Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel dywanowa Italy Andria Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Illya Marchenko 2 5 6 6
Alen Avidzba 1 7 4 4
18.11.18
Klasyf.
Aldin Setkic 2 6 6
Alexander Lazov 0 3 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Tobias Simon 2 7 6
Borna Gojo 0 61 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Lorenzo Frigerio 2 6 6
Altug Celikbilek 0 2 0
18.11.18
2. runda klasyf.
Nicolo Turchetti 1 w/o
Alessandro Bega 0
18.11.18
2. runda klasyf.
Alexander Erler 2 6 5 6
Mirko Cutuli 1 4 7 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Giuseppe Tresca 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Brazil Brazil F9 (Ribeirao sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Joao Souza 1 4 6 3
Christian Lindell krecz 0 6 4 0
mężczyźni singel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Pablo Andujar 2 6 6
Pedro Cachin 0 3 1
mężczyźni singel ceglana Chile Chile F2 (Santiago) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Victor Nunez 2 6 6
Felipe Escalona Ordenes 0 1 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Facundo Mena 2 6 7
Federico Juan Aguilar 0 2 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 3 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Jordan Iturra 2 7 6
Felipe Derdoy 0 5 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Marcelo Ignacio Barros Troncoso 2 6 7
Patricio Gomez 0 3 60
18.11.18
2. runda klasyf.
Cristopher Kohl 2 3 6 6
Guido Ivan Justo 1 6 4 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Federico Moreno 2 1 7 6
Nikolas Papic 1 6 69 2
18.11.18
2. runda klasyf.
Ignacio Monzon 2 6 6
Juan Pablo Cenoz 0 4 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Rodrigo Echavarria 2 6 6
Oscar Gabriel Ortiz 0 4 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Alan Postay 2 6 1 6
Javier Aviles 1 2 6 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Santiago Besada 2 6 6
Nicolas Bruna 0 3 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Mateo Berne 2 4 6 7
Esteban Bruna 1 6 4 65
18.11.18
2. runda klasyf.
Daniel Alejandro Ortiz 1 6
Dimitri Badra krecz 0 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Nicolas Bianchi 2 6 6
Sean Hess 0 2 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Fermin Tenti 2 7 6
Alan Sanson 0 64 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Vicente Manuel Rivas Maturana 2 6 6
Carlos Aguiar 0 3 2
mężczyźni singel halowa Czech Republic Czech Republic F10 sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Tomas Machac 2 6 6
Christoph Negritu 0 2 2
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F27 (Sharm sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
David Perez Sanz 2 6 6 6
Adam Moundir 1 75 3 3
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F28 (Sharm sety 1 2 3 4 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Anton Chekhov 2 6 6
Razvan Baiant 0 4 2
18.11.18
2. runda klasyf.
Jordi Munoz-Abreu 2 6 6
Lodewijk Weststrate 0 2 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Jannis Kahlke 2 7 6
Dzianis Zharyn 0 63 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Marco De Rossi 2 6 7
Sergei Pogosian 0 1 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Ivan Krivic 2 6 6
Naesar Jewoor 0 1 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Adrian Andrzejczuk 2 6 6
Adam Bronka 0 3 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Andrea Borroni 2 4 6 6
Yanik Kaelin 1 6 3 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Cosmin Ontica 2 6 6
Rishi Reddy 0 4 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Nazar Achour 2 6 3 6
Kevin Portmann 1 4 6 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Yacoub Makzoume 2 5 6 6
Mattia Rossi 1 7 4 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Martin Borisiouk 2 6 6 6
Yann Wojcik 1 75 4 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Moritz Trocker 2 6 6
Anwar Elkamony 0 2 1
18.11.18
2. runda klasyf.
Adham Gaber 2 6 6
Santiago Salazar 0 1 2
18.11.18
2. runda klasyf.
Jesper De Jong 2 7 6
Davide Albertoni 0 65 0
18.11.18
2. runda klasyf.
