Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Spain Barcelona sety 1 2 3 4 5
22.04.19
11:00
1. runda
Marius Copil  
Leonardo Mayer  
22.04.19
11:00
1. runda
Marton Fucsovics  
Denis Kudla  
22.04.19
11:00
1. runda
Mackenzie Mcdonald  
Taro Daniel  
22.04.19
13:00
1. runda
Taylor Harry Fritz  
Reilly Opelka  
22.04.19
15:00
1. runda
Feliciano Lopez [WC]  
Fernando Verdasco  
22.04.19
17:00
1. runda
Juan Ignacio Londero  
Benoit Paire  
22.04.19
17:00
1. runda
Yoshihito Nishioka  
Hyeon Chung  
mężczyźni singel ceglana Italy Francavilla Challenger sety 1 2 3 4 5
22.04.19
10:00
Klasyf.
Nam Hoang Ly  
Gerard Granollers  
22.04.19
10:00
Klasyf.
Andrea Vavassori  
Andrea Del Federico  
22.04.19
10:00
1. runda
Pavel Kotov  
Gleb Sakharov  
22.04.19
11:00
1. runda
Gian Marco Moroni  
Ivan Nedelko [ITF]  
22.04.19
11:00
1. runda
Julian Ocleppo [WC]  
Johan Sebastien Tatlot  
22.04.19
11:00
1. runda
Raul Brancaccio [ITF]  
Tomislav Brkic  
22.04.19
12:00
1. runda
Steve Darcis  
Norbert Gombos  
22.04.19
12:00
1. runda
Matteo Viola  
Carlos Boluda-Purkiss  
22.04.19
12:00
1. runda
Riccardo Bonadio [ITF]  
Jacopo Berrettini [WC]  
22.04.19
13:00
1. runda
Andrea Basso  
Jose Hernandez-Fernandez  
22.04.19
13:00
1. runda
Gianluca Di Nicola [WC]  
Lorenzo Musetti [WC]  
22.04.19
13:00
1. runda
Enzo Couacaud  
Federico Gaio  
22.04.19
14:00
1. runda
Antoine Escoffier [ALT]  
Bernabe Zapata Miralles  
22.04.19
19:30
1. runda
David Perez Sanz [ITF]  
Gastao Elias  
mężczyźni singel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
22.04.19
11:00
1. runda
Matteo Berrettini  
Mikhail Kukushkin [7]  
22.04.19
13:00
1. runda
Bernard Tomic  
Aljaz Bedene  
22.04.19
16:30
1. runda
Radu Albot [8]  
Adrian Mannarino  
mężczyźni singel twarda Mexico Leon Challenger sety 1 2 3 4 5
22.04.19
10:00
1. runda
Victor Estrella  
Marc-Andrea Huesler  
22.04.19
10:00
1. runda
Gonzalo Escobar  
Kevin King  
22.04.19
10:00
1. runda
Roberto Ortega-Olmedo  
Yusuke Takahashi  
22.04.19
10:00
1. runda
Carlos Gomez-Herrera [PR]  
Gerardo Lopez Villasenor [WC]  
22.04.19
10:00
1. runda
Danilo Petrovic  
Janko Tipsarevic [WC]  
22.04.19
10:00
1. runda
Luis Patino [WC]  
Alexander Sarkissian  
22.04.19
10:00
1. runda
Liam Broady  
Renzo Olivo  
22.04.19
10:00
1. runda
Michael Redlicki  
Scott Griekspoor  
22.04.19
10:00
1. runda
Joao Menezes [ITF]  
Andres Artunedo Martinavarr [ITF]  
22.04.19
10:00
1. runda
Matias Franco Descotte  
Baptiste Crepatte [ITF]  
22.04.19
10:00
1. runda
Skander Mansouri [ITF]  
Ernesto Escobedo  
22.04.19
10:00
1. runda
Viktor Durasovic  
Borna Gojo  
22.04.19
10:00
1. runda
Manuel Guinard [ITF]  
Ante Pavic  
22.04.19
10:00
1. runda
Thiago Seyboth Wild  
Evan King  
mężczyźni singel ceglana China Nanchang Challenger sety 1 2 3 4 5
22.04.19
05:00
Klasyf.
