  
Angeles Moreno Barranquero  
21.05.19
00:00
1. runda
Anastasia Kulikova [3]  
Marie Villet [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Laia Conde Monfort  
Kseniya Yersh  
21.05.19
00:00
1. runda
Sara Lanca [5]  
Vasilisa Aponasenko  
21.05.19
00:00
1. runda
Karolina Berankova  
Ines Teixeira [7]  
21.05.19
00:00
1. runda
Mariami Akhalaia [q]  
Anna Ureke [4]  
21.05.19
00:00
1. runda
Bojana Klincov  
Ines Oliveira [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Gemma Lairon Navarro  
Amandine Cazeaux [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Tina Cvetkovic  
Madalena Andrade [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Joana Baptista [WC]  
Celia Cervino Ruiz [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Muskan Gupta [q]  
Ana Filipa Santos [6]  
21.05.19
00:00
1. runda
Mariana Campino [q]  
Sofia Milatova  
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Julia Kimmelmann [q]  
Radka Zelnickova [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Gabriela Duca [q]  
Sara Gvozdenovic [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Timea Jaruskova  
Maelys Bougrat [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Elina Nepliy [q]  
Darya Astakhova  
21.05.19
00:00
1. runda
Iryna Shymanovich [1]  
Mariam Dalakishvili [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Carmen Schultheiss  
Elena-Teodora Cadar [6]  
21.05.19
00:00
1. runda
Anhzelika Isaeva [7]  
Fanny Ostlund  
21.05.19
00:00
1. runda
Viktoriia Kalinina  
Valentina Ivanov [5]  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Angelina Graovac  
Giorgie Jones [q]  
21.05.19
00:00
1. runda
Doroteja Joksovic [q]  
Katsiaryna Skachkova  
21.05.19
09:00
1. runda
Fiona Ganz [4]  
Oleksandra Oliynykova  
21.05.19
09:00
1. runda
Laura Maluniakova  
Noa Liauw A Fong [3]  
21.05.19
09:00
1. runda
Tamara Malesevic  
Franziska Sziedat  
21.05.19
10:30
1. runda
Elena Malygina  
Laura Schaeder [2]  
21.05.19
10:30
1. runda
Ange Oby Kajuru [8]  
Julita Saner  
21.05.19
10:30
1. runda
Dimitra Pavlou [WC]  
Zhibek Kulambayeva [WC]  
kobiety singel twarda Republic of Korea W25 Goyang sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Daria Mishina [IR]  
Ya-Hsuan Lee [2]  
21.05.19
00:00
1. runda
Ji-Hee Choi  
Chanel Simmonds [SE]  
21.05.19
00:00
1. runda
Olivia Tjandramulia  
Su Jeong Jang [7]  
21.05.19
00:00
1. runda
Hanna Chang  
Yeong Won Jeong [WC]  
21.05.19
00:00
1. runda
Eunhye Lee (2000) [WC]  
Alicia Barnett  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Yuuki Tanaka  
Kotomi Takahata  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Chang Liu  
Ayumi Koshiishi  
21.05.19
03:00
Klasyf.
So-Ra Lee  
Seohyeon Kim  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Emily Fanning  
Na-Ri Kim  
21.05.19
04:30
Klasyf.
Shiho Akita  
Cherry Kim  
21.05.19
04:30
Klasyf.
Chieh-Yu Hsu  
Eunyeong Park  
21.05.19
04:30
Klasyf.
Seung-Yeon Hong  
Yeon Woo Ku  
21.05.19
04:30
Klasyf.
Freya Christie  
Dayeon Back  
21.05.19
05:40
1. runda
Maia Lumsden [4]  
Se-Hyun Kim [WC]  
21.05.19
06:00
1. runda
Berfu Cengiz [8]  
Jennifer Elie  
21.05.19
06:00
1. runda
Meiqi Guo [IR]  
Anastasia Gasanova [6]  
21.05.19
06:00
1. runda
Boyoung Jeong [WC]  
Anastasia Sukhotina [IR]  
kobiety singel twarda Izrael W25 Jerusalem sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Samantha Murray  
Bojana Marinkovic [IR]  
21.05.19
00:00
1. runda
Despina Papamichail  
Yuliya Hatouka [4]  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Anita Husaric  
Adva Dabah  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Fiona Codino  
Shachf Lieberman  
21.05.19
00:00
1. runda
Alexandra Perper  
Shelly Bereznyak [WC]  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Laura Svatikova  
Mika Dagan Fruchtman  
21.05.19
00:00
1. runda
Helene Scholsen [6]  
Ana Sofia Sanchez  
21.05.19
00:00
1. runda
Verena Meliss  
Daniela Vismane  
21.05.19
00:00
1. runda
Lina Glushko [WC]  
Deniz Khazaniuk [2]  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Evgeniya Levashova  
Ester Masuri  
21.05.19
00:00
1. runda
Jodie Anna Burrage [3]  
Emily Webley-Smith  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Valeriya Yushchenko  
Polina Nazarchuk  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Tamara Barad Itzhaki  
Diana Nekhorosheva  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Viktoria Morvayova  
Maria Manilova  
21.05.19
00:00
Klasyf.
Daniela Vismane  
Yarden Akler  
21.05.19
00:00
1. runda
Nicole Nadel [WC]  
Tereza Mihalikova [7]  
21.05.19
00:00
1. runda
Daria Lopatetskaya [1]  
Maya Tahan [IR]  
kobiety singel dywanowa Japan W25 Karuizawa sety 1 2 3 4 5
21.05.19
03:00
Klasyf.
Michika Ozeki  
Erika Matsuda  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Ena Shibahara  
Asuka Yoshida  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Erina Hayashi  
Hiromi Abe  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Ramu Ueda  
Mana Kawamura  
21.05.19
03:00
Klasyf.