Tom Pisane 2 7 6 6
Amine Zraidi 1 5 75 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Shamael Chaudhry 2 4 6 6
Yohei Otsuka 1 6 4 4
mężczyźni singel twarda Greece Greece F8 (Heraklion) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Półfinał
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 4 1
18.11.18
Półfinał
Vit Kopriva 2 6 6
Michail Pervolarakis 0 3 2
mężczyźni singel twarda USA Houston Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Bradley Klahn 2 7 7
Roy Smith 0 64 64
mężczyźni singel halowa Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Tatsuma Ito 2 3 7 6
Yosuke Watanuki 1 6 5 3
mężczyźni singel twarda Kuwait Kuwait F3 (Meshref) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Aidan Mchugh 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 1 3
mężczyźni singel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Alexander Zverev 2 6 6
Novak Djokovic 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Panama Panama F4 (Panama) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Klasyf.
Nicholas Alexander Reyes 2 6 6
Jorge Daniel Chevez 0 1 3
18.11.18
Klasyf.
Marco Saffratti 2 6 6
Victor Gurevich 0 2 1
mężczyźni singel twarda India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Francesco Vilardo 2 2 7 7
Sanjar Fayziev 1 6 65 5
18.11.18
2. runda klasyf.
Sebastian Fanselow 2 6 6
Chien-Hsun Lo 0 3 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Mick Lescure 2 6 6
Rio Noguchi 0 3 2
18.11.18
2. runda klasyf.
Danylo Kalenichenko 2 5 7 6
Khumoun Sultanov 1 7 63 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Lucas Gerch 2 3 6 6
Miliaan Niesten 1 6 4 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Viktor Durasovic 2 4 7 6
Youssef Hossam 1 6 67 4
18.11.18
2. runda klasyf.
Ben Patael 2 6 6
N. Vijay Sundar Prashanth 0 0 3
18.11.18
2. runda klasyf.
Benjamin Hassan 2 7 6
N.Sriram Balaji 0 67 3
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F40 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Półfinał
Ivan Gakhov 2 6 6
Marco Bortolotti 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F36 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Półfinał
Dante Gennaro 2 7 4 7
Nik Razborsek 1 60 6 5
18.11.18
Półfinał
Nerman Fatic 2 7 6
Rayane Roumane 0 5 1
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F37 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
1. runda klasyf.
Plamen Milushev 2 6 6
Gokberk Saritas 0 0 0
18.11.18
1. runda klasyf.
Gabriel Sanchez 2 6 3 6
Sebastian Kurzmann 1 1 6 2
18.11.18
1. runda klasyf.
Jung Hoon Kim 2 6 6
Ritesh Dubey 0 0 1
18.11.18
1. runda klasyf.
Mihnea Lorin Stefan Turcu 2 6 6
Martin Atanasov 0 0 0
18.11.18
1. runda klasyf.
Sorin Andrei Iordache 2 6 6
Amar Avdovic 0 2 3
18.11.18
1. runda klasyf.
Grigoriy Korobeynikov 2 6 6
Stanley Payyappilly 0 0 0
18.11.18
1. runda klasyf.
Damir Makhmudov 2 6 6
Klim Ivanov 0 3 2
18.11.18
1. runda klasyf.
Venci Ivanov 2 6 6
Robert Gurtler 0 4 1
18.11.18
1. runda klasyf.
Vlad Cristian Niculae 2 2 6 6
Michael Jalpota 1 6 3 2
18.11.18
1. runda klasyf.
Carles Batlle 2 6 6
Sharvil Nawghare 0 1 2
18.11.18
1. runda klasyf.
Hristo Valeov 2 6 6
Togan Makzume 0 2 1
18.11.18
1. runda klasyf.
Alexander Simion 2 7 6
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata 0 5 4
18.11.18
1. runda klasyf.
Floris Podzimek 2 6 7
Takara Matsuzuka 0 2 5
18.11.18
1. runda klasyf.
Federico Lucini 2 3 6 6
Cihan Akay 1 6 4 1
18.11.18
1. runda klasyf.