Vishnu Vardhan  
Ivan Kosec  
22.04.19
05:00
1. runda
Sasi Kumar Mukund  
Renta Tokuda  
22.04.19
05:00
Klasyf.
Hao Wu  
Chukang Wang  
22.04.19
06:00
1. runda
Youssef Hossam [ITF]  
Xin Gao [WC]  
22.04.19
06:30
1. runda
Akira Santillan  
Chien-Hsun Lo  
22.04.19
06:30
1. runda
Rio Noguchi [ITF]  
Yunseong Chung  
22.04.19
08:00
1. runda
Di Wu  
Jie Cui [WC]  
22.04.19
08:00
1. runda
Tung-Lin Wu  
Makoto Ochi  
22.04.19
09:30
1. runda
Andrej Martin  
Tristan Lamasine  
22.04.19
10:00
1. runda
Fajing Sun [WC]  
Rigele Te [WC]  
22.04.19
12:00
1. runda
Yan Bai [ITF]  
N.Sriram Balaji  
22.04.19
12:00
1. runda
Goncalo Oliveira  
Maverick Banes  
mężczyźni singel ceglana Mexico San Luis Potosi sety 1 2 3 4 5
22.04.19
21:00
Finał
Marc-Andrea Huesler  
Adrian Menendez-Maceiras [2]  
mężczyźni singel ceglana USA Tallahassee Challenger sety 1 2 3 4 5
22.04.19
16:00
1. runda
Alejandro Gonzalez  
Vincent Millot  
22.04.19
16:00
1. runda
Andrea Collarini  
Sekou Bangoura [WC]  
22.04.19
16:00
1. runda
Miljan Zekic  
Sebastian Korda [WC]  
22.04.19
16:00
1. runda
Martin Cuevas  
Zane Khan [WC]  
22.04.19
16:00
1. runda
Denis Yevseyev  
Sumit Nagal  
22.04.19
16:00
1. runda
Aslan Karatsev [ITF]  
Sandro Ehrat [ITF]  
22.04.19
16:00
1. runda
Dennis Novikov [WC]  
Emilio Gomez  
22.04.19
16:00
1. runda
Alexander Ritschard [WC]  
Roberto Cid  
22.04.19
16:00
1. runda
Jelle Sels  
Federico Coria  
22.04.19
16:00
1. runda
Stefan Kozlov  
Alexander Zhurbin [ITF]  
22.04.19
16:00
1. runda
Ryan Shane  
Collin Altamirano  
22.04.19
16:00
1. runda
Alexandre Muller  
Ulises Blanch  
22.04.19
16:00
1. runda
Alejandro Tabilo [ITF]  
Juan Pablo Varillas  
22.04.19
16:00
1. runda
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Arthur Rinderknech [ITF]  
kobiety singel ceglana China Anning sety 1 2 3 4 5
22.04.19
04:30
1. runda
Amandine Hesse  
Chihiro Muramatsu [q]  
22.04.19
04:30
1. runda
Zhaoxuan Yang [WC]  
Irina Khromacheva [6]  
22.04.19
04:30
1. runda
Yuxuan Zhang  
Lin Zhu [4]  
22.04.19
06:30
1. runda
Kai-Lin Zhang  
Hiroko Kuwata  
22.04.19
06:30
1. runda
Peangtarn Plipuech [q]  
Saisai Zheng [2]  
22.04.19
06:30
1. runda
Shilin Xu  
Shuyue Ma [WC]  
22.04.19
08:30
1. runda
Shuai Peng [5]  
Alexandra Cadantu  
22.04.19
08:30
1. runda
Jana Cepelova  
Miyabi Inoue [LL]  
kobiety singel ceglana Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
22.04.19
11:30
Klasyf.
