Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
27.03.19
11:00
1. runda
Dimitriy Voronin [8]  
Aliaksandr Prudnikau [WC]  
mężczyźni singel ceglana Australia M15 Mornington sety 1 2 3 4 5
27.03.19
00:00
2. runda
Rio Noguchi [8]  
Dusty H. Boyer  
mężczyźni singel twarda Izrael M15 Tel Aviv sety 1 2 3 4 5
27.03.19
09:00
1. runda
Peter Kobelt [4]  
Jordan Hasson  
27.03.19
09:00
1. runda
Shahar Elbaz  
Edan Leshem [2]  
27.03.19
09:00
1. runda
Yankel Zemel  
Bernardo Saraiva  
27.03.19
09:00
1. runda
Roi Ginat [WC]  
Ben Patael [3]  
mężczyźni singel twarda Japan M15 Tsukuba sety 1 2 3 4 5
27.03.19
02:00
1. runda
Michael Look [4]  
Yuga Tashiro [q]  
27.03.19
02:00
1. runda
Gage Brymer [q]  
Shao-Fan Liu [q]  
27.03.19
02:00
1. runda
Bart Stevens [q]  
Yunosuke Tanaka [WC]  
27.03.19
02:00
1. runda
Ryuki Matsuda [q]  
Mick Veldheer [q]  
mężczyźni singel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
27.03.19
00:00
4. runda
Stefanos Tsitsipas [8]  
Denis Shapovalov [20]  
27.03.19
19:00
4. runda
Daniil Medvedev [13]  
Roger Federer [4]  
kobiety singel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
27.03.19
16:00
Ćwierćfinał
Qiang Wang [18]  
Simona Halep [2]  
27.03.19
18:00
Ćwierćfinał
Karolina Pliskova [5]  
Marketa Vondrousova  
kobiety singel twarda Izrael W15 Tel Aviv sety 1 2 3 4 5
27.03.19
09:00
1. runda
Darya Shvartsmann [WC]  
Merel Hoedt  
kobiety singel ceglana Australia W25 Canberra sety 1 2 3 4 5
27.03.19
01:00
1. runda
Risa Ozaki  
Alison Bai  
27.03.19
01:00
1. runda
Haruka Kaji  
Zoe Hives [3]  
27.03.19
01:00
1. runda
Alexandra Bozovic [WC]  
Cagla Buyukakcay [6]  
27.03.19
01:00
1. runda
Jaimee Fourlis [4]  
Tereza Mihalikova [IR]  
27.03.19
02:30
1. runda
Priscilla Hon [1]  
Anastasia Berezov [WC]  
kobiety singel twarda Japan W25 Kofu sety 1 2 3 4 5
27.03.19
00:00
2. runda
Ankita Raina [3]  
Lara Salden [IR]  
mężczyźni debel ceglana Spain Marbella Challenger sety 1 2 3 4 5
27.03.19
10:00
1. runda
Luca Margaroli/Pedro Sousa  
Jonny O'Mara/Ken Skupski [2]  
27.03.19
16:00
1. runda
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero  
Jurgen Melzer/Filip Polasek  
27.03.19
16:00
1. runda
Adrian Menendez-Maceiras/Tommy Robredo [WC]  
Sander Gille/Joran Vliegen [4]  
mężczyźni debel twarda USA Miami sety 1 2 3 4 5
27.03.19
16:00
Ćwierćfinał
Bob Bryan/Mike Bryan [3]  
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
27.03.19
16:00
Ćwierćfinał
Lukasz Kubot/Marcelo Melo [1]  
Oliver Marach/Mate Pavic [5]  
27.03.19
16:00
Ćwierćfinał
Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin  
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos  
mężczyźni debel halowa France St. Brieuc Challenger sety 1 2 3 4 5
27.03.19
10:00
1. runda
Jonathan Eysseric/Antonio Sancic  
Sergiy Stakhovsky/Szymon Walkow  
27.03.19
10:00
1. runda
Luis David Martinez/Goncalo Oliveira  
Andres Artunedo Martinavarr/Sergio Martos Gornes [ITF]  
27.03.19
16:00
1. runda
Rameez Junaid/David Pel  
Evan Furness/Manuel Guinard [WC]  
27.03.19
16:00
1. runda
Jonathan Erlich/Fabrice Martin [4]  
Andrei Vasilevski/Andrea Vavassori  
27.03.19
16:00
1. runda
Philipp Oswald/Leander Paes [1]  
James Cerretani/Marc-Andrea Huesler  
27.03.19
16:00
1. runda
Matteo Martineau/Corentin Moutet [WC]  
Romain Arneodo/Hugo Nys [2]  
<