David Martirosian 2 6 7
Kerim Esiev 0 4 5
18.11.18
1. runda klasyf.
Nicholas Adesalu 2 6 6
Damir Khalilov 0 0 1
18.11.18
1. runda klasyf.
Senne Braun 2 6 6
Gorkem Yuksel Inan 0 1 3
mężczyźni singel twarda USA USA F31 (Norman) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Gijs Brouwer 2 6 6
Matej Vocel 0 3 2
mężczyźni singel ceglana USA USA F32 (Pensacola) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Nuno Borges 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 4 3
mężczyźni singel halowa USA USA F33 (Columbus) sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Klasyf.
Dragos Constantin Ignat 2 7 1 6
Jack Murray 1 5 6 4
18.11.18
Klasyf.
Paul Oosterbaan 2 6 6
Jacob Waretti 0 1 0
18.11.18
Klasyf.
Jonathan Chang 2 6 6
Dillon Early 0 1 0
18.11.18
Klasyf.
Tim Ruehl 2 6 6
J Mercer 0 3 0
18.11.18
Klasyf.
Boris Butulija 2 6 6
Varun Luthra 0 0 0
18.11.18
Klasyf.
Jacob Dunbar 2 6 6
Kooros Ghasemi 0 1 0
18.11.18
Klasyf.
Jenson Brooksby 2 6 6
Samuel Philp 0 3 2
18.11.18
Klasyf.
Alex Kobelt 2 6 6
Boris Arias 0 1 4
kobiety singel ceglana Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Półfinał
Oana Georgeta Simion 1 2 6
Carole Monnet krecz 0 6 4
18.11.18
Finał
Naho Sato 2 3 6 7
Oana Georgeta Simion 1 6 4 63
kobiety singel ceglana Greece Heraklion sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Półfinał
Ania Hertel 2 6 6
Anna Ukolova 0 4 4
18.11.18
Finał
Oleksandra Oliynykova 2 7 7
Anna Ureke 0 63 64
kobiety singel twarda Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 7 6 6
Linnea Malmqvist 0 63 1 1
kobiety singel twarda USA Norman sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Maria Camila Osorio Serrano 0 1 0
kobiety singel ceglana Spain Nules sety 1 2 3 4 5
18.11.18
1. runda klasyf.
Andrea Burguete Beltran 2 6 6
Anabel Aran Torrente 0 1 4
kobiety singel twarda USA Houston sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Shuai Peng 2 1 7 6
Lauren Davis 1 6 5 4
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Anastasia Pribylova 2 4 7 6
Barbora Matusova (SVK) 1 6 5 2
kobiety singel twarda JAR Stellenbosch sety 1 2 3 4 5
18.11.18
1. runda klasyf.
Lisa-Maria Moser 2 6 6
Soizette Simmons 0 2 1
18.11.18
1. runda klasyf.
Amy Olivier 2 6 6
Tebatso Duba 0 0 0
18.11.18
1. runda klasyf.
Patricia Boentgen 2 6 3 6
Drew Anderson 1 3 6 2
18.11.18
1. runda klasyf.
Annick Verhaar 2 6 6
Jessica Marmorstein 0 3 2
18.11.18
1. runda klasyf.
Tricia Mar 2 6 3 6
Corin De Waal 1 0 6 2
kobiety singel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Luksika Kumkhum 2 6 6
Sabine Lisicki 0 1 3
mężczyźni debel twarda India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Max Purcell/Luke Saville 2 7 6
Purav Raja/Antonio Sancic 0 63 3
mężczyźni debel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 6 4 10
Marcelo Demoliner/Andres Molteni 1 4 6 3
mężczyźni debel halowa Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Goncalo Oliveira/Akira Santillan 2 2 6 12
Zhe Li/Go Soeda 1 6 4 10
mężczyźni debel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Mike Bryan/Jack Sock 2 5 6 13
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 1 7 1 11
kobiety debel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
18.11.18
Finał
Ankita Raina/Karman Kaur Thandi 1 6 5
Olga Doroshina/Natela Dzalamidze krecz 0 3 7
<