Vera Zvonareva  
Mandy Minella  
22.04.19
12:30
Klasyf.
Giulia Gatto-Monticone  
Greetje Minnen  
22.04.19
13:00
Klasyf.
Sara Sorribes Tormo  
Anna Zaja  
kobiety singel ceglana Turkey Istanbul sety 1 2 3 4 5
22.04.19
10:00
1. runda
Johanna Larsson  
Margarita Gasparyan  
22.04.19
10:00
Klasyf.
Julia Glushko  
Irina Maria Bara  
22.04.19
10:00
1. runda
Petra Martic [6]  
Tamara Zidansek  
22.04.19
10:00
1. runda
Rebecca Peterson  
Pemra Ozgen [WC]  
22.04.19
10:00
Klasyf.
Veronika Kudermetova  
Martina Di Giuseppe  
22.04.19
11:00
Klasyf.
Kateryna Kozlova  
Alexandra Dulgheru  
22.04.19
11:00
Klasyf.
Ipek Oz  
Ana Bogdan  
22.04.19
13:00
Klasyf.
Ivana Jorovic  
Yana Sizikova  
mężczyźni debel ceglana Italy Francavilla Challenger sety 1 2 3 4 5
22.04.19
00:00
1. runda
Viktor Galovic/Andrea Pellegrino  
Guillermo Duran/David Vega Hernandez [2]  
22.04.19
00:00
1. runda
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio [ITF]  
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri [WC]  
22.04.19
00:00
1. runda
Denys Molchanov/Igor Zelenay [1]  
Gerard Granollers/Mark Vervoort  
22.04.19
00:00
1. runda
Julian Ocleppo/Andrea Vavassori  
Jonathan Eysseric/Andrei Vasilevski [4]  
22.04.19
00:00
1. runda
Kimmer Coppejans/Sander Gille  
Enzo Couacaud/Rudolf Molleker  
22.04.19
00:00
1. runda
Philipp Oswald/Filip Polasek [3]  
Riccardo Bonadio/David Perez Sanz [ITF]  
22.04.19
00:00
1. runda
Andrea Del Federico/Stefano Travaglia [WC]  
Quentin Halys/Gleb Sakharov  
22.04.19
00:00
1. runda
Alessio De Bernardis/Giuseppe Tresca [WC]  
Tomislav Brkic/Nikola Cacic  
mężczyźni debel ceglana Hungary Budapest sety 1 2 3 4 5
22.04.19
14:00
1. runda
Ken Skupski/Neal Skupski [3]  
Mate Valkusz/Nenad Zimonjic [WC]  
kobiety debel halowa USA Fed Cup World sety 1 2 3 4 5
22.04.19
01:00
Sofia Kenin/Jessica Pegula  
Conny Perrin/Ylena In-Albon  
kobiety debel ceglana China Anning sety 1 2 3 4 5
22.04.19
08:00
1. runda
Xinyu Jiang/Qianhui Tang [4]  
Ashley Kratzer/Ankita Raina  
22.04.19
10:00
1. runda
Ying-Ying Duan/Xinyun Han [1]  
Kaylah Mcphee/Olivia Tjandramulia  
kobiety debel ceglana Germany Stuttgart sety 1 2 3 4 5
22.04.19
15:50
1. runda
Raquel Atawo/Katarina Srebotnik [4]  
Dalila Jakupovic/Andreja Klepac  
22.04.19
16:00
1. runda
Mandy Minella/Andrea Petkovic  
Makoto Ninomiya/Abigail Spears [3]  
kobiety debel ceglana Turkey Istanbul sety 1 2 3 4 5
22.04.19
10:00
1. runda
Melis Sezer/Ipek Soylu [WC]  
Monique Adamczak/Jessica Moore  
<