Himeno Sakatsume  
Misaki Matsuda  
21.05.19
04:30
Klasyf.
Kanako Morisaki  
Chisa Hosonuma  
21.05.19
04:30
Klasyf.
Ari Matsumoto  
Ayaka Okuno  
21.05.19
05:30
1. runda
Natalia Siedliska [IR]  
Xiaodi You  
21.05.19
05:40
1. runda
Miyabi Inoue [8]  
Ran Miyachi [WC]  
21.05.19
05:40
1. runda
Kyoka Okamura [4]  
Naomi Broady  
21.05.19
05:40
1. runda
Ayumi Miyamoto  
Yui Saito [WC]  
21.05.19
07:10
1. runda
Tara Moore  
Nagi Hanatani  
21.05.19
07:10
1. runda
Emina Bektas [7]  
Risa Ushijima  
21.05.19
07:10
1. runda
Anna Siskova [IR]  
Mana Ayukawa  
kobiety singel twarda Thailand W25 Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Aleksandrina Naydenova  
Ho Ching Wu [IR]  
21.05.19
05:00
Klasyf.
Claudia Coppola  
Kamonwan Buayam  
21.05.19
05:00
Klasyf.
Marianna Zakarlyuk  
Apichaya Runglerdkriangkrai  
21.05.19
05:00
Klasyf.
Ekaterina Vishnevskaya  
Saumya Vig  
21.05.19
05:00
Klasyf.
Zeel Desai  
Silvia Njiric  
21.05.19
06:30
Klasyf.
Alana Parnaby  
Mananchaya Sawangkaew  
21.05.19
06:30
Klasyf.
Watsachol Sawasdee  
Supapitch Kuearum  
21.05.19
06:30
Klasyf.
Bojana Marinkov  
Sravya Shivani Chilakalapudi  
21.05.19
07:40
1. runda
Peangtarn Plipuech [4]  
Lorraine M. Guillermo  
21.05.19
07:40
1. runda
Tamachan Momkoonthod [WC]  
Prarisa Rachdanone [WC]  
21.05.19
08:00
Klasyf.
Snehal Mane  
Yinglak Jittakoat  
21.05.19
09:10
1. runda
Mari Osaka [6]  
Punnin Kovapitukted [WC]  
kobiety singel twarda Singapore W25 Singapore sety 1 2 3 4 5
21.05.19
00:00
1. runda
Sowjanya Bavisetti  
Nastja Kolar [5]  
21.05.19
00:00
1. runda
Aldila Sutjiadi  
Tamara Curovic [IR]  
21.05.19
00:00
1. runda
Bhuvana Kalva [IR]  
Angelina Gabueva  
21.05.19
04:00
Klasyf.
Alexandra Riley  
Beatriz Leon Hernandez  
21.05.19
04:00
1. runda
Jacqueline Cako [7]  
Charmaine Shi Yi Seah [WC]  
21.05.19
04:00
1. runda
Man Ying Maggie Ng [IR]  
Lynelle En Tong Lim [WC]  
mężczyźni debel ceglana Switzerland Geneva sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. runda
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi [4]  
Fabrice Martin/Andreas Mies  
21.05.19
11:00
1. runda
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela  
21.05.19
11:00
1. runda
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Richard Berankis/Yoshihito Nishioka  
21.05.19
11:00
1. runda
Marc-Andrea Huesler/Florin Mergea [WC]  
Philipp Oswald/Divij Sharan  
21.05.19
11:00
1. runda
Taro Daniel/Marton Fucsovics  
Marcus Daniell/Ben McLachlan [3]  
21.05.19
12:00
1. runda
Christian Garin/Juan Ignacio Londero  
Johan Nikles/Nenad Zimonjic [WC]  
mężczyźni debel twarda Izrael Jerusalem Challenger sety 1 2 3 4 5
21.05.19
13:30
1. runda
Saketh-Sai Myneni/Goncalo Oliveira  
Evan King/Julian Ocleppo  
21.05.19
14:50
1. runda
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
John-Patrick Smith/Sem Verbeek [2]  
mężczyźni debel ceglana France Lyon sety 1 2 3 4 5
21.05.19
13:00
1. runda
Roman Jebavy/Andres Molteni  
Guillermo Duran/Maximo Gonzalez  
21.05.19
14:00
1. runda
Mao-Xin Gong/Lloyd Harris [ALT]  
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja  
21.05.19
15:40
1. runda
Raven Klaasen/Michael Venus [1]  
Antoine Hoang/Gregoire Jacq [WC]  
21.05.19
17:40
Ćwierćfinał
Ken Skupski/Neal Skupski [3]  
Matwe Middelkoop/Tim Puetz  
kobiety debel ceglana France Strasbourg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
10:00
1. runda
Ying-Ying Duan/Xinyun Han  
Yafan Wang/Saisai Zheng  
21.05.19
12:00
1. runda
Amandine Hesse/Harmony Tan [WC]  
Giuliana Olmos/Maria Sanchez  
21.05.19
16:00
1. runda
Oksana Kalashnikova/Lyudmyla Kichenok  
Darija Jurak/Raluca Olaru [4]  
21.05.19
16:00
1. runda
Tatjana Maria/Pauline Parmentier  
Miyu Kato/Storm Sanders  
kobiety debel ceglana Germany Nurnberg sety 1 2 3 4 5
21.05.19
11:00
1. runda
Luisa Stefani/Nina Stojanovic  
Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs [2]  
21.05.19
15:00
1. runda
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [3]  
Katharina Hobgarski/Jule Niemeier [WC]  
21.05.19
15:00
1. runda
Shuko Aoyama/Yana Sizikova  
Paula Kania/Xenia Knoll  
<